מחפש מארז יחסית שקט, מסנן אבק וכזה שלא יהיה צפוף בשילוב עם 7970 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז יחסית שקט, מסנן אבק וכזה שלא יהיה צפוף בשילוב עם 7970

morbidangel

Recommended Posts

שלום לכולם

החלטתי לשדרג את המחשב המיושן שלי ואני בתהליך חיפוש מארז חדש. עד היום הסתדרתי עם cm690 II, אבל לטעמי הוא גדול וכבד מדי. מחפש כיום מארז לא גדול, אבל כזה שיצליח להכיל 7970 ועדי ישמור על זרימת אויר טובה. שאר המפרט הצפוי להיות i7 4790 + H97-D3M, ספק 750 של סיסוניק. קירור מים לא רלוונטי כך שאין צורך להתיחס מבחינת מידות.

הדרישות:

- רמת שקט מעל הרמה הממוצעת שמציע מארז סטנדרטי.

- שיהיה מקום לכונן אופטי.

- מקום לשני הארדיסקים + (כנראה BX100)

- חייב לאכלס בקלות 7970 בלי ליצור צפיפות.

- עד 600 שקל.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP100 (הראשון בתגובה הראשונה) מעולה. ונותן את כל מה שרצית כולל רמת שקט מהגבוהות הקיימות ומימדים נוחים לכרטיס שלך.

האחרים באותה התגובה מארזים טובים אך לא נחשבים למארזים שקטים (אולי ה440 שהוצע עם חריגה)

יש לי אותו במשרד מומלץ מאוד

הפרקטל מיני שהוצע בתגובה השניה מארז מעולה אך אינו מתאים לך מכיוון שהוא מיועד ללוחות מיקרו ומטה ולך יש לוח סטנדרטי.

בקצרה הP100 מעולה, אם אתה מחפש עוד יותר בשקט וברמת בניה ובבערך מקסימום התקציב של חפש את הR4\R5 של Define . בין המעולים שקיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, ה-p100 בהחלט נראה כמו מתמודד ראוי. א̶ם̶ ̶ה̶ו̶א̶ ̶ע̶ו̶נ̶ה̶ ̶ע̶ל̶ ̶ה̶צ̶ר̶כ̶י̶ם̶ ̶ש̶ל̶י̶,̶ ̶ה̶א̶ם̶ ̶ע̶ד̶י̶ן̶ ̶י̶ש̶ ̶צ̶ו̶ר̶ך̶ ̶ב̶פ̶ז̶י̶ל̶ה̶ ̶ל̶כ̶י̶ו̶ו̶ן̶ ̶ה̶מ̶א̶ר̶ז̶י̶ם̶ ̶ה̶י̶ו̶ת̶ר̶ ̶י̶ק̶ר̶י̶ם̶ ̶כ̶ד̶ו̶ג̶מ̶ת̶ ̶ה̶פ̶ר̶ק̶ט̶ל̶י̶ם̶ ̶ו̶ה̶-̶n̶x̶t̶z̶?̶

עריכה:

החלטתי שאני הולך על האנטק p100. למישהו יש המלצה בשלוף לקירור מעבד (שלא למטרת OC) עד 100 ש"ח שיעשה את העבודה (רצוי שקט) ומאוורר נוסף 120 מ"מ או 140 מ"מ שיתאים לקדמת המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז לא רע אבל לא שקט.

למישהו יש המלצה בשלוף לקירור מעבד (שלא למטרת OC) עד 100 ש"ח שיעשה את העבודה (רצוי שקט)

יש או את קירורי הבסיס שנעים באיזור ה40-55- ש''ח או את השוק בינוני שנעים סביב ה130-150 מה שבאמצע זה יותר קירורים פשוטים מאוד עם בונוס עיצובי כלשהוא (דקים \נמוכים\ צבעוניים).

אז לשאלתך מה מומלץ :תלוי בתקציב אם אתה לא עובר את המאה תקנה של ALPIN ב40 ש''ח ,אם מגיע ל140 תקנה את זה http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DCACO-FP701-CSA01.

לגבי מאוורר קדמי, מה רע בזה שהמארז בא איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז לא רע אבל לא שקט.

יש או את קירורי הבסיס שנעים באיזור ה40-55- ש''ח או את השוק בינוני שנעים סביב ה130-150 מה שבאמצע זה יותר קירורים פשוטים מאוד עם בונוס עיצובי כלשהוא (דקים \נמוכים\ צבעוניים).

אז לשאלתך מה מומלץ :תלוי בתקציב אם אתה לא עובר את המאה תקנה של ALPIN ב40 ש''ח ,אם מגיע ל140 תקנה את זה http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DCACO-FP701-CSA01.

לגבי מאוורר קדמי, מה רע בזה שהמארז בא איתו?

הוא כן שקט, יש לי אותו בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...