אין אפשרות לכתוביות בעברית בטלוויזיה LG - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אפשרות לכתוביות בעברית בטלוויזיה LG

YinonOzery

Recommended Posts

שלום, רכשתי טלוויזית חדשה 32". שניסיתי לחבר אליה כונן חיצוני ראיתי שהטלוויזיה אינה מסוגלת להציג כתוביות בעברית. בדקתי בתפריטים (הם בעברית) פשוט אין את השפה העברית.. רציתי לשאול אם יש דרך לסדר את זה ואם יש פיתרון חלופי כמו קניית סטרימר וכו'.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שסטרימר או מחשב שמחובר לטלויזיה יפתור את הבעיה כייון שהנגן יהיה מהמחשב אבל אתה בטוח שאין עברית כשפת תרגום? תכתוב את הדגם המדויק של הטלויזיה בבקשה

עופר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר שאין לך כתוביות בעברית, בד"כ בקושחה של היבואן הישראלי יש. בזמנו סידרתי את זה בדגם ישן יותר דרך תפריט הservice אבל כבר לא זוכר איך :(

אם יש לך שלט אוניברסלי, הייתי מציע להכנס ולראות מה יש שם, כמובן אל תשחק באופציות שאתה לא מבין מהם (למרות שהנזק שאתה יכול לעשות הוא מוגבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מוזר אחת הטלויזיות שלי היא ואין בעיה עם העברית .. בקובץ שאתה מנסה להריץ איזה קובץ תרגום יש ? SRT ?. יש פורמטים אחרים שבאמת הטלויזיה לא יודעת לפתוח אותם....

אני כבר לא זוכר אבל בתפריטים של הטלויזיה ניתן להגדיר שפת תרגום נסה להגיע להגדרות במדיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך אפשרות לשנות משהו בתפריטים, אז דרך תפריט השירות כמו שהצעתי או שאולי תבדוק אם יש עדכון קושחה.

אין יותר מדי מידע על הטלוויזיה הזאת שמשמשת לפי האתר שלהם בעיקר למלונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסביר שהבעיה בטלוויזיה ולא בכתוביות.

אבל אם אתה שומר את הכתוביות בקידוד UTF-8 אתה לרוב לא תצטרך קידוד עברית אם היא יודעת לפענח יוניקוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
אבל אם אתה שומר את הכתוביות בקידוד UTF-8 אתה לרוב לא תצטרך קידוד עברית אם היא יודעת לפענח יוניקוד כמו שצריך.

הצלחתי לקודד ל UTF-8 והכתוביות מופיעות בעברית! עכשיו השאלה שלי אם יש דרך לקודד הרבה קבצי כתוביות במקביל במקום להיכנס לכל קובץ בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני מיואש.. תוכנות שמסוגלות לקודד רק קובץ אחד עושות את זה מעולה ושאר התוכנות שמצאתי שמקודדות תיקיות שלמות, מקודדות לי את הקובץ לג\'יבריש משום מה.

למה זה מתרגם לי לג\'יבריש? מישהו יכול להמליץ לי על תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תסתדר, אנסה בימים הקרובים לבנות לך תוכנה שעושה את זה.

איך אתה ממיר? פותח קובץ או שיש לך כמה קבצים שאתה רוצה במכה אחת להמיר?

מצאתי תוכנות שעושות את העבודה (UTF-8 Tool) אבל אין להם אופציה להמיר כמה במכה אחת, וכן זה מה שאני מחפש - להמיר כמות גדולה של קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...