אני רוצה לקנות הגה למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות הגה למחשב

dani

Recommended Posts

אוקיי

אני עוד כמה ימים קונה הגה ואני רוצה לדעת אם יש למישהו מידע על ה MOMO Force זה ההגה עם הידית הילוכים השחור הזה

(את האדום אני לא יודע אם יש אפילו בארץ) וכמו כן להמליץ לי על מקומות זולים לקניה?...

סליחההההה הייתי בטוח שאני בפורום חומרה.... אם אפשר להעביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה כל כך להסית את הנושא המקורי , אבל אני לא חושב שאני צריך לפתוח תראד חדש בשביל זה אז ככה:

רציתי רק לדעת אם יש הגה של אופנועים כזה , כי כשעברתי בכל מני חנויות לא מצאתי משהו כזה...

אז אולי אתם יודעים אם יש את זה בארץ ואיפה....תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני היה איזה "הגה-אופנוע-טייס" כזה לפני כמה שנים....שזה התפרק כזה והיה אפשר להפוך את זה לכל מטרה שהיא...

אני לא יודע אם מוכרים את זה עדיין, זה עלה איזה 250-300 ש"ח דאז.

שיחקתי בזה בתערוכת אוטומוטור של 98-99 (?).. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dani, בדיוק עשיתי סקר שוק לגבי הגאים. ה- MOMO השחור הוא דור שני ל- MOMO האדום. משמע, ייצור האדום הופסק לטובת השחור. בכל מקרה, השחור זוכה לביקורות טובות מאוד - כמעט כולם אומרות שהוא התעלה על קודמו.

מצאתי את השחור בפנדס ב- 750 ש"ח. די יקר שכן ההגה נמכר בפחות ממאה דולר בחו"ל. אם מצאת מקום יותר טוב (גם מקום עם שם יותר טוב ואולי מחיר יותר טוב), אנא שתף אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

if you're a hardcore racer (the kinda that like the most realistic simulation, i.e. racer, live for speed, nascar series, the TOCA2 demo on Pro-Sim and etc.) then I recommend you look for a one with an analog clutch and a shifter. I've seen only one with an analog clutch and it was custom build, but I'm sure there must be at least one that comes off a production line. anyway, even if you're not a hardcore racer, whatever you do, don't buy one with combined axis for the padels and only a forcefeed back one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב ההגאים הסטנדרטיים כלל לא מגיעים עם קלאץ', שלא לדבר על קלאץ' אנאלוגי. יש סט של act-labs שמציע הילוכים מרשימים וסט פדלים כולל קלאץ' אנאלוגי - אבל לא מביאים אותו לארץ (כמובן). אני מתכוון לסט הזה: http://www.firingsquad.com/hardware/actlabswheels/

אם אתה מכיר מקום שכן אוכל לקנות משהו בסגנון, אשמח קבל הפנייה.

אגב, למה אתה מתכוון ב- "ציר משולב" של הפדלים? ל- MOMO יש שני צירי תנועה.. לא שאני מבין לשם מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

combined axis means that both padels have one logical axis. the gas is +Y and the brake is -Y. press the gas all the way, the Y gets a value of 100 (of example, it's usually +/- 128 [byte]). press the brake all the way, the Y gets a value of -100. press both and Y gets a value of 0 (100+(-100)=0).

usually only in the really cheap wheels, mostly generic ones.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...