שוב נשרף בית בכפר דומא - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב נשרף בית בכפר דומא

Milford Cubicle

Recommended Posts

ובכלל, מי שמך להחליט על מה נדבר ועל מה לא ?.

קרא את הפאקן כותרת. ליצן .

האם אתה בעד לשלול מהמשתתפים בדיונים בפורום הזה את הזכות לטעון שדיון כלשהו לחלוטין מפספס את הנקודה? הוא לא "מחליט על מה תדבר ומה לא", הוא רק אומר שעצם הדיון במעשי "טרור יהודי" (בין אם קרו כנטען ובין אם לא) הוא מגוחך בהתחשב בזניחות התופעה הזאת לעומר הטרור הערבי. רוצה לדבר? דבר, אף אחד לא מפריע לך. נראה לי שאנשים שוכחים ש"חופש הביטוי" כולל את הזכות לומר מה שאתה חושב, אבל לא את הזכות לא לשמוע בתגובה שדעתך מטומטמת.

אגב, מי שמנסה כרגע להחליט על מה אנשים ידברו ועל מה לא, ואני מדבר ברמת המדינה ולא רמת הפורום, הם כל אלו שמתעקשים שהדיון יהיה רק על מעשי "הטרור היהודי" (לכאורה) ולא על מעשי הטרור הערבי, וממש מכריחים כל מי שבכל זאת רוצה להזכיר את הטרור הערבי לפתוח את דבריו בגינוי ל"טרור היהודי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והנה, שוב השמאל שלא מסוגל להתמודד עם האמת המרה, בוחר שוב לתקוף את הימני. בהתחלה אני תומך בטרור המתנחלים, מכליל את כל הבלסטינים, ועכשיו הימני מחליט לכולם על מה לדבר. חצוף שכמוני, שהעזתי לנסות לקחת מהשמאל את הבילעדיות היחידה על בחירת הנושאים. צר לי לאכזב אותך, אבל בעידן האינטרנט כבר אין לערוץ 2 ולידיעות אחרונות את האפשרות להחליט מה העם לא ידע לעולם. (וזה המקום להודות לאחד מחברי הפורום הזה שאיני זוכר מיהו, שהפנה אותי לרוטר לפני מספר שנים, לאחר ששאלתי כאן איפה ניתן למצוא מידע חדשותי נטרלי, ולא מלא בהסטה נגד יהודים ונגד הלגטימציה של מדינת ישראל)

ועדין מבעד למסכת התקיפות עד עכשיו, איש מהם לא ענה לי, מדוע התיקשורת ה"ניטרלית" כלבת השמירה של הדמוקריה, בוחרות לפוצץ את המון העם השכם וערב בסיקורים על הצתה שנעשתה על ידי יהודים (ולא סתם יהודים, עוד עם כיפה! כלומר... זה בבדיקה עדיין, אבל האם זה הפריע למישהו מהשמאל אי פעם לחרוץ כך דין?), ומדוע כבוד הנשיא בוחר להכריז כי בני עמו בחרו בדרך הטרור, ומדוע כל הפוליטיקאים ממהרים לגנות, בזמן שמאות נסיונות רצח עוברים על פנינו יום אחר יום ואין פוצה פה ומצפצף.

סלח לי, שניסיתי לבלבל אותך עם העובדות.

סלח לי, שהעזתי במקום להתגונן ולרקוד לצלילי החליל של עוכרי מערוץ 10, להשמיע את דעתי.

סלח לי, ששחכתי לרגע, שיש להתעלם ממעשי אלימות של האויב הערבי בלסטיני, ולהתייחס למעשי אלימות של יהודים בלבד.

ליצן שכמוני. להבא, אני מבטיח, אשתדל להיות נאור יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יושב עכשיו עם המחשב בגבעה 851(גם מטר לגובה) מעל שכם וכותב לכם.

פה מיום חמישי כבר.

וללאק מחפש טרוריסטים בטירוף.

לא מוצא כלום.

טרוריסט אחד לרפואה.

אבל דווקא ראיתי משהו אחר ביום שישי.

דופקים לנו בדלת של הקרוואן חיילים שהגיעו הרגע לגזרה ושואלים איפה אפשר לקנות אוכל לשבת (3 שעות לפני שבת).

אמרנו להם שאין איפה לעשות קניות בשעה כזו.

ובכלל מה קרה?...הצבא לא דואג לכם?

מסתבר שיש תקלה וחוסר ארגון ונאמר להם שעד למחרת לא תגיע המשאית.

16 חיילים מתוכם שני דתיים בלי אוכל לשבת!!!

החברים הודיעו לשכנים בגבעה.

מייד כל תושבי הגבעה והגבעה הסמוכה התארגנו למבצע (פיגוע צהלי) ותוך שעתיים ארגנו להם שלוש ארוחות מלאות מבושלות וחמות!

איזה יופי זה היה לראות כולם מרוקנים את המקררים והמזווים שלהם.

בשר עופות דגים חלות יין לקידוש אורז פסטה ירקות מבושלים ופינוקי שוקולדים ושאר תפנוקים.

מבשלים, אופים ומארגנים שיהיה שפע ושמחה.

הייתה אחלה שבת.

לא בא לי לחזור הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

דעאש זו סוגיה שהשמאל, ככלל, מעדיף לא להתייחס אליה (אחרי הכל, ההתנהגות של דעאש מציגה לעולם את האיסלאם האמיתי ומהווה אנטיתזה מוחלטת לפנטזיות השלום איתם), ואילו להגיד שמבחינת השמאל המתנחלים זהים לחמאס זה עוד אנדרסטייטמנט עבור חלקם כי יש כאלו שחושבים שעל עופרה צריך לעלות עם טנקים ואילו עם החמאס צריכים לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לרטוריקה השמאלנית כי זה שיעור חשוב לחיים. הם לעולם לא מתגוננים, לא תשמע מהם מילת הסבר על הטענות שעלו, מנגד הם יתקפו את טוען הטענות ויטענו שהוא חשוך\יצור\פאשיסט\אנטי דמוקרט. לשם לב לא ליפול למלכודת ולעבור למגננה, אלא להמשיך להציג בפניו של השמאלן את העובדות הקשות, הסותרות את כל תפיסת עולמו.

אגב, אני חושב שמה צריך למשוך את העין הוא העובדה שיש 4000 ניסיות רצח בשנה של טרוריסטים ערבים, שהם יותר מ10 ניסיות רצח ליום, ולא העובדה שהם הצליחו "רק" 19 פעמים.

אם על שריפת בית ניתן לומר כי "בני עמי בחרו בדרך הטרור" מעניין מה ניתן להסיק מזה על העם שמנסה לרצוח כ-4000 פעמים בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטנדרט כפול :

לרוב ה 4000 מקרים האלה אין תיעוד של ממש, והם לא יאמינו לקיומם. הם יעמידו בספק גם את ה 19 שהצליחו

כל מקרה שלגביו קיימת טענה מהצד הפלסטיני, קיים בוודאות והוא הוכחה ל massacre היומיומי של הישראלים בפלסטינים

עכשו, זה לא שבהכרח לאותם אנשים ספציפיים יש סטנדרט כפול. יש כאלה שמאמינים יותר לכל הדיווחים ויש כאלה שמאמינים פחות לכל הדיווחים, אבל ביחד הפ בונים את התמונה הנל לעצמם ולאחרים (כולל האחרים ששופטים את ברמה הבינלאומית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני מבלה הרבה יחסית באתרי שמאל קיצוני, בנסיוני להבין את צורת החשיבה. המסקנה שלי בינתיים היא שגם בקרב השמאלנים שלא ניתן לקרוא להם מטומטמים גמורים או אנטי-ישראלים (כלומר אלו המתנגדים לקיומה של מדינת בכל צורה שמהווה בית לאומי לעם היהודי), אכן סטנדרטים כפולים חוגגים, וברמות שיגרמו לישראלי הממוצע להתפלץ. ראיתי כבר מאמרים שבהם מסמכים מטעם מדינת הוצגו כלא אמינים מעצם יצירתם בידי גורם בעל אינטרס בעוד שאין יחס דומה למסמכים שיצרו "פלסטינים", אפילו אם מדובר במסמכים שמקורם במוסדות בשליטת החמאס, מאמרים שבהם הכותבים הסבירו שהם עוסקים רק בפגיעה ב"פלסטינים" ע"י או ישראלים ולא להיפך כי כפעילי זכויות אדם בראש ובראשונה חשוב להם להפסיק הפרות זכויות אדם שנעשות בשמם, ושבאותו מאמר ממש "ארגוני זכויות אדם" "פלסטיניים" מתקבלים כארגוני זכויות אדם למרות עיסוקם הבלעדי בצד הישראלי, מאמרים בהם יש גינוי לפגיעה בנפש משני הצדדים אך לצד ניתוח מעמיק של ה"סיבות" של הערבים לרצוח יהודים תוך אזכור כל תירוץ אפשרי לכך בולט בהעדרו כל אזכור לסיבות של היהודים לשנוא ערבים....

לא יהיה שלום בישראל עד שכל שמאלני שכזה, שזו צורת החשיבה שלו (וכמובן יחד עם השמאלנים האנטי-ישראלים במודע ובמוצהר), עד האחרון שבהם, לא יוצא להורג באכזריות וללא טיפת רחמים - ולא כיוזמה פרטית של מישהו בשיטת "פגע וברח" אלא כמדיניות שלטונית, מדיניות שכמובן תדרוש טיפול מקדים בכל החסמים לכך. כמו מחלת הפרה המשוגעת - יש מחלות שהטיפול היחיד להן הוא עצירת המגיפה ע"י השמדת כל בעלי החיים הנגועים. אני מאמין שמדובר בפחות מאחוז אחד מקרב האוכלוסיה היהודית - סדר גודל של 50,000 איש. הקבוצה הגדולה ביותר בשמאל הישראלי, היא קבוצת האנשים השפויים בד"כ והלא עקומים מוסרית שמאמינים שדרך השמאל תועיל לישראל, תתמסמס מעצמה וללא כל אלימות נוספת ברגע שגרעין הקשה של השמאל אותו הזכרתי יושמד ויפסיק למפמם להם יומם וליל את השקרים שהוא מפמפם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמה שמניע ישראלים צעירים להצביע למפלגות השמאל זה שדברים לא באים להם "בקלות" כמו להורים שלהם.

מה לעשות, האוכלוסיה גדלה, העולם משתנה, המדינה משתנה... בנוסף לשינוי המהותי בכלכלות העולם שמדינות עולם שלישי הן כבר לא מדינות עולם שלישי והן מהוות תחרות כמו מעצמות אחרות בעולם... למדינת יד גידול אוכולוסיה גדול ממה שכל מדינה מערבית מסוגלת להדביק את הפער בצמיחה כלכלית.

אני בטוח שאפשר גם לבדוק את הנתונים הפשוטים האלה של גידול אוכלוסיה לעומת צמיחה כלכלית.

בהעדר צמיחה כלכלית שמדביקה את הפער של גידול האוכולוסיה אי אפשר שכל הצעירים ישמרו את איכות החיים שהיה להורים שלהם.

מכאן שהמון צעירים שלא מצליחים לשמור על מה שהם תופסים כאיכות חיים אידאלית הם מתמרמרים נגד מי שבשלטון שזה הימין.

יכול להיות אפילו גורם נוסף שבגלל שהורים שלהם פינקו אותם הם גם לא חוסכים כסף ומבזבזים הרבה כסף כי הם חיים כאילו הם הורים שלהם ולא חושבים על העתיד.

אלה השמאלנים ה"תמימים" והמתוסכלים. יש את השמאלנים "אוהבי האדם" שרוצים לקלוט את כל המסתננים ושהם יחיו בשכונות העניות כדי שהמצפון שלהם ירגיש טוב על חשבון העניים שיסבלו מהמסתננים הפושעים האלה.

אבל בגדול יש פשוט הרבה בכיינים שלא הצליחו להסתדר כמו הורים שלהם והם לא מאשימים את עצמם אלא הם מאשימים את השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...