בעיה בהתקנת ווינדוס עם AHCI - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת ווינדוס עם AHCI

hananmori12

Recommended Posts

כתבתי קודם.

אם אתה רוצה לשבור את הראש ולהמשיך בכל זאת, נסה לנתק את כל רכיבי החומרה שלא חייבים לצורך התקנת הוינדוס.

כולל התקני .

כולל כרטיסי PCI/PCI-E.

מעבר לכך אולי! יש כמה הגדרות ביוס שרצוי/צריך/חובה לשנות כדי להימנע מבעיות קטנות/בינוניות/גדולות.

אולי!

אני כמו שהבנת בכלל מציע לא להתקין וינדוס 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum

אל תקח את זה באופן אישי, אבל מקריאה של שנים בפורום - אתה לא בדיוק המומחה שהייתי מסתמך עליו בכל מה שקשור לחומרה ומערכות הפעלה. אתה שבוי בכל מיני קונספציות שאין להן בסיס (נגיד בזמן האחרון אתה חוזר המון על העניין של חיבור דיסק קשיח דווקא לפורט 0) ולא בטוח בכלל שיש לך נסיון שעומד מאחורי מה שאתה כותב.

כתבתי כבר שאני מתייחס למערכות הליבה של המחשב ולא לחומרה נוספת (כרטיס קול מיוחד או חומרה לא ידועה מסין).

לרוב המוחלט של ההתקנים הנ"ל יש תמיכה מצויינת ootb

אם תסתכל על המפרט שלו שוב, תבין שאין סיבה לבעיות מיוחדות, לא בנושא הצ'יפסט, לא בנושא הבקרים, לא בנושא כרטיסי הרשת, לא בכרטיס הקול ולא בנושא כרטיס המסך.

חבל על הוויכוח, במקרה הספציפי הזה אתה בהחלט טועה - מה גם שאין לי ספק שלא ניסית בכלל על חומרה דומה מערכות כמו 8.1 ו 10

תן לי להרגיע אותך - המערכות האלו עובדות מצויין עם לוחות מסדרה 3 ו4 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omrij,

תהיה בטוח שהמחשב עובד מצוין, לא סתם קניתי למחשב בן 7, זה לא שאני מנסה להחיות אותו או משהו, נטו שיפור בביצועים כמו שכל מחשב בן שנה-שנתיים יכול לעבור,

שוב אני אומר נטו משיפור ביצועים ולא מתקלות, לא תקלות ב7 לא ב8 ועדיין לא ב10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר הרבה הרבה דברים שקרו אחרי שהוינדוס 7 יצא, ואחרי כל מיני עדכונים.

בעיות שלקח זמן לפתור עם כל מיני חומרות.

גם חומרות נפוצות לפעמים כמו כרטיסי משולבים של REALTEK.

ואותו הסיפור עם הויסטה ו8.

היו הרבה הרבה דברים בדרך.

ולכולם יש משקל מצטבר ממנו אני מסיק לגבי יציאת מערכות הפעלה חדשות והצרות שמגיעות איתן.

אנחנו מגיעים מזוויות שונות לנושא.

אתה מגיע מזווית הדברים שעובדים כמו שצריך.

אני מגיע מהזווית של הדברים שלא עובדים כמו שצריך.

אתה עושה זאת כדי לעודד התקנת חדשה שפותח הדיון מצפה ממנה לחוויה חלקה ונהדרת, ואני עושה זאת כדי להסביר שהסיכוי לכך דווקא יורד בהתקנת חדשה.

עכשיו נשארה שאלה אחת בלבד כדי שאולי תסכים איתי על המסקנה שמנחה את כל מה שאני כותב.

האם התקנת וינדוס 10 כרגע על אותו המחשב במקום וינדוס 7/8.1 מביאה איתה סיכוי גבוה יותר לחוויה חלקה ונהדרת? או סיכוי גבוה יותר לתקלות מעצבנות?

- - - תגובה אוחדה: - - -

שתבין אין לי באמת עצבים על פותח הדיון או על הרצון שלו לנסות להתקין וינדוס 10.

אם יש לי מה להציע כדי לעזור לו להתקין אני אציע.

מה שמעצבן אותי זה כל הצרות שאני ומיליוני אנשים בעולם נתקלנו בהם כשיצאו מערכות הפעלה חדשות, ואפילו עדכונים.

ואני אומר למה אנשים רצים להתקין מערכות הפעלה ברגע שאלו יוצאות בלי שיש להם את היכולת לקבל ולהתמודד עם הצרות בדרך?

ועוד להאשים את הAHCI בזה.

זה בכלל הביא לי את הסעיף :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם יש לך מצב RAID במקום AHCI וIDE באותה ההגדרה ממש בביוס.

זה יכול לפתור בעיה עם דריוור של בקר אם יש אחת.

בדיוק קראתי על זה לא מזמן.

על הדריוורים של לבקרים והFLAG השונה של AHCI וRAID(שהוא בעצם AHCI עם אופציה לתמיכה בRAID שלא חייבים להפעיל) שמאפשר התקנת דריוורים חדשים יותר לצ'יפסטים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum,

לא הבנת אותי נכון כנראה, לא האשמתי את הAHCI, להפך הצלחתי להתקין את המערכת גם בלי לשנות לAHCI ותתפלא אבל בנתיים היא עובדת מצוין ואפילו זיהתה את כל הדרייברים,

יכול להיות שאתה בא ממקום בטוח של מה שעובד לא מחליפים ולא להכנס לצרות, אני בא ממקום של חדשנות וכל דבר שיוצא אם זה עדכון לואטצפ או מוצר חדש או ווינדוס חדש אני אוהב לנסות, אוהב לדעת אם זה טוב או לא מהצד שלי ולא לפי השערות כמו שלך (באווירה טובה כן?!), הרי בסופו של דבר אתה משער, לא ניסית את ה10....

הבעיה שלי היא אחרת, אני כן מצליח להתקין את ה10 והוא עובד מצוין... הבעיה שלי היא שההתקנה שלו עולה אחרי המון זמן (10-15 דקות), ובמצב AHCI בכלל לא (אולי הייתי צריך גם לחכות יותר מ10 דקות)

- - - תגובה אוחדה: - - -

תראה אם יש לך מצב RAID במקום AHCI וIDE באותה ההגדרה ממש בביוס.

זה יכול לפתור בעיה עם דריוור של בקר אם יש אחת.

בדיוק קראתי על זה לא מזמן.

על הדריוורים של לבקרים והFLAG השונה של AHCI וRAID(שהוא בעצם AHCI עם אופציה לתמיכה בRAID שלא חייבים להפעיל) שמאפשר התקנת דריוורים חדשים יותר לצ'יפסטים ישנים.

העלתי של הממשק ביוס, האם ראית את זה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...