אימייל מזוהה כספאם בתדירות גבוהה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אימייל מזוהה כספאם בתדירות גבוהה

rorshach

Recommended Posts

אשמח לעזרה. אני די נואש.

יש לי מייל עסקי שמשום מה נכנס לדואר זבל אצל רבים. הרבה מהחברות שאני פונה אליהם - ספקים, קבלני משנה, לקוחות וכו' - הדואר שלי נכנס להם לדואר זבל וזה נורא עבורי - תדמיתית ופונקציונלית, שהרי המייל לא נקרא.

כמובן שאציין שאני ממש לא ספאמר, לא שולח מיילים בכמויות גדולות וכד', אבל לפני 3 שנים כן עשיתי שליחה מבוקרת לכמות די גדולה של משתמשים כחלק מקמפיין שיווקי ושם אין לי ספק שסימנו אותי כספאם כמה פעמים.

שליחת המייל מתבצעת דרך Mailjet עם הגדרות תקינות של DKIM ו-SPIF. קבלת המייל היא דרך Forward לכתובת ג'ימייל שמתבצע אצל שרת ה-Hosting שלי (IXwebhosting). היות וב-MXTOOLBOX כתובת שרת מייל נכנס שלי (משותפת) מופיעה מדי פעם ברשימה שחורה, עברתי לשירותי DNS חיצוניים שיבצעו את העבודה (EASYDNS) אבל המצב רק נהיה יותר גרוע, אפילו שב-MXTOOLBOX שרת המייל הנכנס של EASYDNS נקי.

אני אפילו מקבל ציוני 9.5 ב-MAIL TESTER, ועדיין נכנס לספאם.

המצב ממש מתסכל ואני לא יודע כבר מה לעשות. לעבור כתובת מייל - בלתי אפשרי.

האם יש מצב ששרתי המייל הארגוניים "זוכרים" לי עוולה מלפני 3 שנים? אם כן, איך אני מתקן את זה?

ובכלל, איך אני מוודא שתהיה סבירות גבוהה שלא אכנס לספאם?

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העסקים האלה משתמשים ברשימות שחורות שהם בונים בעצמם, אז כן. ברגע שנכנסת לרשימה רק בעל גישה מתוך החברה יכול להוציא אותך ממנה.

יכול להיות שחלקם מגדירים לא לקבל מיילים אם אין רשומת PTR וכו'.

המון זמן שלא נגעתי במיילים, תבקש את ה-header ממייל שהגיע לתיבת ספאם, אם אני זוכר נכון הסיבה שאתה מגיע לספאם צריכה להיות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.cyren.com/ip-reputation-check.html

תנסה את הקישור הזה, שלח בקשה להסרה מהרשימה במקרה שאתה מסומן....

רוב החברות בארץ עובדות עם שירות של פיינאפ שמשתמש ברשימה הזאת, זאת רשימה פרטית ככה שהיא לא מופיע במנועים המקובלים.:cwm40:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...