בעיות עם יוטיוב (FireFox) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם יוטיוב (FireFox)

HiyoriX

Recommended Posts

אהלן.

יש לי מספר בעיות עם כשאני גולש עם הדפדפן (FireFox):

1. אני לא יכול לנגן סרטונים של 1080P (ומעלה) שעובדים בקצב ריענון של 60FPS - אחרי כמה פריימים אני מקבל דרופ ענק של כמה מאות פריימים ומלא תקיעות ואני נאלץ להסתפק "רק" ב-720P. עם זה לא קורה.

2. קורה לי ראנדומאלית בסרטונים שונים - לפעמים ה-BUFFER טוען על אינסוף ונתקע ככה 5 דקות עד שהנגן (ה-HTML5) קורס ועובר לנגן ה-Flash. בכרום זה לא קורה אף פעם. אציין שאני לא סובל את נגן הפלאש כי הוא גורם לי לתקיעות לפעמים בדפדפן.

ניסיתי לנטרל את כל התוספות - לא עוזר.

מצב בטוח - לא עוזר.

כמו כן:

kzl3J.jpg

זה תקוע לי ככה.

ובנוסף:

YSDXm.jpg

עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרגת במקרה ל- Win10? אם כן יש הרבה בעיות תאימות עם הדרייברים של הכרטיסי מסך, יכול להיות שזו הסיבה. אצלי למשל בכל המחשבים בעלי HD GPU יש בעיות שונות בהרצת סרטונים (בעיקר ביוטיוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרגת במקרה ל- Win10? אם כן יש הרבה בעיות תאימות עם הדרייברים של הכרטיסי מסך, יכול להיות שזו הסיבה. אצלי למשל בכל המחשבים בעלי HD GPU יש בעיות שונות בהרצת סרטונים (בעיקר ביוטיוב).

1. כן.

2. לא קשור לדרייברים. זה גם קרה לי עם 8.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מערכת הפעלה הייתה במחשב, בעת קנייתו ?. תנסה עוד פעם להריץ ולראות מה קורה עם המשאבים.. - - - תגובה אוחדה: - - - הגרסה שלך היא האחרונה ?. אולי זה יעזור לך : פה.

1. לא באה שום מערכת הפעלה. התקנתי 8.1 Pro 64 Bit

2. רק עמודת האינטרנט מראה תנועה כלשהי, אך הסרטון מסרב לרוץ. (מדובר בסרטון הזה:

)

3. כן. 39.0.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי יוטיוב - כרגע לא נראה שיש מה לעשות. העתיד נראה עגום ביותר למי שלא משתמש בכרום, כי בכוונה מכניסים ביוטיוב שינויים שמיטיבים עם ולא כל-כך עם הדפדפנים האחרים. בדפדפני מוזילה המצב עוד גרוע יותר מIE.

HTML5 ביוטיוב בפיירפוקס זו צרה שלא כדאי להתקרב אליה בכלל. ממילא הHTML5 שלהם מחורבן וכבד יותר מהפלאש (בכרום זה יותר טוב). אז אם אתה רוצה להשתמש בפיירפוקס - פשוט תשתמש בפלאש ליוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי יוטיוב - כרגע לא נראה שיש מה לעשות. העתיד נראה עגום ביותר למי שלא משתמש בכרום, כי בכוונה מכניסים ביוטיוב שינויים שמיטיבים עם ולא כל-כך עם הדפדפנים האחרים. בדפדפני מוזילה המצב עוד גרוע יותר מIE.

HTML5 ביוטיוב בפיירפוקס זו צרה שלא כדאי להתקרב אליה בכלל. ממילא הHTML5 שלהם מחורבן וכבד יותר מהפלאש (בכרום זה יותר טוב). אז אם אתה רוצה להשתמש בפיירפוקס - פשוט תשתמש בפלאש ליוטיוב.

הפלאש עושה לי רק צרות (וזה רק ביוטיוב במקומות אחרים הוא פועל כמו שצריך).

הוא לפעמים תוקע לי את העמוד לאיזה 20-30 שניות וברגע שאני לוחץ קליק ימני על סרטון (להיכנס לתפריט) הסרטון פשוט קופא (עם HTML5 זה לא קורה)

לפותח האשכול תנסה לעדכן את גרסאת הדפדפן לגרסא החדשה שיצאה היום.

ושאלה לQttP באמת עדיף לחזור לפלאש בדפדפן פיירפוקס?

עדכנתי.

אין ממש שינוי ממשי.

עדיין יש את הטעינה הזאת, אבל היא עכשיו פחות נוראית (עכשיו ברוב המקרים אחרי 10-15 שנויות הסרטון יופעל).

לגבי ה-1080P ב-60FPS:

עדיין יש דרופים:

rzqkw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...