עדכון גרסא למסך טושיבה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון גרסא למסך טושיבה

DT2387

Recommended Posts

חבר הביא לי לא מזמן טלויוזיה של טושיבה דגם 32AV605PG רואים בה מצויין בחיבור VGA אבל ב (שהרבה יותר נוח בגלל שהוא מספק גם אודיו) התמונה חתוכה לא משנה איך משחקים עם ההגדרות. בגלל שהטלויזיה יחסית ישנה, 3 שנים, הבנתי שעדכון ל FIRMWARE אולי יכול לעזור... הבעיה שאני לא מוצא שום מידע על הטלויזיה באתר התמיכה וזה הדגם בטוח בדקתי כמה פעמים. מה אפשר לעשות?

אשמח אם מישהו מהתותחים שיש פה בפורום יוכל למצוא לי את אתר התמיכה של הדגם כי אני כבר התייאשתי, ואולי גם יוכל לתת הסבר קצר על איך עושים את העדכון...

תודה רבה!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מה הכוונה בתמונה חתוכה, אולי יש מה לעשות

אני סקפטי מאוד בנוגע למצב שאתה מתאר

אין סיכוי שהטלוויזיה יצאה ככה מהמפעל ברמה כזו שהיא דורשת עדכון בכדי לעבוד

עדכון קשוחה למסכים זה לא משהו שהוא נפוץ מידיי אל תבנה על זה

נסה לפנות לתמיכה של מאיפה שרכשת את הטלוויזיה תגיד שרק יש לך שאלה בלי קשר לאחריות

מהניסיון שלי ניופאן מאוד אוהבים לתת שירות והם מתעסקים בטושיבה מא עד ת

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה על התגובות המהירות. הכוונה שלי בתמונה חתוכה היא שהמסך לא מראה את כל מה שמראה המחשב הנייד בחיבור ואם אני משחק עם הרזולוציה התמונה יוצאת או רטנה מידי (פסים שחורים בצדדים) או גדולה מידי לא רואים הכל ( ראשים חתוכים אם רואים סרט למשל). להבדיל מה VGA שלא משנה מה הרזולוציה המסך מתאים את הגודל אוטומטית. עברתי על כל ההגדרות של התמונה במסך ועל כל אפשרויות הרזולוציה על המחשב וכלום לא עזר.

בגלל שב VGA כן יש התאמה אוטומטית חשבתי שאולי עדכון יכול לעזור ( מה אכפת לי לנסות) קראתי והבנתי איך מעדכנים. אבל אני לא מוצא את קובץ העדכון .EXE עצמו באינטרנט, ועם זה אני אשמח לעזרה ....

(או שאין כזה קובץ אבל רוב הסיכויים שאני פשוט לא מחפש נכון)

ד"א הכתב יצא גדול בטעות

תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא את האופציה הזאת. אני לא מבין למה אתה מתעקש וקורא לי עצלן אחרי שאני אומר לך שניסיתי את כל האופציות האלה. גם לי זה יותר פשוט ללחוץ על כפתור ולא לעשות עדכון גרסא. הנה ה USER MANUAL: http://www.toshiba-om.net/pdf/manuals/lcdtv/English/Country_Specific/AV605-1922263237-English-Specific.pdf אם יש לך זמן ובא לך לעזור אני ממש אשמח שתראה לי איך עושים. תודה מראש!!

- - - תגובה אוחדה: - - -

מסתבר שהמסך היה על אופציה WIDE שעשתה את כל הבלאגן. שיניתי את זה והכל הסתדר. תודה רבה ל multicore ולכל מי שעזר !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...