שמתי לב שהמשלוח של אמזון מתחיל להדרדר - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתי לב שהמשלוח של אמזון מתחיל להדרדר

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני מזמין מאמזון גרמניה זה מגיע באותה הדרך ?

זה עניין של מחיר אבל אם אני מזמין מ-buyamerica המשלוח הוא הכי טוב מבחינתי.

מקבל הודעה לסלולארי ואז מסמן לקבל בסניף מנטה ליד הבית ולמחרת בחזרה מהעבודה אוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה באמזון גרמניה, אתה לא משלם מע"מ בגרמניה כלומר המחיר נמוך יותר ממה שמוצג באתר והרבה פעמים זהה/נמוך מארה"ב.

אם אתה קונה מכשיר חשמלי, אז הוא יגיע עם מתח ושקע מתאים לארץ.

ובתור בונוס, הם הרבה פעמים מתמחרים בחסר את המס ובמקרים מסויימים (בכלל לא חריגים ) אתה מקבל את על המס חזרה אחר כך משום מה (קרה לי 3 פעמים והסתכם למאות יורו)

מה גם שבמשלוח ישירות לארץ, יש לך גם אחריוץ שכוללת משלוח לארץ עם כל מה שקשור על חשבונם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין לא מעט חבילות מאמזון, רובם נשלחו עם I-PARCEL וחלק עם ARAMEX.

ARAMEX פחות טובים, לא בגלל שירות אלא בגלל זמני משלוח.

עם I-PARCEL החבילה מגיעה לנתב"ג ומשם דואר שליחים לסניף שלך.

עם ARAMEX יש תיווך באמצע, מנתב"ג זה מנותב אליהם ולאחר מכן למיון ארצי ורק משם יהיה מנותב לסניף, למשל נתניה.

זה מאריך את הזמן בעוד מספר ימים, לפחות אצלי כי לא בכל יום מגיע שליח לאיזור. אולי פעם-פעמיים בשבוע במקרה הטוב.

ועכשיו יש מקרים מעצבנים עם I-PARCEL.

הראשון היה באמצע אוגוסט, לפני טיול, שרכשתי כרטיסי זיכרון ועוד דברים בשביל הטיול מספיק זמן לפני.

אפילו הזמנים של היו לפני הטיול ותמיד קיבלתי את החבילות לפני שהתאריך שהם ציינו הגיע.

אצלנו, סניף נתניה עבר לרעננה. מבחינת אחריות החלוקה.

ואז החבילה הגיעה לנתניה, ואחר כך היה כתוב רעננה ואז שוב נתניה ונתניה אמרו לא אצלם,

רעננה אמרו לא אצלם והלכתי אליהם פיזית. לא מצאו כלום. טסתי לטיול בלי מה שקניתי.

לאחר שבוע וקצת שהחבילה עוד אצלם, אני רואה שהסטאטוס התעדכן והחבילה בדרך לראשל"צ. WTF???

סך הכל צריך להגיע לרעננה ומשם לשליח שמגיע לאיזור שלי, זה הכל. לא מסובך.

חבילה אחרת שהזמנתי הגיעה לרעננה, וישר הלכתי לקחת אותה באותו יום. לא לוקח הימורים יותר. לא מחכה שיגיעו אלי הביתה.

וחבילה שניה, שאגב את שתיהן הזמנתי באותו תאריך אבל הגיעו בשבוע איחור לארץ.

אתמול מקבל סטאטוס, איפה היא? הגיעה לנתניה. למה נתניה? צריכה להגיע לרעננה. נתניה לא אחראים יותר על האיזור שלי.

דואר פשוט מעפן. אסע היום לנתניה לקחת את החבילה. זה טרטור, בזבוז זמן, חוויה רעה.

זו לא אשמת I-PARCEL או מבחינתי אלא דואר שליחים בארץ. הוא פשוט ביזיון. זה אמור להיות שירות מועדף, איכותי ואמין.

עם זאת, מה שאני מקבל זה רולטה. אני לא יודע לאיזה סניף החבילה תגיע, לאן תישלח, מה יעלה בגורלה ואם בכלל אקבל אותה

אלא אם אסע באופן אישי לסניף שליחים ואקח אותה מהשבי.

עד החבילות האחרונות הכל היה בסדר מבחינתי עם I-PARCEL ושליחים. מאז הכל הידרדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי דואר שליחים עובד די טוב.

היום קיבלתי 2 חבילות של I-Parcel. שתיהן נשלחו ב-17 לספטמבר, אחת מאמאזון גרמניה השנייה מאמאזון ארה"ב.

החבילה מארה"ב רשומה כמעוכבת בגלל עיכוב בטיסה ללא עדכון נוסף, השנייה מגרמניה רשומה כשוחררה ממכס אתמול, אין תיעוד העברה לדואר שליחים.

בכל מקרה, התייצבו אצלי הבוקר למסור.

התיעוד לפעמים לא מוצלח, לדעתי בכל מקרה עדיף בהרבה מ- Aramex שאיביי משתמשים בהם, שם קשה להבין מי נגד מי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...