אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***מאושר ע"י Tom*** - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***מאושר ע"י Tom***

IsrAlien

Recommended Posts

ואוו :o :o :o :o :o :o :o :o :o התחזיות של דוד שלי התקיימו ( הפסדתי בהתערבות ואני חייב לו 50 ש''ח) טוב זה לא נורא אבל איזה קטע ובכלל לא היו אפילו שום שמועות או משהו דומה אבל דבר אחד טוב שיצא מהצעד האגרסיבי הזה זה שיהיו מוצרים רבים חדשים שישתמשו בטכנולוגיה שונה ( אולי בגלל זה לא יהיה 5) וגם בגלל התחרות שתיווצר יהיו ירידות מחירים חדות להרבה הרבה דברים

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש :) :) :) :) :) :) :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המושג 1 באפריל שמעת ?

לרגע האמנתי לך לגבי האחד באפריל....

אני מקווה שאי אמ די לא יהפכו למעבדי או קונסוליות.....שמע אם אנוידיאה רוצה היא יכולה לעשות את זה.... :-/ ולהפסיק את היצור לשוק המחשבים... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעכשיו אנו ניפנה לamd לשעבר כamvidia ואני חושב רק שהם ייצרו : מעבדים, לוחות אם, ציפסטים, כרטיסי מסך , וגם מערכות הפעלה ?

ואם כבר הגעתי למערכות הפעלה אז מישהו יודע אולי מה יהיו ההבדלים בין הxp שקיים עכשיו ובין se שייצא עוד חצי שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואה?! ידעתי!!

אתה מבין, באתר גדול ורציני כמו Anandtech זה יכול להשאר בפורום חומרה.

אבל לא בHWZone. לא...

HWZone זה אתר רציני ביותר והילדים שמנהלים אותו לא מרשים דברים כאלה בפורומים שלהם.

על Control Freaks שאין להם מה לעשות שמעת?!

חבר'ה, קצת בטחון!! זה בכל זאת ה1 באפריל...

זה בכל זאת נמצא בעמוד הראשון של THG...

אז גם אתם יכולים קשוחים שכמותכם!

תודו שאתם מפחדים שאם לא תמחקו\תזיזו כל הודעה שניה אז ישכחו את ההשקעה והעבודה הנהדרת שלכם,

אז תרגעו,אנחנו יודעים כמה אתם נהדרים גפ בלי זה, צאו מזה!

עכשיו בטח גם ינדו אותי... :)

-------

ניסן, תיכננו להפסיק ליצר מערכות הפעלה ולהתמקד במשחקים ועכשיו AmVidia דפקה להם הכל

נראה לי שהם באמת יתאחדו עם Sega

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...