תכנון טיול במפות גוגל ושימוש באייפון - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנון טיול במפות גוגל ושימוש באייפון

cateye

Recommended Posts

היי,

אנחנו טסים לחו״ל בקרוב ורציתי לתכנן לנו מסלול לטיול לאטרקציות ושהיה זמין לכולם יחד עם אפשרות ניווט אליהן.

אז נכנסתי לdrive של , עשיתי מפה חדשה, שמתי כמה אתרים ושיתפתי עם כולם :)

רק שאני לא רואה את זה באפליקציה של מפות באייפון למרות שאני באותו חשבון :/

אם אני נכנס לאפליקציית drive שם אני כן רואה את התכנון אבל אני לא יכול לנווט אליו (כי הוא פותח את זה בדפדפן)

מה אני יכול לעשות??? :(

איך אני יכול לתכנון מקומות לטיול על מפה ולנווט לשם אחר כך מהפלאפונים?

תודה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני כותב נכון לאנדרואיד ואני מניח שגם לIOS

גוגל הפרידה בין המפות שאתה יוצר לאפליקצית מפות הרגילה. יש בשם my maps שנותנת לך גישה למפות שבנית בעצמך. אני לא בטוח אם המפות זמינות גם באופליין.

בכל מקרה ניתן "לחתוך" מאפליקצית מפות לשימוש באופליין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה TheReaper על התגובה המהירה

זה באמת קצת לא מובן למה הם הפרידו את שניהם..

בכל מקרה, הורדתי את האפליקציה הזו ומיד על הפתיחה היא אמרה שגוגל סגרו את אפשרות הסינכרון איתם (או משהו דומה) והיא פעילה רק למפות הישנות. אם אני רוצה להשתמש בה עכשיו אז אני צריך להוריד אחרת בשם MyPins בתשלום.

יש אולי אחאת חינמית?

אני יכול להשתמש בגוגל מפות הרגיל ולחתוך משם את המקטע שאנחנו נהיה ולפתוח באפליקציה הרגילה?

אני יכול להוריד ככה את עיר שלמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה TheReaper על התגובה המהירה

זה באמת קצת לא מובן למה הם הפרידו את שניהם..

בכל מקרה, הורדתי את האפליקציה הזו ומיד על הפתיחה היא אמרה שגוגל סגרו את אפשרות הסינכרון איתם (או משהו דומה) והיא פעילה רק למפות הישנות. אם אני רוצה להשתמש בה עכשיו אז אני צריך להוריד אפליקציה אחרת בשם MyPins בתשלום.

יש אולי אפליקציה אחאת חינמית?

אני יכול להשתמש בגוגל מפות הרגיל ולחתוך משם את המקטע שאנחנו נהיה ולפתוח באפליקציה הרגילה?

אני יכול להוריד ככה את עיר שלמה?

בדקתי עכשיו ונראה שהאפליקציה MY MAPS שאתה מוצא באייטונס זה לא של גוגל בכלל. נראה שגוגל לא הביאה את האפליקציה של לאייפון

יש פתרונות בתשלום ויש גם טענות שאפשר לגשת למפות שייצרת בעצמך דרך מפות אבל לקריאה בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...