האם עידכון של חלונות 8 ל-10תמחק את מחיצת השיחזור הניסתרת שישנה במחשב הנייד? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עידכון של חלונות 8 ל-10תמחק את מחיצת השיחזור הניסתרת שישנה במחשב הנייד?

ASI89

Recommended Posts

ישנה אצלי בדיסק של המחשב הנייד ,מחיצה שיחזור ניסתרת שהתקין הייצרן.

המחיצה הזו הצילה את הישבן שלי ,כבר כמה וכמה פעמים.

זה נייד שמשמש לעבודה ולכן אני בשום פנים ואופן לא מוכן לוותר על המחיצה הנ"ל שמאפשרת לי לשחזר את הנייד

בכלום זמן וכמעט ללא טירחה למצב עבודה תקין ולא חשוב מה קרה

בין אם זה וירוס /עידכון דפוק או סתם שינוי הגדרות לא מוצלח.

ענו בבקשה , רק אם אתם בטוחים בתשובה .

אגב , האם העידכון ל 10 , מותקן כעידכון אוטומטי רגיל שאני יכול להסיר באופן ידני באמצעות האפשרות של "התקנת/הסרת תוכנות"

שנימצאת בלוח הבקרה ?

אם לא , האם ניתן להחזיר את הגלגל אחורנית ולהסיר את 10 ,באמצעות הפעלת האפשרות המובנית בחלונות של "שיחזור המערכת" והחזרת החלונות לאותו מצב בו היא הייתה לפני העידכון ל-10"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה אצלי בדיסק של המחשב הנייד ,מחיצה שיחזור ניסתרת שהתקין הייצרן.

המחיצה הזו הצילה את הישבן שלי ,כבר כמה וכמה פעמים.

זה נייד שמשמש לעבודה ולכן אני בשום פנים ואופן לא מוכן לוותר על המחיצה הנ"ל שמאפשרת לי לשחזר את הנייד

בכלום זמן וכמעט ללא טירחה למצב עבודה תקין ולא חשוב מה קרה

בין אם זה וירוס /עידכון דפוק או סתם שינוי הגדרות לא מוצלח.

ענו בבקשה , רק אם אתם בטוחים בתשובה .

אגב , האם העידכון ל 10 , מותקן כעידכון אוטומטי רגיל שאני יכול להסיר באופן ידני באמצעות האפשרות של "התקנת/הסרת תוכנות"

שנימצאת בלוח הבקרה ?

אם לא , האם ניתן להחזיר את הגלגל אחורנית ולהסיר את 10 ,באמצעות הפעלת האפשרות המובנית בחלונות של "שיחזור המערכת" והחזרת החלונות לאותו מצב בו היא הייתה לפני העידכון ל-10"?

בשחזור כתוב שניתן לשחזר למ"הפ הקודמת. (ווינדוס 8.1)רק לאחר חודש מההתקנה .וברור שזה לא מופיע בהסרת תוכניות. זה תהליך שלוקח בערך שעתיים. אצלי לא נמחק שום קובץ או תוכנה .המחשב נשאר אותו מצב רק עם מה"פ חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...