מתב מתחילה לשווק אינטרנט בכבלים ביום שני הבא ! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתב מתחילה לשווק אינטרנט בכבלים ביום שני הבא !

guy94

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי כבר אין כוח כל פעם לרשום את כל הסיפור אז אני ירשום בקצרה:

כבלים בעולם זה מעולה בארץ זה גרוע.

יש לי חברה שהיא מנהלת בכירה באחת מחברות הכבלים היא לא מחובר לאינרנט דרך החברה בה היא עובדת והיא ספרה לי למה:

כל 5000 כן שימו לב למספר כל 5000 משתמשים חולקים בכל זמן נתון 30-45 מגה ביט שזה 3-6 מגה בייט של רוחב פס.

תעשו את החשבון כמה אתם יכולים לקבל נטו מול ברטו!!!!! רע מאד

עובדתית היום בעולם אני מדגיש עובדה ללא עוררין adsl יותר מהיר בעצם הכי מהיר (פרט ל T1 T3 וLAN )!!!!!!!

אין ויכוח.

מה שכן יש יתרון לכבלים זה מהירות UPLOAD שאמורה להיות שווה.

בארץ זה מצב שונה וזה על הפנים.

ASDL זה אסיכרוניק די אס אל כלומר לא שווה בUPLOAD מול ה DOWNLOAD .

לכל משתמשי הניסוי אני רק מרחם אליכם שאתם חושבים שתקבלו היום את מה שקבלתם בניסוי.

לי היה ניסוי בADSL ואני הייתי מקבל 1000KB DOWNLAOD שזה מהיר כמו T1.

ולכל הבורים :

התשלום ל"תבל", "מת"ב","ערוצי זהב" זה רק חלק מהתשלום כמו בבזק.

החבילות של ספקי השרות עולות לדעתי ממש אותו דבר.

כל יום מתקשרים אלי מערוצי זהב שאני יעזוב את YES ואת ה ADSL שלי (אני מתעסק ברשת הרבה והם רוצים שאני יראה איך השרות שלהם

אפילו בחינם) אני אומר לכל המסכנים שיתחברו שחבל על כל רגע של עצבים.

אולי עוד חצי שנה או שנה אז יהיה שווה להתחבר היום אתם פשוט פריירים! :bash:

יום טוב לכולם.

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ? מה בדיוק שטויות ?!

בשביל החבילה של ה 0.5 אתה משלם 119 שקל לחודש (אני לא מדבר שאתה קונה את המודם ומתחייב אליהם)

ואז אתה משלם 30 ומשהו דולר לספקית לחודש עבור 62.5KB הורדה ו 8KB העלאה...

פה אין לשכוח שאתה מקבל את השירות הכי חרא שיש ממנופול שלא איכפת לו מהלקוחות שלו והיחס פשוט מזוויע.

בכבלים עבור ה - 0.75 אתם משלם גם כן 119 שקל לחודש...

וגם 30 ומשהו דולר לחודש עובר ספקית בהורדה של 92.KB הורדה ו 13 KB העלאה....

פה אתה מקבל יחס ממש מעולה , לחברות שאיכפת להם מהלקוחות שלהם (לפחות ערוצי זהב)

ואצלהם לדוגמא אומרים לך שעה מסויימת הם מתייצבים באותה שעה ועבדים כמו שצריך לעומת בבזק...

כמו כן אל תשכח את כל נפגעי שעקב "מגבלות טכנולוגיות" (או אי רצון של לשפר את הטכנולוגיה במקום כי זה לא יהיה רווחי)

שלא יכולים לעשות ADSL... ונשאר להם רק כבלים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא קונה את המודם לדעתי הוא פרייר.

בזק(נזק) הקו הוא שלך ורק שלך בכבלים הקו שלך ושל עוד 4999 משתמשים.

לגבי מגבלת המרחק של 5 ק"מ אין לזה פתרון וזה לא קשור לבזק.

אני גם שונא את אבל אתם פשוט תמימים.

אני מאחל לכל מי שמתחבר לכבלים יהיה לו רק טוב ומהר.

אבל אני בשום פנים לא מוכן לחלוק עם 5000 איש את רוחב הפס.

אני משל 129 ש"ח לחבילה של 1.5 (192\12 ) ומרוצה מאד.

אני צריך לקבל את הניסוי של YES דרך הלוין ואז נדבר 19MBIT

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשליות...

אתה שוכח שבארץ אסור לשים צלחות קליטה ושידור(פליטות קרינה מוגזמות) ככה שאתה רק שולח בלוין ומקבל בADSL.

אל תדבר פני שאתה מברר.

היה על זה איזה כתבה בנושא עם אחד מנציגי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא קראתי את כל ההודעה אבל יש לי מה להגיד על התגובה האחרונה:

1) מגבלת המרחק כן תלוייה בבזק כי בחו"ל היא יותר גבוהה, זה נגרם בגלל תשתית תקשורת עם כבלים דקים יותר (תתפלאו...) מאשר בחו"ל ומי שלומד פה פיזיקה פשוטה יודע שככל ששטח פני התיל (כבל התקשורת) גדול יותר, ההתנגדות קטנה יותר, ובכך המידע יכול להגיע למרחק רב יותר.

2) החלוקה של הכבלים יכולה להגיע ל5000 מנויים, אבל היא לא, מכיוון שאף חברה שפוייה בדעתה לא תחזיק 5000 איש על שרת 40 מגהביט, כי אלה מהירויות זעומות, נכון לפעם האחרונה שהתעדכנתי, מתב מבטיחה 80 איש על כל שרת 40 מגהביט (אבל 80 איש באותו האיזור לא יהיו מחוברים תמיד...)

3) בקשר ללוויין אני לא חושב שYes הולכת לעשות משהו בקרוב כי זה אומר להוסיף לוויין נוסף שתומך בשידורי (כעת יש להם עמוס 1 שלא תומך, הם צריכים עמוס 2), וזה גם אומר שכל מי שרוצה לעשות הם צריכים לשים לו צלחת נוספת, חוץ מזה יש ציטוט של מנכ"ל יס "אנחנו לא נערכים לתקשורת כרגע, זו השקעה יקרה, ויש חברות שמספקות שירות כזה בארץ, שאנחנו לא יכולים להתחרות איתם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי maphisto אתה לא מבין כלום ממה שאתה מדבר

עלק 12MBIT אתה ממש מצחיק. למה שהם יתנו לאדם פרטי 12MBIT ממש בדרן איזה המצאות יש לך פה

וכל השטיות האלה לגבי לחלוק את הקו של הכבלים תגיד זה פוגע בכה נפשית עושה לך הרגשה לא נאימה שאתה חולק את הקו עם עוד אנשים?

זה עושה לך רע?! לא אז חלס לז**ן בשכל על איזה מאמר שקראתה שכבלים זה חיבור משותף!

למה לא לא חיבור משותף אז בסדר עד המרכזיה השכנונתית אתה מקבל "קו פרטי" של 8 MBIT אבל משם מה ?! את חושב שאתה לא מתחלק עם עוד אנשים ברוחב פס אז חלס לדבר שטיות. ורק אם הייתה טפה מתעניין לגבי הכבלים אז הייתה יודע שחברות הכבלים מתכוונים להתקין את כמות האנשים שמחוברים לאותה מרכזיה וכך למנוע עומס. בשביל אדם לא משכיל כמוכה שחושב שהוא מוריד ב 1000 KBYTE עם ה ADSL שלו (שבטח התוכנת הורדות שלך סתם מראה מספרים עקריים) זה אומר שכבלי םיהיו יותר מהיר מהחיבור שלך שלא נדבר שכל העולם יודע רק מפגרים כמו לא שכבלים זה הרבה יותר מהיר מ ADSL!

VDSL הוא אולי יגיע לביצועים של הכבלים בחו"ל ! וכל הקישקוש ש ADSL זה ברמה של T1 זה סתם המצאתה כי VDSK הרבה יותר מהיר ממנו אבל עדיין לא מהיר כמו הכבלים! קיצר אתה והחברה שלך מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן תיאורטית (במידה והמודם, והמחשב שלך עומדים בזה) אתה יכול לקבל מהירות של 40 מגה ביט (=5 מגהבייט לשנייה).

לידיעתך קו T3 לא תומך בכאלה מהירויות (הוא מגיע למהירויות של 10 מגה ביט אם אני לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית מודם כבלים יכול (לפחות לפי מפרט היצרן של המודם שלי שהוא מביצ 3COM) להוריד בקצב של 43 מגה בית

אבל תחלס לא התכוונתי לזה הכוונה שלי הייתה שחיבור כבלים הרבה יותר מהיר מכל חיבור xDSL שקיים

קו DSL סמרטתי שאפשר לקנות בארצות הברית והוא נקרא SDSL והמהירות הכי גדולה שלו זה 100 קילובייט הורדה ובערך 80 קילובייט קצב שליחה אבל זה עולה המון וזה עדיין יותר לאט מחיבורי כבלים שיש לאנשים בארה"ב שמגעים למהיריות שליחה של 200+ קי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...