משרד החינוך משלם מחירים מופקעים ביותר עבור מוצרי קפה ועוד- - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד החינוך משלם מחירים מופקעים ביותר עבור מוצרי קפה ועוד-

Second Edition

Recommended Posts

באמת שיש לאנשים האלה רק עבודה אחת לעשות-רכש.

זה לא שמדובר באיזה מנהל שלקח על עצמו גם רכש לאותו מוסד שהוא מנהל והוא צריך ללהטט בין כל המחויבויות שלו.

אדם אחד עם עבודה אחת-תרכוש מוצרים ותוודא שהם יגיעו ותשלם כמה שפחות. מדהים איך בתפקידים מסויימים עדיף שלא היה אדם בכלל מאשר הדגנרט שיושב שם.

וכמובן, יכול להיות שהכל פה עניין של מקורבים ומקושרים. ואז אי אפשר להאשים את הבנאדם בחוסר יכולת (משוועת) אלא רק בחלאתיות ורדיפת בצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא זכור לי"... אחח כל פעם שאני שומע את המשפט הזה מפיו של אדם שבבירור ניתן לומר עליו "על ראש הגנב בוער הכובע" אני חווה תחושה בלתי נשלטת של עקצוץ ורעד בכף היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח מה יותר יעצבן אותי

אם יגלו שהוא מושחת וביחד עם החברה גזר קופות על חשבון מקום העבודה שלו

או שיגלו שהוא פשוט רצה להריץ את השיחות האלה ולהמשיך בחייו אז הוא פשוט אישר את מה שקודמו בתפקיד אישר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שאחוז גדול מהאנשים שעושים הרבה כסף במדינה הזו הם מושחתים במידה כזו או אחרת. זכור לי איזה וויכוח שבו אנשים טענו שעשירים הם לא מושחתים...

הבעיה היא בכלל בני האדם, בני האדם הם חמדנים ולא עומדים בפיתוי וכשיש פירצה כלשהיא ללא סכנה לאכיפה רבים מהם ינצלו את הפירצה.

צריך רק לנהוג בכבישים בארץ כדי להבין שאנשים יזרקו תינוקות ביום היוולדם לבלנדרים אם אחר כך יצא מזה שטרות של דולרים.

אנשים רעים במדינה הזו, אנשים רעים בעולם. רוב האנשים בעולם הזה הם רעים ואנוכיים.

יש דרך לטפל ברוע באמצעות אכיפה וחקיקה, אבל כשיש יותר מדי גורמים ששמים אחד לשני רגליים(שמאלנים\ערבים) אז קשה להשתלט על השחיתות כי כל הזמן עסוקים במאבקי כח במקום לטפל בשחיתות.

כמו שבעבר השמאל הפנה את זעם הציבור לחרדים כי הגורם הראשי לכל תחלואות העולם, כך צריך להאשים(והפעם בצדק) את השמאל כגורם כל התחלואות במדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה ותפסיק להגיב בנושאים שאני מעלה..

אתה סתם הורס אותם..

לעניין,

רוב מעשי השחיתות הם דווקא בגף הימין הפוליטי ולא בשמאל.. הלוואי שהחטיבה היהודית, הייתה נקיית-כפיים כמו מר"צ.

נ.ב-

אתה חייב לרשום את עצמך לאיזה טיפול פסכיאטרי, באמת שזה מביך כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שמדובר בדיסאינפורמציה כלשהי, בכמויות כאלו - הם קונים את זה הרבה יותר זול מ"שופרסל".

אל תאמין לכל שטות שמישהו כותב

אני מכיר חברה לא קטנה ששילמה 11 ש"ח לליטר דלק לרכבי דלקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מעשי השחיתות הם דווקא בגף הימין הפוליטי ולא בשמאל..

האם אתה באמת כ"כ טיפש שאתה לא שם לב מי נעמד על הרגליים האחוריות כל פעם שמנסים לעשות שידוד מערכות בגופים שכולם יודעים שהם מושחתים מכף רגל ועד ראש (רכבת , הנמלים, רשות השידור) או סתם מלאים בפקידונים קטנים ומושתנים שנהנים להתעלל בציבור (ביטוח לאומי, דואר ישראל), כביכול באמתלה של "הגנה על העובדים"? ברצינות אני שואל, האם אתה עד כדי כך טיפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...