batman arkham knight דיון טכני - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

batman arkham knight דיון טכני

naki

Recommended Posts

המשחק ירד לי בסטים. נכנסתי ישר לאפשרויות כדי לראות את האופציות.. משהו מאוד לא טוב קורה עם המשחק הזה... ניסיתי לצלם תמונה של התפריט, לא יודע איך עושים את זה

בטקסטורות אין אפשרות מעבר לנורמאל, אין שום אפשרות מעבר לhigh בכל האפשרויות.. כל התפריט של המשחק עצמו מקרטע..

כשהרצתי את המבחן ביצועים ראיתי גרפיקה פחות טובה ממה שהיה בarkham asylum ובמקרה שיחקתי בו אתמול...

התקנתי את הדרייבר החדש של המשחק. הכי מוזר זה שקרה לי פעמים שבמעבר בין תפריטים ראיתי אייקונים של . ואין לי שום בקר מחובר.

מאוד מאוד מוזר. המשחק הזה קיבל 9.2 בign מבחן על ps4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק בגלל זה לא עושים preorder למשחקים עד שאין reviews נורמלים ל*גרסה שאתה מתכוון לשחק עליה*

http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2015/06/22/pc-version-of-batman-arkham-knight-is-hot-garbage-amd-and-nvidia-users-both-unhappy/

עריכה - מציע לך לשקול refund דרך סטים עד שיסדרו את זה בפאטצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נעילה ל 30fps שאפשר לשנות(יש מדריכים)

בכל אופן הביקורות של המשתמשים ממש נוראיות והמון אנשים דורשים החזר

אני מקווה שיצא ממש בקרוב פאצ' שיסדר את הבעיות אבל נכון לעכשיו זה לא נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכוון להתעסק עם המשחק הזה.. שיוציאו פאצ' נורמלי ויסדרו את זה... כשראיתי את הגרפיקה במשחק על הגדרות max ממש התאכזבתי.

המשחק הזה שבור לא פחות מunity בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא חלמתי שbatman הזה יצא שבור.. אכזבה מטורפת! אני מחליף כרטיס מסך בעיקר בגלל המשחק הזה.. שיחקתי בו קצת, נראה הרבה יותר ריאליסטי מהקודמים, אבל הביצועים על הפנים. לך תדע אולי יתנו עבודה ויתקנו את זה.. ואולי יפצו אותנו.. קניתי גרסת פרמיום בקניה מוקדמת, עם כל התוספות..

חושב שunity כן שחיק עכשיו. אפשר לתקן את זה.. ממש מוזר לי שאין שום אפשרויות בפילטרים.. רק on off, וכל ההגדרות אין ultra.

ובכללי, למה הם נעלו על 30? הם לא ידעו שזה בעייתי? לא למדו מכל מה שהלך פה בשנה האחרונה עם פורטים שבורים? או שהם אידיוטים גמורים, או שיש פה איזה מהלך מכוון לטובת . אין לי שום הסבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי לקנות אספנים, אבל ויתרתי לטובת פולאאוט 4. בסוף הם גם ביטלו את האספנים.

אני לא "מתאבד" על משחקים כמו פעם. אם הוא שבור, כבר למדתי לדלג עליו. האמת שלא חשבתי שדווקא המשחק האחרון בסדרה יפשל דווקא בצד הטכני. זה זלזול מוחלט.

דרך אגב, כבר קיבלתי את הזיכוי לpaypal.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחק בסדרה הזאת יצא שבור בצורה כזו או אחרת.

גרפיקה שבורה, באגים בדיאלוגים ובאינטראקציות וכו'.... אף משחק בסדרה הזאת לא יצא מוכן... תמיד לקח כמה פאטצ'ים עד שהוא הפך לשחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...