האם אני יכול לחבר את הרמקולים שלי לטלויזיה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני יכול לחבר את הרמקולים שלי לטלויזיה?

The UnKnown

Recommended Posts

אוקיי בדקתי, יש לי OUTPUT 3 יציאות שחור, אדום וצהוב. (חוצמזה יש עוד 6 בערך יציאות של INPUT נראה לי).

אז מה מתחבר למה ואיך? אגב , הרמקולים לא יפגמו אם אני מחבר אותם לטלויזיה ? כלומר אחר-כך אם אני יירצה אני יוכל לחבר אותם חזרה אל המחשב ולשמוע בהם טוב ללא פגם?

המון המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

RCA זה החיבור העגול הזה שיש לך מאחורי הטלויזיה (שחוא אדום או צהוב)

מה שאתה צריך זה ככה

2 מפצלים של RCA, מפצל מ-1 ל-2

4 כבלים של RCA, בדרך כלל זה בזוגות של 2.

חבר את שני המפצלים על השחור והאדום בטלויזיה, ככה שיש לך 4 יציאות. חבר את 4 כבלי ה-RCA בין המפצלים האלה לסאב. בסאב יש לך 4 כניסות אחרי שתנתק את הכבלים שהגיעו איתו.

ולא זה לא יפגע בכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא יכול לחבר את הרמקולים ישר למפצלים כי הרמקולים האלה דורשים מגבר שמשולב בסאב.

אתה חייב לחבר את הרמקולים למגבר (סאב) ואת הסאב לטלויזיה.

אתה יכול לחסוך בעלות של הכבלים ולארגן איזה קומבינה שהמפצלים מורכבים בצד של הסאב, אבל זה לא הכי פשוט.

אם אתה רוצה רק 2.1 אתה בכלל לא צריך מפצל

בעיקרון אתה צריך לחבר את השחור בטלויזיה לשני השמאליים בסאב (קדימה ואחורה) ואת האדום לשני הימניים.

ככה שאם אתה רוצה רק 2 אתה מחבר את האדום בטלויזיה לקדמי ימני בסאב ואת השחור לקדמי שמאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסאב מתחברים 4 כרגיל.

פעם שחיברת מחשב היו לך 2 כבלים שהתחברו מצד אחד לכרטיס קול ומצד שני ל-4 חיבורי RCA בסאב.

אתה מנתק את שני הכבלים האלה ככה שיש לך 4 חיבורי RCA פנוייים על הרסיבר - ימני קדמי, שמאלי קדמי, ימני אחורי וימני קדמי.

על הטלויזיה אתה מלביש את 2 המפצלים, אחד על השחור ואחד על האדום, ככה שיש לך 4 יציאות בטלויזיה.

עכשיו אתה פשוט מעביר 4 כבלי RCA בין הסאב לטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסאב יש לך זוג שחורים - שמאל קדימה ושמאלה אחורה

בסאב יש לך זוג לבנים - ימין קדימה וימין אחורה

בטלויזיה יש לך שחור עם מפצל ואדום עם מפצל

אתה מחבר שחור מהטלויזיה לשני השחורים בסאב ואדום מהטלויזיה לשני האדומים בסאב.

לא תוכל להגביר דרך הטלויזיה, תהיה חייב להגביר כל פעם דרך השלט (הלא אלחוטי) של הרמקולים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...