מעבד נימצא תמיד בשימוש של 100 אחוז - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד נימצא תמיד בשימוש של 100 אחוז

dragson

Recommended Posts

שלום וחג שמח אנשים

לא ידעתי אם לפתוח כאן אשכול או בתמיכה טכנית,לבסוף החלטתי לפתוח כאן כי זה נראה לי מתאים יותר לבעיה במעבד

יש לי בעיה במעבד,הוא תמיד נמצא על 100 אחוז(במצב בטוח זה לא קורה)

[ATTACH=CONFIG]9652[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לטאב תהליכים, מיין את העמודות לפי ניצול ה-cpu ואז תוכל לגלות מי התהליך הסורר.

ככה זה נראה 10 דקות דקות אחרי שהפעלתי מחדש במצב מנוחה וזה לא הגיוני גם מבחינת המספרים של האחוזים

[ATTACH=CONFIG]9654[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - סביר להניח שזו לא בעיית חומרה אלא בעיית תוכנה (כנראה במערכת ההפעלה), ולכן אני אעביר את הדיון הזה לפורום Windows.

בקשר לבעיה - ברור שיש יישום כלשהו שרץ ברקע ומנצל את המעבד - זה יכול להיות תהליך או שירות של מערכת ההפעלה (אולי התקנה אוטומטית של עידכונים), יישום לא תקין או וירוס כלשהו (אולי המחשב שלך מנוצל לכריית מטבעות וירטואליים). אתה צריך למצוא במה בדיוק מדובר ואז לחפש דרך כיצד לפתור זאת. אני מציע שתסתכל גם בחלק ה"פרטים" ותבצע מיון לפי CPU. אם גם שם לא ניתן לראות איזה יישום משתמש ברוב המעבד, תפתח את צג המשאבים (בחלק ה"ביצועים" במנהל המשימות יש כפתור שעושה זאת) ושם תבצע גם כן מיון לפי CPU.

בכל מקרה, העובדה שמנהל המשימות משתמש בכ 29% מהמעבד מעידה על כך שיש משהו לא תקין (אצלי הוא משתמש בעד 4%, ובד"כ הרבה פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - סביר להניח שזו לא בעיית חומרה אלא בעיית תוכנה (כנראה במערכת ההפעלה), ולכן אני אעביר את הדיון הזה לפורום Windows.

בקשר לבעיה - ברור שיש יישום כלשהו שרץ ברקע ומנצל את המעבד - זה יכול להיות תהליך או שירות של מערכת ההפעלה (אולי התקנה אוטומטית של עידכונים), יישום לא תקין או וירוס כלשהו (אולי המחשב שלך מנוצל לכריית מטבעות וירטואליים). אתה צריך למצוא במה בדיוק מדובר ואז לחפש דרך כיצד לפתור זאת. אני מציע שתסתכל גם בחלק ה"פרטים" ותבצע מיון לפי CPU. אם גם שם לא ניתן לראות איזה יישום משתמש ברוב המעבד, תפתח את צג המשאבים (בחלק ה"ביצועים" במנהל המשימות יש כפתור שעושה זאת) ושם תבצע גם כן מיון לפי CPU.

בכל מקרה, העובדה שמנהל המשימות משתמש בכ 29% מהמעבד מעידה על כך שיש משהו לא תקין (אצלי הוא משתמש בעד 4%, ובד"כ הרבה פחות).

תודה

בלשונית פרטים מה שלוקח במספרים גבוהים באחוזים מהמעבד הוא ''תהליך לא פעיל של המערכת''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי זה בסדר (למרות שנכון שזה מוזר שזה מציג ככה) וזה אומר כמה מהמעבד לא בשימוש ואם תפעיל כבדה כלשהיא תראה פתאום שאחוזי השימוש של תהליך לא פעיל במערכת יורדים, איך להחזיר את זה למצב הרגיל אין לי מושג אבל זכור לי שזה העניין, אתה מוזמן לנסות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...