קניתי אל פסק ויש לי בעיה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי אל פסק ויש לי בעיה

Tal Hadad

Recommended Posts

קניתי אל פסק של חברת ADVICE והוא עובד אחלה אבל המחשב לא קולט אותו(בחיבורי יואסבי כמובן) , כלומר שום חיווי אין בתוכנה והוא רושם connetion error

חשבתי שהאל פסק תקול ולכן הלכתי והחלפתי אותו אבל יש לי את אותה בעיה גם עם החדש (דגמים שונים)

מה יכול להיות שנפלתי על יום רע ושניהם תקולים ? מישהו יכול לחשוב על סיבה שמחשב יוכל לזהות מקלדת ועכבר אבל לעשות בעיות עם אל פסק?

אולי ווינדואס דיפנדר? כבר לא יודע מה לחשוב ..

אה ודרך אגב אני על ווינדואס 10.

יש לציין שהחלפתי כבל והחלפתי יציאת יואסבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינדואס 7 מזהה חיבור אבל שום תקשורת בינו לבין האל פסק (על פי התוכנה)

קרה את זה לעוד מישהו ? מדובר בדגם PRD1050

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב קטע מוזר , כשאני לוחץ בתוכנה על self test היופיאס עובר למצב שהוא עובד על הבטרייה - כלומר כן קיימת תקשורת מסויימת

אבל הוא לא מראה לי את המדדים בתוכנה וגם לא מכבה את המחשב ברגע שאני מוציא את הכבל חשמל ... הוא פשוט עובד על הבטרייה ולא כלום

נשמע כאילו הוא מקבל מידע (לחיצה על SELF TEST מבצעת משהו) בעוד שהוא לא מזרים מידע החוצה (פקודה לכבות את המחשב , מדדים שלו וכו')

למישהו יש רעיון ? מכיר את היופיאסים האלו , אולי קשור לביוס , ללוח אם ? בבקשה כל מידע יעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעגל שיש ב UPSים תוכנן במקור להתחבר למחשב בחיבור EIA 232 (COM). לא שינו שם כלום מאז עד היום, פשוט הוסיפו מתאם מ EIA 232 ל בתוך ה UPS....

המתאם הזה הוא אקטיבי (כלומר - ציפ שמבצע המרה) ומערכת ההפעלה מודעת לכך שמאחורי ה עומד חיבור 232. היא אמורה לתמוך מבחינת במתאם עצמו וגם ב 232

ב 232 יש חוט 1 להעברת נתונים פנימה וחוט 1 להעברת נתונים החוצה. אם התמיכה בפורט בעייתית יתכן שיקרה מצב שכיוון 1 עובד ו 1 לא..... תשאל מה אדוויס מציעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם התמיכה ולדעתו משהו חוסם את התקשורת אבל האל פסק תקין (מניסיון עבר שלו)-האמת לא ציפיתי שיקח אחריות דרך הטלפון

בכל אופן אני הצעתי שאתקין ווינדואס מחדש , אתקין את הדרייבר של הצ'יפסט ואז את היופיאס - הוא אמר שזה יעבוד ואם לא אז יכול להיות שזה בעיה של היופיאס

אם למישהו יש הצעה או ניסיון עבר עם בעיה דומה או אולי איזה שהוא מחשבה לגבי משהו שיכול לחסום או להתנגש עם ה UPS שירשום בבקשה

תודה בינתיים לכל העוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי לתובנה מסויימת.יש לי מקלדת מכנית K70 וכשאני מחליף מצבים (יש לה אפשרויות של 0 1 2 4 8 ) שאני לא כל כך יודע מה הם עושים אבל בעקרון המצב 0 זה כדי

שהמקלדת תעבוד בביוס או בהתקנות של ווינדואס (לפני התקנת דרייברים) . כשהחלפתי ל 0 פתאום היה אפשר לראות את המדדים אבל עדיין הכיסוי האוטומטי לא פעל

למישהו יש מושג מה המצבים האלו ? או אולי רעיון אחר על למה זה השפיע ומה אפשר לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מוזר , התקנתי ווינדואס 10 לגמרי עם מדלקת רגילה מהתחלה עד הסוף ושוב אין מדדים

אני כן יכול ללחוץ על self test והיופיאס עובד על הבטרייה לכמה שניות כחלק מהבדיקה העצמית

אבל מעבר לזה לא נראה כאילו יש תקשורת .

בדרך כלל שיש התנהגות לא רציפה של משהו זה תקלה במוצר ואני מקווה שמתישהו החידה הזאת תיפתר

אעדכן בהמשך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...