התלבטות בין Logitech G502 vs G700s - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין Logitech G502 vs G700s

eviatar28

Recommended Posts

אני מת כבר לקנות עכבר חדש ויש לי התלבטות בין שני העכברים המוצגים בכותרת (logitech g502/g700s)

בהתחלה חשבתי ללך על ה g700s כי הוא אלחוטי/חוטי (שזה יתרון) אבל מצד שני ה g502 נראה מושך בעין ויפה ויש לו את היתרון של המשקולות (לא נראלי משהו שאני אתעסק בו יותר מדי) אבל גם חיסרון שהרגליים שלו נהרסות אחרי מלא זמן... ובכללי לא חסרות על העכבר הזה מלא תלונות ברשת

עוד דבר שקשור ל G502 זה שמהתמונות גם נראה שהגלגלת שלו לא נוחה כי היא מפלסטיק ולא עם כיסוי גומי כזה או אחר וזה נראה כאילו האצבע שלי יכולה להחליק על זה)

קיצר אני אשמח לשמוע מכם חוות דעת ממי שיש או למי שאין ומה נראה לו טוב יותר.

מבחינתי שניהם טובים בשבילי וה g502 נראה יותר מושך אבל יש עליו יותר מדי תלונות שזה כבר מייאש....

נ.ב.:

בדיוק בזמן שאני כותב את הדיון הזה ראיתי עוד חוות דעת שמעידה על זה שהגלגלת לפעמים חסרת שליטה (של ה G502) אבל הוא עדיין מושך מיופי!!!

עריכה: או שאולי עדיף לי ללכת על משהו טוב ופשוט כמו ה deathadder chroma שנראה שביד שלי הוא ירגיש טוב ובכללי ידוע שהוא מצויין (רק שהיה נחמד אם היה עוד כפתור או שתיים אבל גם זה בסדר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בהתלבטות - יש לי G5 שאני מאוד אוהב אבל החלפתי שולחן ויותר מתאים אלחוטי

לפני מספר ימים הייתי בבאג ו"הרגשתי" את mx master

http://www.logitech.com/en-us/product/mx-master

די נוח אבל קצת יקר - כרגע אני חוסך כדי לרכוש אותו

בבאג הוא עולה בסביבות 500 (שזה לדעתי יקר מדי)

בהצלחה

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, קניתי את הg502 מאיביי (מקורי 100%. עולה 250 משהו כזה עם משלוח מאוסטרליה. מגיע תוך תשע ימים).

חששתי גם מהגלגלת, אני משחק ו csgo ועד כה לא יצא מצב שהאצבע החליקה לי מהגלגלת. מה שכן הייתי צריך קצת זמן עם העכבר כדי להתרגל לתחושה של הגלגלת והעכבר בפרט.

לגבי זה שנשחק למטה רק הזמן יגיד.. בינתיים זה עובד אצלי ללא שום בעיה (על משטח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בהתלבטות - יש לי G5 שאני מאוד אוהב אבל החלפתי שולחן ויותר מתאים אלחוטי

לפני מספר ימים הייתי בבאג ו"הרגשתי" את mx master

http://www.logitech.com/en-us/product/mx-master

די נוח אבל קצת יקר - כרגע אני חוסך כדי לרכוש אותו

בבאג הוא עולה בסביבות 500 (שזה לדעתי יקר מדי)

בהצלחה

גבריאל

לפני הנסיון שלךב g502

ראיתי איפשהו שיש לאנשים בעיה להגיע עם האגודל לכפתור G4, קרה גם לך או שנראה לך שהוא ממוקם טוב ומה אתה אומר על הגלגלת לגבי ההרגשה שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...