בעיה בספק או בלוח אם. מנסה להגיע לתשובה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בספק או בלוח אם. מנסה להגיע לתשובה

TheReaper

Recommended Posts

אז ככה, למחשב שלי יש מספר תופעות-

1.הDUAL של הלוח אם שלי תקול (המשני) לפעמים הלוח אם מנסה להעלות את הביוס במשני ומאתחל. ואז נכנסים ללופ של אתחולים ביוס משני->אתחול וכך הלאה

הפתרון הוא לסגור את המחשב או מהסוויץ מאחורה או בלחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה ואז חוזרים לביוס הראשי והכל עובד

2.אחרי שמכבים את המחשב ברוב הפעמים המחשב לא נדלק בכלל. לוחצים על כפתור ההפעלה וכלום לא קורה

פתרונות (לא בטוח מה מהם עובד)

א. ניתוק , להכניס אחד, להדליק ולראות שעובד ואז לכבות ולחבר את השני

ב.ניתוק המתח מהכרטיס מסך (אל תשאלו איך הגעתי לזה)

ג.אם מקצרים את הCLR_CMOS אז אפשר לשמוע שהרמקולים נדלקים לשניה ואז נכבים (הקיצור מדליק את המחשב בוודאות כאשר הכל עובד)

3.המחשב נדלק אבל המסכים לא נדלקים ולא מגיעים לווינדוס (לא מגיע מתח למקלדת ולעכבר אז אני יודע שאנחנו לא מגיעים למסך התחברות של הווינדוס)

פתרון-ניתוק הכרטיס מסך ומעבר לכרטיס מסך המובנה. אחרי קצת משחק עם הכרטיס מסך (בשילוב עם בעיה 2) הצלחתי להפעיל את המחשב

אז השאלה היא כזאת- איך אני מוודא אם זה הלוח אם או הספק? הלוח אם עושה בעיות כבר הרבה זמן ואני יותר חושד בו אבל אין לי שום דרך לבדוק את זה בוודאות

הספק חזק מספיק בשביל המחשב אז מבחינת כמות הספק אני בטוח שאין בעיה. אבל אולי במהלך הזמן הוא פיתח איזו בעיה

בעיה נוספת זה שאין לי שום דרך לשחזר את הבעיה בוודאת. כבר קרה שהגעתי לTMS והכל עבד פרפקט בכמה ניסיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...