הפעלת העדכון לWIN 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת העדכון לWIN 10

yaniv_appX

Recommended Posts

יש את הדיון הבא

Windows 10

ואתמול בדיוק הצעתי דרך

פעם קודמת זה ישר כתב מכין התקנה ולבסוף הציג לי את השגיאה הפעם זה הראה אחוזים כמו בתמונה ה2 ועכשיו שוב זה מכין את ההתקנה ואם זה יעבוד אני אעדכן...

מי שרוצה לנסות עדיף שימחק את התוכן מהתיקייה במיקום הבא

"C:\Windows\SoftwareDistribution\Download"

ורק אז להריץ את הפקודה

"wuauclt.exe /updatenow"

ולא לשכוח לפני לבצע reserve ושהעדכונים האוטומטיים יהיו פעילים.

alex542 אצלך זה שונה יש מצב שפשוט קיבלת את העדכון מבלי לעשות כלום חוץ מלבצע reserve? בכל מקרה תלחץ על "Get started".

שים לב שאתה מריץ את הפקודה כמנהל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמור, והאפליקציה של 10 מציעה לך לשמור הזמנה לשדרוג כשהוא יהיה זמין(הוא זמין כבר מאז אתמול) אבל משדרגים בגלים ככה שלא כולם יקבלו באותו הזמן בגלל זה הצעתי לך את הדרך המהירה(כמו שביקשת)

עדין לא החלה אצלי ההורדה של הוינדוס החדש , יש איזו אפשרות להפעיל אותה ולגרום לכך שכבר יתחיל לרדת אצלי ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמור, והאפליקציה של 10 מציעה לך לשמור הזמנה לשדרוג כשהוא יהיה זמין(הוא זמין כבר מאז אתמול) אבל משדרגים בגלים ככה שלא כולם יקבלו באותו הזמן בגלל זה הצעתי לך את הדרך המהירה(כמו שביקשת)

תודה רבה :)

זה רושם לי שגיאות ומבקש לעשות ריסט כל הזמן , מה לעשות ?

ובנוסף מצאתי לינק לאתר של להורדה של הוינדוס , וזה פותח מן חלון אפדייט עם אחוזים ותהליך וכו, זה אותה גרסא או שזה ריטייל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה רשם שגיאה(80240020) והיה לי אפילו מקרה עם 2 שגיאות אחת כמו הקודמת שציינתי יחד עם שגיאה נוספת(80246007) ואני הצלחתי בסוף בנסיון הרביעי.

תפעיל מחדש(זה מה שאני עשיתי) ואז תנסה שוב את מה שכתוב בציטוט מההודעה הראשונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...