המלצה לקניית כרטיס קול - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית כרטיס קול

spmguy

Recommended Posts

חשבתי על לקנות כרטיס קול כדי לשפר קצת את חווית הסאונד במחשב.

השימוש העיקרי שלי הוא בעיקר מוזיקה, סרטים וסדרות, ולפעמים אני משחק קצת פה ושם בבאטלפילד, פאר קריי וכו'. (מחפש כרטיס קול עם יכולת למקם אוייבים בצורה מדויקת במרחב)

"צריכת" הסאונד העיקרית שלי היא באוזניות ath-ad700 של Audio Techinca. (אוזניות מעולה למי שחושב על לקנות אוזניות)

אני מחפש כרטיס עד סכום ה - 800 ש"ח. (כמובן שאני מוכן להתגמש גם על 100-200 שקל)

מבחינתי זה קנייה חד פעמית כי ברגע שאני משדרג את המחשב הכרטיס שאקנה יעבור למחשב החדש. לא ראיתי כל כך התפתחות בשוק כרטיסי הקול, כך שאין גם למה כל כך לשדרג...

יצא לי כבר לבדוק על כרטיסי קול, והמועמדים העיקריים הם:

1. xonar dx

2. xonar essence stx

3. sound blaster z

למי שיש כבר את הכרטיסי קול הללו, אשמח אם תוכלו לתת המלצה ולחוות את דעתכם על איך אצלכם הכרטיסים מתפקדים בהאזנה למוזיקה, סרטים ובמשחקים.

כמובן שאם למישהו יש הצעות נוספות, כולי אוזן.

דבר נוסף, יש לי לוח אם של z68x-ud4-b3. האם הכרטיס קול המובנה בלוח מספיק ? ארגיש שיפור ע"י קניית כרטיס קול או שזה ירגיש פלוס מינוס אותו הדבר ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר , המסקנה הסופית מהכתבה היא שלא משתלם לקנות כרטיס קול עבור איכות נטו (יש לי בלוח אם את ה ALC889 כך שהכתבה הייתה בדיוק מה שחיפשתי)

אבל מה שכן אמרו הוא שההבדל העיקרי בין כרטיס קול / DAC למובנה הוא בעיקר בפיצ'רים. אז אני אשאל מחדש את השאלה שלי :

איזה כרטיס קול או DAC (או כל מוצר אודיו כזה או אחר) יכול לשפר לי את חווית הסאונד בסרטים ומשחקים (מאחר ובמוזיקה זה כבר לא כזה פרקטי אחרי הכתבה...)

כשאני מתכוון לחווית אני מתכוון בעיקר ל Positional Audio . כמובן שאעדיף כרטיס שיהיה יותר אמין מבחינת הסאונד בסרטים ומשחקים במידה ויש ועם יותר פיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...