איך לנקות מקלדת בצורה נכונה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לנקות מקלדת בצורה נכונה?

Belgid

Recommended Posts

שלום חברים,

לפני כמה חודשים הוצאתי את כל המקשים מהמקלדת (Logitech K350) ושטפתי אותם עם מים וסבון לפי הרבה המלצות ברחבי האינטרנט (היא הייתה מאוד מלוכלכת).

כיום המקלדת בלתי ניתנת לשימוש - המקשים לא נלחצים אם הלחיצה לא מתבצעת באמצע המקש. ברגע שיש זווית הם נתקעים וצריך להפעיל הרבה כח וזה ממש לא נוח במיוחד כשאני משחק מהר ולא תמיד הלחיצה באמצע המקש.

עשיתי ניסוי וניסיתי לשים טיפה שמן (אל תצחקו עליי, חשבתי שזה הגיוני) - גם זה לא עזר P:

מחפש דרך לנקות את המקשים בצורה כזאת שיילחצו גם אם לא לוחצים בדיוק במרכז המקש, אחרת אצטרך לחפש מקלדת חדשה וזה עסק לא זול:/

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה לי מקלדת פשוטה של וכל מה שעשיתי זה להוציא את כל המקשים ולשטוף אותם ואת המקלדת במים, לתת למקלדת להתייבש כ24 שעות על החלון וחיברתי אותה בחזרה והיא עבדה כמו חדשה.

עכשיו יש לי מכנית שאיתה אני גם מוציא את כל המקשים (יש לי פלסטיק שמיועד להוצא מקשים) ושוטף במים אבל עכשיו את המקלדת עצמה אני מנקה עם מגבון.

כעיקרון אין איזה שהיא שיטה , רק לנקות רגיל ולהיות זהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הגאון ששטף את המקלדת במים הרשה לי להשב את תשומת לבך לעניין הקורוזיה שעלולה להתפתח בעקבות מגע בין מים לרכיבים חשמליים בין אם מודפסים או לא

וזאת אף על פי נדיבותך הרבה בזמן הייבוש המופלג של 24 שעות. על מנת לדחות את התפתחות הקורוזיה יש לשטוף את הרכיבים באמצעות נוזל אלכוהולי.

היתכן שנגרם נזק מצטבר לטווח הארוך בלבד על סמך עדותך לתקינות המקלדת..... אין לדעת.. בכל אופן זה לא היה חכם במיוחד.

ולעניינינו, מקלדת מכאנית היא הפתרון כאן. המקשים שם הם סוג של מרחפים על פני המקלדת ולכן לא צפויה כל בעיה בלחיצה מהצדדים כפי שאתה מתאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקחים מטליות וטובלים קצת במים וסוחטים כדי לוודא שהם לא נוזלים.

מעבירים על המקלדת כמה שאפשר לניקוי ראשוני.

ממשיכים עם קיסמי אוזנים ובקבוק אלכוהול +90%.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מים לא מנקים מקשי מקלדת.

לכל היותר הם מנקים כמה לכלוכים הנראים לעין.

הם לא עושים עבודה טובה מול הלכלוך שאינו נראה לעין וחיידקים.

קיסמי אוזניים עם אלכוהול לעומת זאת, יוציאו הרבה שחור מהמקלדת(ולא זה לא הצבע שלה שיוצא...).

להשקיע לפחות 10 קיסמי אוזניים ספוגים באלכוהול בניקוי.

להשקיע לפחות 10 דקות על עבודה.

מקלדת לא אמורה להיות יותר מלוכלכת מאסלה.

http://abcnews.go.com/Health/Germs/story?id=4774746

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...