מתב מתחילה לשווק אינטרנט בכבלים ביום שני הבא ! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתב מתחילה לשווק אינטרנט בכבלים ביום שני הבא !

guy94

Recommended Posts

התחברתי לחבילת ה1.5 של מתב אני בין העשרה הראשונים(כמו בניסוי... ;D).

זה מעולה!

מומלץ בחום. :)

עריכה:מעניין איך זה יהיה עם התשתית החדשה...

תגיד לאן התקשרתה בשביל להתחבר למה אני בניסיו של זה מלא זמן ואני מתקשר אליהם והם לא יודעים כלום (נו טוב אפשר להבין אותם זו תמיכה טכנית שרוב העובדין שם הם בעצם עובדות)

איזה מספר טלפון התקשרתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התחברתי לחבילת ה1.5 של מתב אני בין העשרה הראשונים(כמו בניסוי... ;D).

זה מעולה!

מומלץ בחום. :)

עריכה:מעניין איך זה יהיה עם התשתית החדשה...

כמה עולה הספקית ?1 ואיזה בחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שצעקו !

לי לא מפריע כלום מי שרוצה שיתחבר לאיזה ספק שהוא רוצה.

לגבי T1 ו T3 אתם לא מבינם הוא נותן לכל HUB 10MBIT וT1 יכול 3 כאלו ו T3 יכול 6.

מי שלא מסכים איתי יכול להתקשר לחברת אינטרט ושיסבירו לו.

אני לא למדתי 8 שנים בארץ וב MIT בכדי להתוכח.

באשר לYES ברור שהUPLOAD זה ADSL אתם לא מחדשים לי כלום.

אבל מה שחשוב לי זה DOWNLOAD.

לכל אלו שמפריע להם המספרים הגבוהים אז שתדעו שזה נכון גם ADSL שיש בארץ זה לא חצי מהמהירות שהיה לי

ב AOL בארה"ב.

למעשה בעולם כבר מפסיקים להשתמש ב ADSL יש הרבה סוגים של DSL

היום לקוחות עיסקיים יקבלו SDSL ולקוח פרטי יקבל BDSL.

אני לא רוצה לריב עם אף אחד אבל שתדעו שיש את מה שמוצע כמוצר לצרכן ויש את המקסימום שאותו

יכולה לעשות.

ההבדל ביינהם הוא בכלל לא ניתן לתפיסה.

דרך אגב המודם 56K זה בעצם 7KBYTE ולא 5-5.5KBYTE

שמקבלים רגיל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איך תסבירו את זה (וזה לא המגבלה של הקו).

יום טוב לכולם !

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וב חבל אז למדתה 8 שנים סתם כי אתה עדיין לא יודע כלום

אצל בן דוד שלי בארה"ב יש כבלים של ROADRUNNER ואני מעתרב איתך שזה מהיר מכל xDSL שאיפעם היה לך

לגבי xDSL למינהם הSDSL זה קו נורא יקר כי הוא סימטרי ופעם אחרנו שדבתרי עם חבר שלי בארה"ב שמריץ FTP על הקו הזה החבילה הכי מהירה של זה זה בערך 100 KBYTE הורדה והעלאה וזה ממש יקר !

עכשיו לגבי הטכנולוגיה הDSL הכי מהיר זהVDSL שזה DSL לעסקים (ומהו הכי מהיר בין כל חיבורי ה DSL למינהם) והוא עדיין איטי יותר מהכבלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התקשרתי התקשרו אלי...

והציגו לי מספר שאלות,ואח"כ אני שאלתי מספר שאלות בנוגע לחבילות החדשות והם אמרו לי בסדר נחבר אותך ל1.5.

ואין לי מושג קלוש על איזה ספק אני(אף ספק לא הוציא רשמית למתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נמעס לי פה מכל הדיבורים אז הנה כמה עובדות (סיקור קצר על DSKים למינהם) אז נתחיל:

ה DSL שיש לנו בארץ הוא ADSL מאפייני החיבור שלו במצב אידיאלי! הם : 8.1 מגה ביט קצב הורדה ו 0.8 מגהביט קצב שליחה

וזה סטנדרת בינ"ל אז על תגידו שיש מודמי ADSL יותר מהירים!

נעבור לסוג הבא של DSL שאדון MAPHISTO התלהם ממנו כל כך הרי הוא SDSL מאפיינים: זהו קו DSL שימטרי דיינו קצב הורדה שווה לקצב שליחה והם 2.3/2.3 מגהביט שזה גם כן במצב אידיאלי

סוג הבא הוא HDSL2 מאפיינים: קצב הורדה של 1.554 מגה ביט ושליחה משום מה לא מצאתי עכשיו כמו שאתם יודעים לטכנולוגיית DSL יש מגבלות מרחק מהמוקד הקו הזה מיועד לספק מהירות גלישה יחסית גבוהה לאנשים שגרים במחרק רחוק מידי מהמוקד ולא יכולים לעשות קו ADSL

סוג הבא הינו IDSL: שהוא בעצם ISDN "בטכנולוגית DSL) מאפיינים: 144/144 קילו ביט ! לא מגה ביט כפי שניתן לראות קצב השליחה שווה לקצב ההורדה. בשביל מה יש את הקו הזה? שוב פעם לאנשים שרוצים חיבור יחסית מהיר אבל גרים ממש ממש רחוק מהמוקד

סוג אחרון והכי מהיר שמיועד בעיקר לעסקים והוא מאוד מאוד יקר הינו VDSL: המהיריות שלו מתחלקות קח שככל שהמרקח מהמוקד יותר גדול הקו נהיה יותר איטי

מרחק מהמוקד 1500 מטר מהירות הקו 12.96 מגהביט

מרחק מהמוקד 100 מטר מהירות הקו 25.82 מגהביט

מרחק מהמוקד 300 מהירות הקו 51.84 מגהביט שזה הכי מהיר אבל תראו איזה מרחק קטן !!!

עכשיו חיבור זה גם אסימטרי אבל אפשר לסנכרן אותו בצורה סימטרית במהירות של 13/13 ז"א 13 מגבה ביט שליחה ו 13 מגהביט הורדה

עובדה נוספת קו ADSL אפשר גם לסהכרו בצורה סימטרית הקצב המקסימלה בצורה זו הינו 768/768 קילוביט! לא מגה

זהו זה בעצם כל העובדות על חיבורי DSL למינהם. עכשיו לגבי כבלים לפי נתוני הייצרן המודם כבלים שלי של חברת 3COM יכול לעבוד בקצב של 43 מגהביט קצב הורדה ובמחרק יחסית גדול מהמוקד תראו לי DSL שיכול לעבוד במהירות כזו חוץ מ VDSL אבל המרחק שלו מהמוקד קטן! כל המהיריות שכתבתי הינן מהיריות במצב אופטימלי של החיבור ז"א בלי רעשים או הפרעות בקו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאולי רצה לדעת את ראשי התיבות של קל חיבור DSL אז הינה:

adsl-assymetric digital subscriber line

sdsl-symmetric digital subsriber line

hdsl-high bit rate digital subscriber line

idsl-isdn digital subscriber line

vdsl-very high data rate digital subscriber line

אז אדון MAPHISTO תגיד לי איזה DSL היה לך בארה"ב שהוא היה כל כך מהיר (דרך ספק AOL שהו לא הכי מהיר שיש בארה"ב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VDSL

אבל אני השתמשתי ב רווטר והיה שלי חומרה מאד חזקה אני ישבתי על עמוד העצם(BACK BONE) של AOL

ברור שהם לא הכי מהירים אבל כל מה שאני טוען זה:

אני בכל ניסיוני (גם בעבודת הגמר תואר שלי) לא יכולתי למצוא אפשרות ששרות הכבלים יעבור מנוי DSL

מי שראה פעם איך עובדת של ספק DSL וספק כבלים (לא מסחרי אלא בתוך חברה ), יראה הבדלים גדולים

ביכולות.

אבל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איך ש DSL משווק ואיך שהוא מקובל היום יש אפשרות שהם יהיו בערך שוים !

אין שום מצב כזה בארץ .

שוב אני לא רוצה לריב עם אנשים - מה שאני כותב זה לצערי למדתי על בשרי.

אני לא משכנע אף אחד להאמין לי (זה ממש לא חשוב לי) כל מי שחושב אחרת שיחשוב ורק שיהיה בריא.

יום טוב לכולם :hi: :hi:

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה..

האם כל הספקים שמספקים דרך בזק יכולים, מבחינה תאורטית, לספק גם דרך הכבלים??

זאת כי אני מתחבר דרך הטכניון, ולא משלם כמעט כלום! יש גם אפשרות להתחבר דרך ADSL, וזה יוצא ממש כדאי!! אבל באזורנו אין ADSL בכלל, לסערי..

אז התקווה היחידה היא האירנטרנט של מת"ב... האם אצם חושבים שהרשת של הטכניון יתמוך כמו ב ADSL???

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע החיבור עצמו כבלים ADSL משתרע מהבית שלך עד המוקד של או חברת הכבלים.

כל שאר ההולכה זה סיבים אופטיים ועוד כל מיני צורות חיבור אחרות. לפי דעתי כל ספק שנותן ADSL יכול לספק גם כבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...