האם ניתן לחבר 2 קונטרולרים אלחוטיים מאותו הסוג לאותו המחשב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לחבר 2 קונטרולרים אלחוטיים מאותו הסוג לאותו המחשב?

Cynicoren

Recommended Posts

בקשר לשלט אז יש כאלה שמתוכננים להיקלט בתדר מסוים ואפילו יודעים לעבוד סימולטנית על גבי אותו הרסיבר כמו למשל הבקר של תומך עד 4 מצבים כאלה,

כלומר תוכל לחבר למחשב אחד באמצעות רסיבר אחד עד 4 שלטים במקביל.

במידה ותשתמש בשני רסיברים למחשב אחד אז סביר בהחלט שתחול כאן התנגשות אם ומדובר בשני השלטים בתדר B לצורך העניין.

בנוגע לעכברים, מעולם לא נתקלתי בהתנגשות. כל רסיבר מקודד לטובת העכבר הייעודי שלו... אפילו אצל הסינים זה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני לא מבין בזה. זה אומר שבנוסף ל 2 המכשירים, אצטרך לרכוש מכשיר שנקרא רסיבר כדי למנוע התנגשות תדרים? זה חשוב לי יותר בעניין הבקרים (לוג'יטק F710).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לעשות לך סדר בדברים

הדונגל? זה שמתחבר בUSB למחשב? זה הרסיבר שאני מדבר עליו...

עניין הוא שהשלט הרשמי של מיקרוסופט מגיע עם אחד כזה שונה, קצת יותר מתוחכם שמאפשר 'קליטת' מכשיר

ככה אתה קולט 4 מכשירים על אותו הרסיבר ומונע ניגוש עם מכשירים שלא הוקלטו מול אותו הרסיבר.

דבר מה שלא ניתן לעשות עם הרסיבר שלך.

הרסיבר שלך בדומה לעכברים שהזכרתי נדמה שהוא מגיע עם סירייל צרוב שמאפשר קבלת פקודות רק מול השלט הספציפי הזה שהגיע עמו באריזה.

קפיש ?

אם תקנה עוד אחד כזה, לא תהיה שום בעיה בינהם ואם תאבד את הUSB הנוכחי? לא ניתן יהיה להשתמש בשלט אחר כדי להפעיל אותו. כל שלט והUSB שלו במקרה שלך .

*זה למיטב ידיעותיי, בדוק אותי פשוט מול לוג'יטק היצרן או הספק בארץ הוא יודע קצת יותר טוב ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...