גרופון - משתמשים. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרופון - משתמשים.

Stingray

Recommended Posts

מה השאלה בעצם? קשה לקרוא את התנאים של הגרופון, להבין מה אתה מקבל ולהחליט האם זה שווה?

עד כה השתמשתי בגרופון אך ורק בשביל מקומות אוכל ולעתים רחוקות מאוד בשביל כרטיסים למקומות בילוי (גן חיות / מוזאון).

במקומות אוכל זה לרוב ארוחה זוגית במחיר בודדת או ארוחה ב50% הנחה או 50% הנחה על סכום מסוים בבחירה חופשית מהתפריט. ההנחות אמיתיות לחלוטין - אם תגיע אם הגרופון, תקבל את ההנחה. התנאים מפורטים בצורה מאוד ברורה בכל גרופון. מן הסתם, אין כפל , לפעמים יש הגבלה על שעות הפעילות ודרישה לתיאום מראש.

אם המחיר של המסעדה הזוי לטעמך, אז זה בלי קשר לגרופון. בכל מה שקשור לנופשים / קניות - אני לא יודע לומר לך כי לא התעניינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם באמת ההנחות המצוינות שם אמיתיות?

נשמע כמו סתם חירטוט לפחות בגרופון בארץ.

מחירים הזויים עם או בלי הנחה. מדבר על נופשים ומסעדות.

תלוי במוצר.

הניסיון שלי אומר שמסעדות שיש להן קופונים הן או מסעדות יקרות באופן מחריד במקור, או מסעדות חדשות שמנסות להשיג פרסום באמצעות קופונים, אבל בפועל בד"כ נסגרות קצת אחרי, כי אף אחד לא מוכן לשלם מחיר מלא על מה שהוא שילם עליו חצי מחיר בעבר. המוצרים שם רובם מוצרי במחיר גבוה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון הלא רב שיש לי איתם, הקופונים שלהם "אמיתיים" במובן של המחיר והתנאים שאתה מקבל עם הקופון, אבל לעיתים קרובות המחיר המצוין "לפני ההנחה" פיקטיבי לחלוטין (כמובן היכן שהקופון מתייחס למוצר או שירות ספציפיים ומצויין המחיר לפני ההנחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי התנסות אחת אתם, מהשירות אני מרוצה, ומהקופון עצמו ממש לא. אפרט:

קניתי גרופון לטיפול 10,000 במחיר באמת אטרקטיבי.

קיבלתי את השובר בזריזות, והכל מבחינת החברה המנפקת את השוברים הלך חלק ויפה.

כשרציתי לממש את השובר מול המוסך עברתי מסכת עינויים בדמות סינונים התחמקויות וניתוקים, נתנו הרגשה מגעילה שאני לקוח סוג ג', וההתנהלות אם הבנתי נכון הייתה בכלל מול גורם צד שלישי ולא ישירות מול המוסך.

לאחר כיום וחצי של ניסיון כושל של תיאום טיפול, יצרתי קשר עם גרופון דרך הטלפון לביטול העסקה, וזה עבר בקלות מפתיעה.

הכסף חזר לאחר כיומיים.

כמובן שמה שתיארתי כאן, לא משקף כל בית עסק שקיים, אבל נראה לי שהיחס ללקוחות עם קופונים יהיה נחות במקומות נוספים.

אני אישית לא מתקרב יותר, אם מחפשים טוב, מוצאים מחירים זהים לרוב גם בלי קופונים ושטויות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...