משרד החינוך משלם מחירים מופקעים ביותר עבור מוצרי קפה ועוד- - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד החינוך משלם מחירים מופקעים ביותר עבור מוצרי קפה ועוד-

Second Edition

Recommended Posts

האם אתה באמת כ"כ טיפש שאתה לא שם לב מי נעמד על הרגליים האחוריות כל פעם שמנסים לעשות שידוד מערכות בגופים שכולם יודעים שהם מושחתים מכף רגל ועד ראש (רכבת , הנמלים, רשות השידור) או סתם מלאים בפקידונים קטנים ומושתנים שנהנים להתעלל בציבור (ביטוח לאומי, דואר ישראל), כביכול באמתלה של "הגנה על העובדים"? ברצינות אני שואל, האם אתה עד כדי כך טיפש?

יש יותר שחיתות ממה שקורה עכשיו עם מתווה הגז?

כל מי שמתנגד כמו הממונה על ההגבלים או יו"ר רשות החשמל - עוקפים אותו או מעיפים אותו. ופה לא מדובר על מאות אלפי שקלים מדובר על עשרות מיליארדים, שאתה ואני נשלם בדמות אנרגיה יקרה שמשפיעה על כל המשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^האם אתה עד כדי כך פנאט עיוור?

כן.

http://news.walla.co.il/item/2882255

מעניין שהבאת דווקא את הלינק הזה - מעבר לשחיתות לכאורה של יאיר גלר הזה, הרי שגברת תמר "צריך שקיפות בכל מקום אבל שלא תעזו לגעת במערכת המשפט" זדנברג עומדת בראש וועדה תוך ניגוד עניינים עם מטרותיה וזורקת מהישיבות כל מי שמעז להלין על כך. אכן, דוגמה למופת לנקיון הכפיים של השמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^האם אתה עד כדי כך פנאט עיוור?

כן.

http://news.walla.co.il/item/2882255

מה אתה מנסה לומר בזה?

הנה דוגמא לניסיון שחיתות מהצד השמאלי של המפה:

http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-493002

לא מספיק להם שוד האדמות הגדול מלפני 25 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר שחיתות ממה שקורה עכשיו עם מתווה הגז?

כל מי שמתנגד כמו הממונה על ההגבלים או יו"ר רשות החשמל - עוקפים אותו או מעיפים אותו. ופה לא מדובר על מאות אלפי שקלים מדובר על עשרות מיליארדים, שאתה ואני נשלם בדמות אנרגיה יקרה שמשפיעה על כל המשק.

מעבר לסוגיות המעשיות בעניין הגז, בפרט סוגיית שינוי תנאי עסקה בדעבד, הרי שמעולם לא טענתי שהימין נקי משחיתות. ממש לא. רק אמרתי שמי שטוען שהשמאל דווקא כן נקי הוא טיפש, ומי שחושב שהשמאל הוא הפתרון לשחיתות "הימין" הוא דגנרט גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag3 אני סתם העליתי אנקדוטה לעיוורון של vic07 לכך שהשחיתות בעצמה עיוורת לשיוך פוליטי, משהו שהוא כנראה פוסל על הסף.

כן, תמר זנדברג מעורבת בניגוד עניינים לכאורה כי היא תומכת בלגליזציה של קנאביס לצריכה אישית, זה אומר כנראה שהיא בעד לגליזציה לכל הסמים האמיתיים שישנם. ממש שיא השחיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו ותביאו אחד ממר"צ, שהיה מעורב בשחיתות כלשהי.

אתם לא תמצאו אחד כזה. זו המפלגה היחידה שיש בה 0 אחוז שחיתות וקיימת כבר למעלה מעשור..

ראוי, שכלל המפלגות ילמדו ממנה איך להתנהג.

ברור שלא תעשו את זה.

אז תמשיכו באופטופיק ההזוי שלכם, ואולי תגרמו לי להתעלם מנושא שאני פתחתי ולהוריד ממנו את המעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חותם לך שהיא נקיית כפיים יותר מזה שמינה אותה לתפקיד.

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם פייגלין לצורך העניין.

אני משער שיש די והותר חתולים עם כפיים נקיות. אתה לא תתן להם לשמור על השמנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי זה בגלל שמרצ לא עושים כמעט כלום חוץ מלצייץ באופוזציה וליצור פרובוקציות שהשמאלנים כל כך אוהבים כדי שיזכרו שהם קיימים.

אגב V15 זו השחיתות הכי גדולה שהיתה בבחירות האחרונות ואתם צריכים להיות תמימים בשביל לחשוב שהם לא פעלו לטובת השמאל ובשיתוף פעולה מתחת לשולחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו ותביאו אחד ממר"צ, שהיה מעורב בשחיתות כלשהי.

אתם לא תמצאו אחד כזה. זו המפלגה היחידה שיש בה 0 אחוז שחיתות וקיימת כבר למעלה מעשור..

ראוי, שכלל המפלגות ילמדו ממנה איך להתנהג.

במפלגות של אידאליסטים קיצונים בד"כ לא תמצא שחיתות "כלכלית". זה נכון למר"צ, זה נכון באותה המידה לאנשים כמו מיכאל בן ארי (משום מה לא זכור לי שקראת בזמנו ללמוד ממנו איך להתנהג). מה שכן תמצא אצל אנשים כאלו לפעמים זו מוכנות לרמוס כל חוק וכל הליך תקין על מנת לקדם את מטרתם, והנזק הנגרם מכך אדיר - וזה לא משהו שצריך ללמוד ממנו. המקרה עם זדנברג שהובא פה הוא דוגמה קטנה מאוד לכך. דוגמה גדולה בהרבה ניתן למצוא בנעמי חזן, למשל, שהיתה ח"כית מטעם מר"צ במשך 11 שנים וכיום יו"ר "הקרן החדשה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...