איך הכי כדאי להשקיע 30 אלף שקלים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכי כדאי להשקיע 30 אלף שקלים?

guuner

Recommended Posts

היי.

אני חייל משוחרר,מרוויח סביב ה6 אלף.

יש לי רכב,עם ביטוח וטסט וטיפולים ככה שאני לא אהיה צריך להוציא כסף בזמן הקרוב.

גר בבית,מוציא סביב ה1500 שקלים נטו בחודש לכל היותר.

*אין חברה.

לא מתכנן לעשות טיול אחרי או משהו כזה כרגע.

כמו כן לא מתכנן ללמוד בזמן הקרוב,עוד אין שום כיוון ללימודים.

איפה כדאי להשקיע סכום שנע סביב ה30-40 אלף שקלים?,חשבתי על לקנות יורו בגלל השפל של היורו,אבל ממה שיצא לי לקרוא הכלכלנים אומרים שזה ימשיך עוד הרבה זמן,בורסה יאכלו אותי בלי מלח,הריבית של הבנק אפסית,ככה שאין טעם בכלל.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרקע אולי?

לדברים האלו יש נטיה לעלות לפעמים בקפיצות ענקיות.

אפשר לקחת מפה.

לדוג נתונים על מספר תושבים.

על צמיחת אוכלוסין.

על נדידות אוכלוסיה ונקודות צמיחה בפריפריה, עם ציון מוקדים מרכזיים המהווים מרכז לצמיחה סביבתית.

כל מידע נוסף לגבי תוכניות הפשרה, ותוכניות בניה.

ועל פי זה לחזות עליות בדרישה לקרקעות.

כל הזמן יש צמיחה.

וזה נראה מתמטית קצת כמו נוסחה פרקטלית.

רק צריך לאתר איפה חזית הגל, ולעלות בזמן כדי לרכוב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיק השקעות סולידי עם ראייה לטווח ארוך הכי טוב. ככה תצבור עם השנים חיסכון נאה, לא תפסיד מהאינפלציה ותרוויח ריבית דריבית. הכי חשוב שיהיו דמי ניהול אפסיים.

אל תתעצל ותקרא את זה עד הסוף: http://www.hasolidit.com/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%99%D7%A2-%D7%91%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%94-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D

אתה יכול לקרוא כאן:

http://www.hasolidit.com/%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%93-%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%A7-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A8-3

על תיק לדוג' שהיא פתחה ולראות את הרווחים וההפסדים. מה שטוב בהשקעה סולידית שבד"כ בגלל הפיזור הרחב הסיכוי להפסד קטן.

מצד שני, אם אתה מתכוון למשוך את כל הכסף עוד שנה.. אז כנראה לא יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,קודם כל תודה על התשובות.

נכון להיום אין לי צורך בסכום כזה של כסף,אולי אצטרף בעתיד המאוד רחוק לצורך משפחה,משכנתא,חתונה וכיוצ'ב..

לגבי הכתתבה שהבאת mudale222 ,את האמת התעניינתי בתחום הזה ויצא לי לקרוא הרבה מאמרים על הבורסה,הפוסט הזה חידש לי לי את סוגי הקרנות שמשקיעים בהם רק.

בכל מקרה,בעבר התנסתי עם התוכנה פלוס 500 עם כסף מדומה,והתוכנה נראת לי קצת רחוקה מהמציאות,לא מצאתי את מדד ת''א 100 או ת''א 25,האם התוכנה מגיבה בשידור חיי למה שמתחרש בשוק ההון?,יש אולי תוכנה שיותר מומלץ עפ כסף מדומה?

אין קסם

תשואה גבוהה באה עם סיכון גבוה ותשואה נמוכה עם סיכון נמוך

איך המשתמש המתחיל אבל יודע באיזה 4-5 סוגי מניות לבחור לצורך העניין?,רנדומלית?,קריאה באינטרנט שלרוב מדובר פה באינטררסנטים?(כולל התשקורת),לחפש מניה שאיבדה הרבה מהערך שלה בתקופת זמן האחרונה ולהשקיע בה?,איך יודעים איפה להשקיע?,זאת השאלה העיקרית שלי.

בנוסף לזה יש לי חבר שהיה איתי בצבא,בזמנו הוא הכניס אותי ובגללו התחלתי להתעניין בנושא,אמר שלי שבמט''ח עושים את הכסף הכי מהיר שיש,וכרגע הוא עושה קורס במט''ח איפה שוא בבאר שבע,אני אשאל אותו איך הקורס ואם הוא באמת עוזר,ואם זה תחום כדאיי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יענה לך יותר שאני יהיה מול מחשב אבל כבר אני אומר לך שזה שטות מוחלטת לחשוב בכלל ל מטח. זה אולי התחום הכי מסוכן שיש, זה ואופציות בינאריות זה כמעט הימור לכל דבר. מעריכים שמעל ל90% מהסוחרים המתחילים במטח מפסידים הכל.

את פלוס 500 אני לא מכיר. השתמשתי בגלובס ושי להם כמובן את תא100/25 וכל המוכרים. יש להם השהייה 20 דקות. שמע, בגדול תעזוב את הכיוון הזה של כסף מהיר ולהכות את השוק וכו׳ תזכור שלפני הכל הבורסה היא מקום שבו הכסף עובר מהדגים לכרישים. תחשוב בקטן תרוויח בגדול. אם היה כל כך קל להרוויח כסף מהיר כולם היו עושים את זה.

דווקא ניסוי מעניין זה לשאול את החבר ״כמה הוא הרוויח״ , רוב הסיכויים שהוא הפסיד את כל מה שהוא השקיע. אבל קח את דבריו בעירבון מוגבל כי אם יש משהו אד שלמדתי זה שאנשים ישקרו בשביל לא להודות בזה שהם הפסידו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש סכום להשקעה (גדול יותר ממה שיש לך).

אני לא אוהב את כל התחום של מט"ח/בורסה זה מרגיש לי יותר כמו קזינו.

גם אני עד היום לא מצאתי במה להשקיע, אני לא אוהב סיכונים גדולים מידי.

טוב שיש דיון כזה שיכול לעלות לנו רעיונות/כיוונים חדשים.

בהצלחה לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 אלף שקל זה כלום כסף ל"השקעה", לא שווה את המאמץ ובוודאי שלא היום כשהריבית אפסית. פשוט שמור אותם ליום סגריר, הוא יגיע לדעתי מהר יותר ממה שאתה חושב.

אל תאמין ל"כלכלנים" שיבלבלו לך את השכל על זה ש"מתחת לבלטות הכסף מאבד את הערך שלו" - אינפלציה לא קוראת לא ביום ולא ביומיים, הוא יאבד את הערך שלו הרבה יותר מהר כשהוא יעבור לידיים של מישהו אחר אחרי שתשקיע אותו אצל כל מיני נוכלים שיבטיחו לך "כסף מהיר" AAAAAAAAND IT'S GONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30000 עם ריבית של 3.5% בשנה עושים 1000 ש"ח. (ואם הוא דוחף עוד כסף במהלך השנה אז עוד יותר) נכון שזה לא הרבה, אבל אם זה כלום אז תביא לי אלף שקל בבקשה

3.5% בשנה על 35000 שקל היית יכול לעשות אולי בשנות ה-90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...