סיכום על (חוסר) הפרטיות ב- Windows 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום על (חוסר) הפרטיות ב- Windows 10

sha-256

Recommended Posts

לא להאמין הם אפילו גונבים לך את הסיסמה ל- WiFi אם משהו עם 10 מתחבר לרשת שלך. מהיום כל מי שיש לו 10 מקבל באן אוטומטי מה- WiFi שלי (או ע"פ אתם צריכים להוסיף לשם של הרשת _optout בסוף).

Keylogger מובנה.

והמפתח הפרטי של ההצפנה של Bitlocker מגובה אוטומטית בענן. way to go micro$oft.

9DoVoix.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להכל יש פיתרונות. סה"כ מערכת שמרגלת יותר טוב מכל מערכת שקדמה לה.

אני לא מבין מה ההתבכיינות על הריגול פתאום?? חמודי אתה חי בעולם שכל רגע אתה ''מרוגל'' על ידי גורמים: אם זה בשימוש בגוגל, אם זה בשימוש באייפון שלך או בכל טלפון חכם אחר, אם זה אפילו סתם ללכת ברחוב ומצלמת של אחת החנויות מצלמת אותך...watch dogs כבר כאן :)..וחוץ מזה אפשר לחשוב מה כבר יש לרגל אצלך אדון פולארד? שאתה אוהב לצפות בפורנו shemale ומשחק מיינקראפט 8 שעות ביום?..אני יכול לומר מנסיון שחלונות 10 טסה על המחשב שלי, עולה יותר מהר מ7 והעיצוב שלה פשוט ונוח. ולסיום נאמר ''שונא מתנות יחיה''...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לקרוא פה איך לבטל את שיטוף הWIFI

http://bgr.com/2015/07/30/windows-10-upgrade-installation-settings/

אתה צריך לבטל את זה לכל מי שאתה נותן לו את הסיסמה ל- WiFi, או לחלופין להוסיף _optout לשם של הרשת שלך, ולסמוך על מיקרוסופט שיכבדו את הבקשה שלך.
אני לא מבין מה ההתבכיינות על הריגול פתאום?? חמודי אתה חי בעולם שכל רגע אתה ''מרוגל'' על ידי גורמים: אם זה בשימוש בגוגל, אם זה בשימוש באייפון שלך או בכל טלפון חכם אחר, אם זה אפילו סתם ללכת ברחוב ומצלמת של אחת החנויות מצלמת אותך...watch dogs כבר כאן :)..וחוץ מזה אפשר לחשוב מה כבר יש לרגל אצלך אדון פולארד? שאתה אוהב לצפות בפורנו shemale ומשחק מיינקראפט 8 שעות ביום?..אני יכול לומר מנסיון שחלונות 10 טסה על המחשב שלי, עולה יותר מהר מ7 והעיצוב שלה פשוט ונוח. ולסיום נאמר ''שונא מתנות יחיה''...
אתה אוטיסט? מי מתבכיין? אני לא משתמש במוצרים שלהם אם אתה לא שם לב, אבל אם משתמשים אהבלים שמשתמשים בחרא הזה ירצו להתחבר ל- WiFi שלי ואני יכול להיות מושפע מזה. אני גם לא משתמש בשירותים של או לפחות לא ישירות (פרוקסי וכו'), יש אנשים יותר חכמים ממך שמוצאים לזה פתרונות. אדון ג'וחא, על טעונים מטומטמים כמו "וחוץ מזה אפשר לחשוב מה כבר יש לרגל אצלך אדון פולארד?" אמר כבר מישהו חכם:

Arguing that you don't care about the right to privacy because you have to hide is no different than saying you don't care about free speech because you have to say.

אין לי כוח לתרגם לך תנסה להבין.

ותוריד את ה- p האמצעית מהניק שלך, יותר מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי...לא יפה לצחוק על אוטיסטים..בכל זאת, אבא שלך הוא כזה..

אה וואו אתה נעלה מאיתנו פשוטי העם! משתמש ופיירפוקס דובר אנגלית שוטפת שכמותך! אם אתה לא משתמש במערכת הזו ואין לך כוונה להשתמש בה אל תגיב כאן..אין צורך לתרגם לי אדון מעפן אני יכול ללמד אותך אנגלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, לפני שכתבת את הפוסט אתה בכלל ניסית להבין איך בדיוק הפיצ'ר הזה של WiFi Sense עובד? מה הגניבה פה? שעכשיו במקום לשלוח למישהו את הסיסמה, הוא יקבל אותה בצורה בלתי נראית והWIFI פשוט יעבוד? ואוו, החוצפה. הרי זה לא מופעל בתור ברירת מחדל עבור כל ורשת (שזה מה שמשתמע מכל ה"כתבות"). אתה עדין צריך לעשות share. אז מה ההבדל בין לתת למישהו את הסיסמה על דף נייר, באימייל, או דרך WIFI Sense?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי...לא יפה לצחוק על אוטיסטים..בכל זאת, אבא שלך הוא כזה..

אה וואו אתה נעלה מאיתנו פשוטי העם! משתמש ופיירפוקס דובר אנגלית שוטפת שכמותך! אם אתה לא משתמש במערכת הזו ואין לך כוונה להשתמש בה אל תגיב כאן..אין צורך לתרגם לי אדון מעפן אני יכול ללמד אותך אנגלית..

אני לא שואל אותך מה לכתוב ומה לא אז תחסוך את הדעה המטמטמת וחסרת המטרה שלך. הנושא הזה משפיע גם על מי שלא משתמש בזבל שאתה משתמש בו, ולכן אני כן אפרסם פה דברים כאלה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תגיד, לפני שכתבת את הפוסט אתה בכלל ניסית להבין איך בדיוק הפיצ'ר הזה של WiFi Sense עובד? מה הגניבה פה? שעכשיו במקום לשלוח למישהו את הסיסמה, הוא יקבל אותה בצורה בלתי נראית והWIFI פשוט יעבוד? ואוו, החוצפה. הרי זה לא מופעל בתור ברירת מחדל עבור כל רשת ורשת (שזה מה שמשתמע מכל ה"כתבות"). אתה עדין צריך לעשות share. אז מה ההבדל בין לתת למישהו את הסיסמה על דף נייר, באימייל, או דרך WIFI Sense?
לעשות Share זה אומר לשלוח את הסיסמה למשתמש אחר. זה לא אומר שמיקרוסופט לא שומרת כבר את הסיסמה אצלה. תבדוק דברים לפני שאתה מדבר.

השיתוף בכל מקרה עובר דרך או גם דרך אימייל בניגוד לנייר, וזה הבדל די ברור שאתה לא הצלחת לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...