אלטרנטיבה ל ghost 15 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלטרנטיבה ל ghost 15

kerdios

Recommended Posts

שלום,

השאלה שלי היא בנושא גיבוי מערכות הפעלה,

יש לי מחשב עם מספר מערכות הפעלה של MS עליו, 32/64 7, 8 ו 2008server, כאשר יש לי מערכת 7 נוספת שיושבת כ boot manager.

אני כל הזמן בודק עליהן דברים ומחזיר אותם אחר כך לנקודה לפני שהתחלתי לבדוק עליהן.

עד היום אני ביצעתי את השחזור באמצעות ghost 11.2 שעשה את העבודה בצורה סבירה.

החודש win 10 יצאה והוספתי מחיצה עבורה והתקנתי אותה, הבאתי אותה לנקודת שחזור וניסיתי ליצור לה ghost,

ראיתי שזה לא אפשרי, אז בדקתי וראיתי שהיא לא נתמכת ב 11.2 ghost וכן נתמכת ב 15.

אז הכנתי דיסק אתחול של ghost 15 יצרתי נקודת גיבוי, שיחקתי עם המערכת קצת ואז שיחזרתי אותה.

לדאבוני גיליתי שה ghost 15 הרס לחלוטין את כל ה entries בקובץ ה bcd של כל הwindows והעלים מספר מחיצות מידע אחרות שהיו לי.

אחרי מספר ימים הצלחתי בסוף לשחזר הכל ולתקן את הbcd כדי שאוכל להפעיל את כל אחת ממערכות ההפעלה כרגיל.

האם ידועה לכם דרך לא לפגוע ב bcd בשחזור בghost 15 ואם לא האם אתם מכירים תוכנה אלטרנטיבית שמסוגלת גם לגבות את 10?

אודה מאד עבור כל עזרה, ואני מתנצל מראש אם פרסמתי את השאלה בפורום הלא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני יכול להשתמש במכונות וירטואליות מכיוון והתוכנות שאני בודק דורשות רב וגם חיבור עם הרבה רכיבי חומרה חיצוניים, ואני חייב לוודא שהמערכת הפעלה לא מושפעת מזיכרון שווא של מנהלי התקנים קודמים של החומרות האלה שיהיו מותקנים על מערכת ההפעלה החיצונית/מארחת.

זה היה יכול להיות נחמד אם לא הייתי חייב לעשות restart כל פעם שאני רוצה לעבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

Sorry about the late response, it's been hectic few months at work,

so if I got it straight the vhd route basically allows me to create a file which I can load into the disk managment and then reboot into, correct?

I have a few questions about this method:

Does this mean I need to create 6 vhd files (one for each OS and architecture type) and each time I want to use one without changing the original I have to copy-paste it and load the replica?

Do I have to create all of the vhds on a win 10 OS or can I create boots from lower OSs as well and they will be recognized by the newer systems?

From the clip I understood that VHDX is a more stable format, but can I install a Win7 OS on it?

Will I have to recreate the BCD entry each time I load a different machine? (maybe I should leave the vhds loaded and only change the machine I intend to clean)

And finally, how is this better than Dualbooting? At the end of the day I still need to reboot and navigate through a list of OSs and maintain the BCD as clean as possible

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...