מהו כרטיס המסך המשתלם ביותר למשחקים עד 600 ש"ח יד שנייה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו כרטיס המסך המשתלם ביותר למשחקים עד 600 ש"ח יד שנייה?

Saliman

Recommended Posts

שלום חברים, החלטתי לשדרג את המחשב שלי לכבוד GTA V ואני מחפש לשדרג את כרטיס המסך שלי (Radeon HD 4870) לכרטיס חדש יותר שיוכל לתת לי גרפיקה אופטימלית ב- GTA V.

יש לי שתי מגבלות עיקריות:

1) המעבד ולוח האם שלי יחסית ישנים - Phenom X4 9550 (ארבע ליבתי מהדורות הראשונים)

וכמו כן לוח האם (Asus M3A78-EM) בעל חריץ PCI-E 2.0 x16.

למיטב הבנתי ניתן להפעיל כרטיסי מסך PCI-E חדשים יותר על לוחות אם עם גרסאות ישנות של PCI-E, אבל השאלה היא מה הירידה בביצועים?

2) התקציב הוא בערך 600 ש"ח (עבור כרטיס מסך יד שנייה) או 1000 ש"ח (עבור כרטיס יד ראשונה, בהנחה שניתן למצוא אותו יותר זול ביד שנייה).

הנחת היסוד שלי היא שעבור משחק כמו V דרוש כרטיס מסך עם כמה שיותר .

אשמח לקבל את עזרתכם!

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין הבדל משמעותי בין המעבדים.
    Minimum specifications:
    • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / Phenom 9850 Quad- Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz.

ולענייננו, איזה טובים ניתן למצוא בטווח המחירים הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה Gimel צודק,אפילו אין לאן לשדרג את המעבד,הוא מסדרה ישנה מאוד ואפילו מעבדים מהדור החדש לא יתאימו.

אתה יכול לשקול למכור את המחשב שלך ולרכוש אחר ביד2 (לבקש כ600שח על הנוכחי) ולבנות אחלה שילוב מעבר לכך לא הייתי משקיע.

עריכה:

מצאתי דיל די טוב לדעתי אפשר להוריד עוד קצת

http://hwzone.co.il/tradezone/Amd-fx6100-4gb-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%9D-%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%A7-ad3306.htm~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהישועה לא תגיע מהפורום הזה אם במקום לענות על השאלה אתם מתעסקים במעבד שלי...

תעזבו את המעבד בשקט, המעבד סבבה לגמרי והוא נמצא על לוח אם עם PCI-E 2.0 x16.

איזה טובים ניתן למצוא בטווח מחירים של 600-1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה תלוי מה יש בשוק.

אף אחד לא ימכור GTX970 ב-800 שקל, אבל יכול להיות שתמצא איזה GTX 670 עד 600 שקל, או איזה 280X כלשהו במחיר דומה.

אם זה נראה לך מספיק ויש לך ספק מספיק טוב בשביל כרטיסים כאלה, אז זה יכול להיות פתרון סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...