התלבטות על המשך עבודה\לימודים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות על המשך עבודה\לימודים

moshe212

Recommended Posts

שלום,

סיימתי לפני שנתיים לימודי MCSA+CCNA בנס.

האמת שטרם סיימתי את המבחנים אך כבר התחלתי לעבוד מיד לאחר הלימודים בתמיכה טכנית בחברת תוכנה (התמיכה היא בתקלות טכניות בתוכנה אך גם הרבה פעמים נגיעות בסביבת הרשת,הרשאות NTFS, קצת אאוטלוק, בסיס SQL, ועוד) לאחר כשנה קיבלתי לאחריותי את ניהול השרתים בחברה וטיפול בתקלות טכניות (סוג של מנהל הרשת של החברה, החברה מונה כ-40 משתמשים) במסגרת האחריות שקיבלתי אני מטפל בכל המכונות הוירטואליות בסביבת HYPER-V כולל רפליקות, הרמת, הורדה ועדכון של כל המכונות, עכשיו סיימתי לעשות מיגרציה של כמה שרתים כולל DC DNS DHCP מ-2008 ל-2012, אני באמצע לעשות מיגרציה לשרת EXCHANGE ל2012 וכדו'.

עכשיו אני בהתלבטות לאיפה להמשיך מבחינת עבודה ולימודים.. אני מנסה להבין מה האופציות העומדות לרשותי,

1. מה סדר ההתפתחות בתחום?

2. האם מה שעשיתי בשנה הראשונה נחשב HELPDESK? איך זה נקרא מבחינת כותרת בקורות חיים מה שאני עושה עכשיו (מנהל רשת?!)

3. מה אני יכול ללמוד עכשיו שיגדיל את הסיכויים שלי לעבודה עם תנאים וגובה משכורת יותר מעכשיו? (אני מקבל 7K נטו כולל נסיעות)

4. האם ללמוד JAVA יכול לסייע לי או שזה תחום אחר בכלל? (ראיתי בטבלאות שכר שמתכנת JAVA מתחיל עם אפס נסיון עם משכורת יותר גדולה משלי).

5. האם זה שעדיין לא סיימתי את הבחינות ואין לי את ההסמכה הרשמית של מייקרוסופט מעכב אותי במשו?

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...