המחשב לא נדלק לאחר לחיצת על מתג ה-POWER - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק לאחר לחיצת על מתג ה-POWER

sababchik

Recommended Posts

בסיסי אבל חשוב.. קודם כל תבדוק שהכבל מתח מחובר טוב לספק כח שלך, והכבל מחובר טוב, וכמו שצריך. אם יש לך חלון במארז, תראה אם יש נורה דולקת, סימן שהלוח מקבל חשמל. ויש מצב שהכפתור עצמו עושה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה נראה כמו בעיית בספק הכח,

אך תתחיל מבדיקת טמפ' ובדיקה שצלעות הקירור במעבד לא חסומים

ומאוורר המעבד, ושל ספק הכח עובדים קשורה.

יתכן והמעבד מתחמם מאוד בזמן העבודה ומפעיל את ההגנה הטרמית שלו.

במידה והטמפ' תקינות תבדוק אם ישנם קבלים נפוחים על הלוח אם.

אם אתה יודע איך לפתוח את הספק תבדוק אם ישנם גם שם קבלים נפוחים (בזהירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נשמע כמו בעיית ... הייתי בודק שזה לא כפתור ההדלקה במארז, כבר נתקלתי במקרים שהקפיץ בכפתור נדפק ובגלל זה המחשב לא נדלק או נדלק מתי שמתאים לו...

הדרך הכי טובה לבדוק היא לפתוח את דלת המארז, לנתק את מחבר ה- Power שהולך מכפתור ההדלקה ל- Front Panel של הלוח ולקצר בין שני הפינים עם מברג...

או לחלופין להחליף בין מחבר ה- Power למחבר ה- Reset ולנסות להדליק את המחשב עם כפתור ה- Reset...

במידה והמחשב עדיין לא נדלק כמו שצריך הייתי שוקל החלפה של ספק הכוח

ממליץ לבדוק את מה ש- Shimonta בתגובה שמעליי הציע גם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לפתוח האשכול יש לי את אותה הבעיה,אני מכבה את המחשב רגיל דרך הוינדוס וכשאני לוחץ על כפתור הPOWER ON כדי להדליק לא קורה כלום,בשביל להפעיל את המחשב אני צריך ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הPOWER ON עד שאני שומע "טיק" ורק אז אז כשאני לוחץ על הPOWER ON המחשב נדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשוד המידי מפסק ההדלקה שעל המארז.

באמת נראה ככה... במידה וקיצור הפינים על הלוח מדליק את המחשב מיידית וללא עיכובים זה אכן כפתור ההדלקה...

זה לא אומר שאתה חייב להחליף את כל המארז, יש כמה פתרונות ללא עלות שיכולים לעזור במצב כזה...

1. על הלוח להחליף בין כפתור ה- Reset לכפתור ה- Power... זה אומר שבשביל להדליק את המחשב תצטרך ללחוץ על כפתור ה- Reset במקום על כפתור ה- Power, ואת ה- Reset תעשה בלחיצה על כפתור ה- Power (בלחיצה ארוכה מאחר והוא דפוק)

2. להחליף את המתג מאחורי כפתור ה- Power... במארזים סטנדרטיים כל המתגים אותו דבר... תוכל להשיג מתג כזה מכל מארז ישן שאין בו שימוש או לחלופין להזמין מתג כזה מ- Ebay... מתג סטנדרטי נראה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ושבת שלום

עדיין לא סיימתי את כל הבדיקות אך לבינתיים :

1. מעבד E5300 - לא מתחמם, צלעות הקירור לא חסומות

2. ספק כח silent pro 600W - ניתקתי את חיבור המתח לכרטיס המסך (HD4870) אך הבעיה לא נפתרה

3.ניתוק מפסק ה-POWER והדלקה ידנית - טרם בוצע (האם יש מדריך לנושא?)

4. - אין קבלים מפוצצים או מנופחים

אציין שלאחרונה שמתי לב שהמחשב נדלק באופן עמצאי לאחר 10 דקות לאחר לחיצה על לחצן ההפעלה

יש ברשותי ספק גנרי חלופי ABPOWER 500W האם כדאי לנסות להחליף לצורך הבדיקה?

אשמח לתגובה והמשך הוראות

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה , יש לי 2 מחשבים ישנים שרציתי לשמש אותם לשרת גיבוי ביתי אך לצערי המחשבים לא טובים. ביום שבדקתי , הדלקתי את המחשב ונכבה אחרי כמה שניות...הבעיה זה בספק כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

האם הייתה לך בעיה דומה בעת הדלקת המחשב לאחר כיבוי מסודר של מערכת ההפעלה?

מדובר במחשב מאוד ישן שלא עשיתי בו שימוש רב , הדלקתי את המחשב והוא נכבה לכמה שניות , כך שוב ושוב...לדעתי הספק כוח תקול. יש אפשרות לנסות לתקן לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...