היי OVERCLOCK ראשון שלי האם תקין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי OVERCLOCK ראשון שלי האם תקין?

d4rki

Recommended Posts

בבקשה לענות האם המעלות תקינות . לאחר מכן מה הטווח מעלות שאמור להחשב כ "טוב" ורק אז לתת עצות איך לשפר הבדיקה בוצעה ב OCT עם כל ה LOGICAL CORES ב 64BIT במשך שעה וחצי 90 אחוז MEMORY

ומשום מה #0 תמיד הכי קר. למה?

PC Specs

•Case: GX 505 windowed with 1X2 120MM Fan on top+1x1 JTC led fan on front

•CPU: Intel® i7-2700K CPU @ 3.50GHz-4.5GHz Turbo OC (8 CPUs)

•CPU Cooler: Hydro Series H60 Liquid CPU Cooler, 2x1 120MM fans on radiator in Push&Pull

•Memory: Samsung 8GB 4X2 1600Mhz

•Video Card: R9 280X Dual-X 3GB

•Power Supply: CoolerMaster GX II 550W

•Motherboard: Intel® Desktop Board DZ68BC

•Seagate 500GB Sata

•KingStone 120GB

•Intel SpeedDemoN 160GB

ההגדרות בביוס

8w6ufVP.jpg

2QOKRs9.jpg

Vm2a4YP.png

ibeTy6F.pngGnHMGrI.png8n94F0l.pngQ5Fz4O6.png

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נראה טוב.

טמפרטורה מומלצת (בעיניי בלבד) הוא 20% מתחת למקסימום המומלץ ככה שנגיד אצלי 4790K מקסימום זה 100 מעלות עד שהוא עושהTHROTTLE אז אני שואף לא לעבור את 75-80 מעלות.

לגבי הליבות תמיד יהיה אחד הכי חם והכי קר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

את האוברקלוק עדיף לעשות עם מתח ידני קבוע ולמצוא את המינימיום מתח שאתה יכול בשביל המהירות שאתה שואף אליה ככה תשמור על החום שלך נמוך ככל האפשר ולאחר מכן תעביר למתח ADAPTIVE או OFFSET תלוי בביוס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם להשאיר את הVDROOP על HIGH? האם להוריד מה STATIC ל 1.24 נגיד? ואיפה להעלות? אני רואה תחת לשונית TURBO BOOSTיש שם VOLTAGE OFFEST? כמה להעלות שם? זה במכפלות של 20. אני רוצה הסבר מדויק של כמה להעלות בערך בOFFEST על כל 0.01 שאני מוריד בSTATIC נניח 1.25 זה 40 OOFEST אז 1.24 זה 80 משמע על כל 0.01 מעלים 40. תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה היה נחמד? אם היית טורח לומר תודה בת'רד הקודם שלך (זה שהתנפחת בו) והיית מעדכן אם עצתי עזרה או לא (אני רואה שכן).

ולשאלתך הראשונה:

SandyBridgeThermalDissipation.jpg~original

קודם כל תודה על כל מקרה. והאמת שאף אחד לא הצליח לעזור מהסיבה הפשוטה מסתבר שהעדכון של הBIOS ללוח הזה מעל גרסא 028 כבר לא תומך בOVERCLOCK כבד אלה רק עד 45 לא ניתן לעבור ונטו משחק עם הTURBO, רוב הערכים לא ניתנים לשינוי והוא בקושי תומך, אין לי מושג למה אבל התשובה הזאת רצה בכל הרשת. תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...