הליכה עם פלפון בכיס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכה עם פלפון בכיס

watch out

Recommended Posts

קראתי באתר מסוים שלא מומלץ ללכת עם פלפון בכיס בגלל קרינה

אני הולך עם הסמארטפון בכיס כל הזמן בעבודה

מה האופציות ? אם אני ישאיר אותו בתיק אני מפחד שיקחו לי את הסמארטפון מהתיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לשים אותו בנרתיק מעופרת או שאתה יכול פשוט להפסיק לחיות בפרנויות ולהתחיל לחפש אם באמת קיים איזהשהוא מחקר שהוכיח קשר ישיר בין קרינה בלתי מייננת ברמה של פלאפון לנזק כלשהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באתר מסוים שלא מומלץ ללכת עם פלפון בכיס בגלל קרינה

אני הולך עם הסמארטפון בכיס כל הזמן בעבודה

מה האופציות ? אם אני ישאיר אותו בתיק אני מפחד שיקחו לי את הסמארטפון מהתיק

סיכון הרבה יותר גבוה לדבר בפלאפון ולטגגן את המוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שגם פה השמאלנים משתמשים בטיעוני הקש החוזרים ונשנים שלהם.

אף אחד לא אומר שצריך להיות פראנויאד אבל אפשר בקלות להוריד גורמי סיכון ולחשוב על פיתרון באמצע הדרך.

אני למשל הולך עם הפלאפון בכיס אבל רק כשאני חייב.

כלומר אם אני יושב איפשהוא ויש שולחן או באוטו אז אני מוציא אותו מהכיס ושם אותו בצד.

אם אתה צריך כל הזמן ללכת בעבודה אז באמת תיקח איתך תיק ותשים אותו בתיק שאתה נושא כי זה מרחיק את זה קצת מהגוף(ומהחבילה).

היה אצלנו בעבודה מעין מכת גניבות מוזרה אז אני תמיד לוקח את הפלאפון איתי אם אני יוצא לשירותים אבל כשאני יושב אין לי בעיה לשים את הפלאפון על השולחן.

בפלאפון הבא אפשר גם לבדוק רמת קרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין שגם פה אין לך מה להגיד.

מה אתה חושב שקרינה זה המצאה של הממשלה כדי לשלוט על האזרחים?

אגב, לא יפריע לך לקנות דירה עם עמוד חשמל קרוב לדירה, נכון? כי הריי... מה זה משנה? הכל אותו הדבר. חוקיי הפיסיקה בכלל לא נכונים ואין שום משמעות למרחק ולעוצמה של הקרינה...

ברכותי הוכחת שהפסיקה שגוייה. ממליץ לך להתחיל לכתוב ספר על "פיסיקה פרוגרסיבית ליברלית שוויונית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין שגם פה אין לך מה להגיד.

מה אתה חושב שקרינה זה המצאה של הממשלה כדי לשלוט על האזרחים?

אגב, לא יפריע לך לקנות דירה עם עמוד חשמל קרוב לדירה, נכון? כי הריי... מה זה משנה? הכל אותו הדבר. חוקיי הפיסיקה בכלל לא נכונים ואין שום משמעות למרחק ולעוצמה של הקרינה...

ברכותי הוכחת שהפסיקה שגוייה. ממליץ לך להתחיל לכתוב ספר על "פיסיקה פרוגרסיבית ליברלית שוויונית".

אתה מוקף בקרינה בלתי מייננת בעוצמה גבוהה פי כמה מהסלולרי שלך

אין שום מחקר שמראה קשר בין קרינה בלתי מייננת לנזק.

כמו אנשי הבלי-גלוטן/הבלי-ירקות מהונדסים ואנשי הפרה- אתה מונע מפחד ולא מידע

והשיא של ההודעה שלך הוא לקרוא להסתמכות על מחקרים ועובדות "פיסיקה פרוגרסיבית ליברלית שוויונית"

ובזמן שאנשים שבדעה שלך (פוחדי קרינה/לובשי צמידים/מסרבי חיסונים) נחשבים בעולם כליברלים פרוגרסיביים שיוויוניים

רק ראה שלוזרים כמוך יכולים להסתכל על כל דבר ולמתג אותו לפי מה שמתאים להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח גם מעשן סיגריות כי הם נכון? מחזקות את מערכת החיסון?

סתם... חשבתי שכבר יש סטטיסטיקה לקרינה בלתי מייננת. לפחות יש סטטיסטיקה לגבי קרינה בלתי מייננת ואיכות הזרע, אם אני לא טועה.

בכל מקרה, זהו בדיוק העיניין.

מה שחשוב זה לא החשפות נקודתית על סך כל ההחשפויות. כדי לצמצם החשפויות לטווח ארוך כדי שסך כל ההחשפויות לא יהיה גדול.

כנראה שבכמות קטנה זה לא מזיק אבל חשבתי שבכמות גדולה לאורך זמן כבר יש הוכחות שזה מגדיל סיכונים. אוליי אני טועה.

בכל מקרה, אל תאמין לאלה שאומרים שסיגריות זה לא בריא, העשן פותח את הריאות... :P

אגב ההבדל הוא שהקרינה דועכת במרחק בריבוע, כך העוצמה של הסלולר היא קטנה אבל הוא כל היום עלייך ובמרחק קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו בחוברת האזהרה שמגיעה עם הסמארטפון (אותה חוברת קטנה שכל הרוכשים משליכים לפח שנייה אחרי שהם פותחים את הקופסא ),רשום שם בצורה מפורשת שיש להרחיק את הפלאפון לפחות שני סנטימטרים מהגוף .הסיבה לכך נובעת מהעובדה הפשוטה שקרינת הסלולר עובדת באותו התדר של המיקרוגל , רק בעוצמה פחותה בהרבה .המשמעות היא חימום מקומי , בעיקר בעת שיחה ובמיוחד במקומות שבהם נימצאים במקומות שבמעטפת שלהם הרבה ברזל כמו תא מעלית ,אוטובוס ,רכבת , , מבנה העשוי מבטון מזויין וכיוצא בזה .זה משמעותי בעיקר לגביי אברים רגישים שמכילים כמות נוזלים גדולה כמו אשכים /מוח ,מפני שקרינת המיקרו מחממת מולקולות מיים.רצוי לשים את הנייד בתא החיצוני המרוחק של תיק צד או תרמיל ולהשתמש בעת שיחה באוזניות bt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו בחוברת האזהרה שמגיעה עם הסמארטפון (אותה חוברת קטנה שכל הרוכשים משליכים לפח שנייה אחרי שהם פותחים את הקופסא ),רשום שם בצורה מפורשת שיש להרחיק את הפלאפון לפחות שני סנטימטרים מהגוף bt

חשבתי ששונה משהו מאז שקראתי אותו לאחרונה אז הצצתי בעלון כדי לרענן את זכרוני ולא רשום דבר כזה.

השורה היחידה שמתייחסת למרחק מהגוף קשורה לאיברים מושתלים או התקן נישא בגוף.

אין מחקר שהוכיח קשר בין קרינה בלתי מייננת שנפלטת ממכשיר סלולארי לנזק לתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...