בצה''ל מודים: יש לנו מידע על מספר מנהרות טרור שחפר חמאס - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בצה''ל מודים: יש לנו מידע על מספר מנהרות טרור שחפר חמאס

se7en

Recommended Posts

גם הפגנות כבר ניסינו.

מי שם עלינו בכלל.

להגיד לך את האמת?

אני בעיקר מתפלל על זה.

אוסף מים.

וזהו.

לפחות אני מוכן נפשית.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואני גם לא גר בעוטף או בגבול הצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעצוב בכל הסיפור. אנשים קרעו ת'תחת למדינה הקריבו את חייהם וחיי היקירים שלהם. כדי שאנחנו נתייאש מהמדינה. אם היה פה רוב במדינה שחושב שצריך עכשיו לצאת לפעולת מנע בגבול עזה זה היה קורה לא העולם ולא שום דבר זו מלחמת קיום זה או אנחנו או הם

וזה לא קשור לימין או שמאל. זה קשור לגודל הביצים שלנו. שהולכים ומצטמקים. ועוד שניה נעלמים. חברים אנחנו חולמים והוזים כל אחד תקוע במשבצת שלו. לי זה לא יקרה. אם רק הצלחתי להזיז למישהו ת'תחת בנושא הזה. והיה זה שכרי. גם לפני השואה אנשים שדיברו כך חשבו שהם חולי נפש. אנחנו חוזרים על אותו סרט. וחס וחלילה שלא יקרה פתאום באיזה יום יצאו מבטן האדמה קבוצת מחבלים לאיזה ישוב. ואז כולם יגידו איך הסכמנו למחדל הזה. אז אני אמרתי את שלי. ושיהיה פה רק טוב אמןןןן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמן ואמן !!!

אבל, כשכתבתי על דברים שרואים משם ( רוה"מ / שר הביטחון וכו' ),

לא סתם כתבתי.

אני לא יודע מה היא עמדתך בכח או מה המידע שבידיך,

אבל יש מצב שהדברים טיפה יותר מסובכים. לא חובה, אבל

יש מצב.

ללא קשר, ביצים גדולות תמיד צריך. האם זה בנמצא ?

כלל לא בטוח.

לאזרח הרגיל זה נראה כמו מחדל לא רק נראה אלא זה באמת כך

זה שהדברים מורכבים ודאי.אבל האם חשבת על הנזק שעלול להיות כאן במידה וחס וחלילה שלא יקרה. גדוד של חמאס פורץ בתוך ישוב. אני כולי חלחלה שאני חושב על זה. אני לא אמור לתת פתרונות לצבא.

להזכירך שלפני קוץ איתן אזרחים התלוננו על רעשים ומרחו אותם בחרה תסלח לי. חיינו הפקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שהמדינה לא פועלת מתוך שיקול דעת וקור רוח?

מה לא נפלו כבר רקטות שהבלגנו עליהם?

יש הבדל בין להפסיד בקרב לבין להפסיד במלחמה.

עצם העובדה שישראל מודעת למנהרות זה גם משהו, כי אז זה אומר שלא צריך להתחיל לחפש את המנהרות בזמן מלחמה ואפשר ציק צק למצוא אותם ולהמשיד אותם.

הבעיה הגדולה היא לא המוכנות של צה"ל לפעולות כאלה, אלא לאזרחיי המדינה השמאלנים שמנסים פעם אחר פעם לשים גלגלים למדינת רק בשביל להפיל את ביבי.

הסכנה האמיתית היא לא חמאס, אלא השמאלנים. השמאלנים יותר מסוכנים למדינה מחמאס או מחיזבאללה או מאיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...