קניית מסך 4k לגיימינג - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך 4k לגיימינג

sazmanir

Recommended Posts

אני מבין אותך, גם אני רציתי מסך אחד אז פשוט הוצאתי את הטלוויזיה מהחדר. אין לי טלוויזיה. אני משתמש במסך המחשב לצפייה

ואז גם גיליתי שאני בכלל לא משתמש בתכנים של הממיר מפני שניתן למצוא היום הכל ברשת וגם יש את האופציה של DTV למחשב אז בכלל הכל מהכל מכוסה מכל הכיוונים.

ואז יום בהיר החלטתי שגם אני רוצה 40+ אינץ' כדי שיהיה נחמד לצפות מרחוק בתכנים אז חשבתי שלקנות טלוויזיה זה רעיון לא כל כך רע.

קניתי 46 אינץ' FHD (כן גם אני התלבטתי לרזולוציה גבוה יותר, מה שהיה לא מזיק כי באמת רואים רשת פיקסלים חוצצת) אבל זה סבבה לגמרי, אני מסתדר לא רע עם הגודל,

אולי קצת הגזמתי ואיפה שהו באזור ה38 זה היה מספיק בהחלט אבל בתאכלס זו חוויה נהדרת וגם אין לי שום בעיה לשבת קרוב.

אני חייב לציין שלא מרגישים הבדל במאמץ בהשוואה ל23.6 שהיה לי קודם בשל הרזולוציה הזהה. זה מרגיש אותו הדבר, רק המיקוד של העין שונה.

בקיצור רק מאוחר יותר גיליתי כמה מתיש לדאוג לכבות את הטלוויזיה מהשלט בכל פעם שאתה הולך כי אחרת נשאר מסך כחול וזהו (יש שכאלה עם טיימאוט, לא אין)

ולאחר מכן להדליק כשאתה מגיע ועד שזה נדלק עובר איזה 15 20 שניות מעצבנות עם מסך כחול.......

החלטתי לעבור לכבל VGA מפני שאין חיבור DVI ובגלל שהיא כלכך גדולה החיבור מאוד רחוק מהמחשב, השתמשתי בכבל ארוך וכעת אני מזהה פסים מרצדים כאלה במשחקים...

כנראה צריך כבל איכותי יותר וממש לא בא לי להשקיע 50 שקל בכבל VGA ועוד לחכות בשבילו חודש כי בארץ זה בטח יעלה איזה 100.....

אם זה לא מספיק כל הסיפור עם הממסר הדלקה וכיבוי אז אציין גם שאין ציפוי ANTI GLEAR. הייתי אומר אפילו קצת GLOOSY מידי.

אני רואה גופים בוהקים בתוך המסך למרות שהתאורה backlight היא במקסימום. המנורה של החדר, החלון מאחורה ואפילו הלדים של המקלדת משתקפים על הצג.

יותר מה, יש אפקט קשת מסביב לתאורה שזה בכלל מציק, יש מסכים שאין להם את זה אבל מזל שהמסגרת לא מבריקה כי זה כבר היה מוציא אותי מדעתי באופן סופי.

לצערי בסוף הגעתי למסקנה שזו הייתה טעות ומזל גדול שלא השקעתי יותר מידי בטלוויזיה הזו.

כעת הייתי שמח להחליף אותה למסך מחשב עם ציפוי וחיבור DP\DVI בעל פנל רק שכאן באמת נכנס אלמנט הגודל, המקסימום הנפוץ הוא 27 משום מה.

אז לצערי אצטרך להיפרד מהגודל המרשים של הטלוויזיה שלי לטובת מסך קטן כמעט בחצי. סביר שאפצה על כך באמצעות רזולוציה עמוקה יותר, 1440P זה התכנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה עם hdmi מהמחשב לטלויזיה? לא יותר טוב..

גם אתה אומר שיראו לא משו..?דווקא אצלי המחשב ישן מחובר ל lcd ישנה גם.. ורואים בסדר גמור..

בכלל בחיים לא שיחקתי אצלי במסך מחשב...

ומה נגיד בטלויזיה אם ישאת כל החומרה שדרוש.. גם במסך מחשב יראו יותר טוב באותם תנאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שפספסת אבל זה היה מחובר HDMI מהמחשב לטלוויזיה מהרגע הראשון. בסוף התייאשתי לכבוד ולהדליק מהשלט מפני שHDMI בטלוויזיה לא יודע לקבל ממסר הדלקה

ואז עברתי לVGA ושם קיבלתי את הפסים הקטנים.

כן. גם ללא חיבור דיגיטלי יהווה בעיה בהגדרות רזולוציה וגם שם יש את עניין הציפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...