אישור של משרד התקשורת בייבוא אוזניות - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אישור של משרד התקשורת בייבוא אוזניות

BarM

Recommended Posts

הצבא לא רוצה להתייעל וליישר קו עם שאר העולם במעבר לשימוש בתדרים שאינם אזרחיים.

משרד התקשורת מחייב אישורים כדי לייבא מוצרי תקשורת, כדי למנוע כניסת מכשירים העושים שימוש בתדרים כאלו ואחרים.

כמובן שעל כל זה יש שחיתויות ושוחד כשיבואנים צריכים לקבל אישורים ולבצע שינויים, ולחכות בתור.

הגיוני להניח שיש הרבה מוצרים איתם אין לצבא שום בעיה, ואלו מקבלים תמיד אישור.

עכשיו עולה השאלה... למה אין רשימת מוצרים מאושרים, להם לא צריך לקבל אישור נוסף!!!!! על כל פריט ופריט בכל התעסקות עם המכס?

יש רק תשובה אחת.

משרד התקשורת מושחת!!!!!!!!!! ורקוב!!!!!!!!!!!!

והעניין שמשמש לסחוט יבואנים גדולים מצד אחד, ולעזור להם לפגוע ביבוא מקביל/אישי מצד שני, הוא הוא זה שאחראי למציאות הקלוקלת.

אז לא מגיע שיטמינו להם פצצה במשרד התקשורת?

צריך לעשות להם שיימינג ולתלות אותם בכיכר העיר.

חבורת מושחתים.

הלוואי שיום אחד יוקם ארגון מחתרתי בשם "נוקמי השחיתויות", שיפעלו על פי אתר שבונה רשימה של מדד המושחתים במגזר הציבורי כמו גם העסקי.

וכמו אירגון פשע יניחו ראש של חזיר או נחש מת, או כל חיה שמתאימה לתיאור פשעי המושחת, יחד עם ריסוס סמל המחתרת, והדבר ישמש אזהרה חמורה מאוד שתעורר פחד ואימה.

אם אותו אדם לא ישנה את דרכו, עם הצהרות לתקשורת וביצוע מרשים, או לכל הפחות יתפטר, הוא יחוסל!!

החברים באירגון יבצעו פעולות ללא קשר עם שאר החברים באירגון.

יותר ויותר אנשים כועסים יגשו לאתר בו רשימת המושחתים, ויבחרו מטרה.

ואז סוף סוף דברים יתחילו לזוז במדינה.

אני יודע שאני נשמע קצת כמו דאעש, אבל מערכת הממשל והמשפט פשוט לא קיימים.

אין חוק וצדק במדינה.

הדמוקרטיה נכשלה לייצר פתרונות, אפילו לדברים שעליהם אין חולקין.

אני אשמח אם יקום כזה ארגון מחתרת.

אומנם אני לעולם לא ישתתף בו כי אני פציפיסט, אבל אני אשמח על כל מושחת שיחטוף, כי אני גם אידיאליסט ופרגמטיסט.

בכל יום שעובר המהפכה האזרחית מתקרבת עוד ועוד.

כמה רחוק הדברים צריכים להגיע לפני שמהפיכה אלימה תהיה מוצדקת?

כמה רחוק הם יוכלו להגיע מבלי שהמערכת תתקן אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדובר בתופעה רווחת במיוחד במשרדים ממשלתיים שונים, כמו גם מכון התקנים: במקום שתהיה תקינה חד-פעמית לכל מוצר המאפשר זאת (כלומר, כל פריט שמיוצר בייצור המוני שאינו מזון ואינו מועד לשינויים לאחר ייצורו), מתעקשים על תקינה פרטנית של כל דבר שמגיע לפה עבור כל "לקוח" חדש. בניגוד לדברים שכבר נכתבו פה, אני חושב שהסיבה העיקרית לתופעה הזו היא נסיון להצדיק מנגנונים מנופחים ע"י עבודה מיותרת. אם ישונה החוק כך שלא תדרש תקינה פרטנית, כיצד ימשיכו להעסיק את כל אוכלי החינם שם שנהנים מקביעות כבר 30 שנה?

אף צד במפה הפוליטית לא יעשה כלום. השמאל לעולם לא ירים יד על ה"עובדים" לטובת כלל אזרחי המדינה, ואם מישהו בימין ינסה לפעול כדי לתקן את המצב המעוות הזה הוא מיידית יוצג בתקשורת כחזיר קפיטליסטי הפוגע בעובדים חלשים לטובת חבריו הטייקונים. נשמע מוגזם? ראו ערך "סגירת רשות השידור", וכתבות כמו זו מאתמול: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001046856

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, יש גבול לכל תעלול.

חבורת עובדים גדולה(שהדפוקים עוד רוצים להגדילה) שיושבים ומנפיקים אישורים(לאאאאאאאאאאאאאאאט לאאאאאאאאאאאאאט) לדברים שכבר קיבלו אישור 1000 פעם.

איך מישהו מסוגל להצדיק זאת?

תביא לי אדם אחד כזה, שים אותו בתוכנית פוליקיטה/אקטואליה וצלוב אותו!!!!!!!!!!!

אף אחד לא מסוגל להגן רעיונית על טימטום שכזה.

למה לא עושים זאת?

בשביל מה צריך ערוץ 1 אם אפילו את הדברים הבסיסיים והנחוצים האלו הוא לא עושה?

בשביל בידור?

שיסגרו את הערוץ החרא הזה.

ממילא אין בו תועלת ציבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הלוחמנות שיש בך (שמאוד משמחת אותי) , אתה עדיין תמים מאוד. "איך מישהו מסוגל להצדיק זאת"? למה, מי יבקש מהם בכלל לנסות? איזו תוכנית אקטואליה תעז לפעול נגד מעוזי השמאל כמו "העובדים" (נא לבטא במלעיל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה שום קשר לעובדים.

אתה מעלה את הטימטום בכך שמוצר שאושר לייבוא במשרד התקשורת מבחינת התדרים בהם הוא עובד צריך לקבל אישור שוב ושוב ושוב ושוב בכל פעם שמישהו מזמין מוצר מחו"ל או שולח לתיקון.

מציין את ההשלכות של זה על יוקר המחיה וחסמי יבוא מקביל/אישי.

מעלה אפשרות לשחיתות כסיבה לכך שלמרות חוסר ההגיון הדבר נמשך שנים על גבי שנים, אפילו אחרי חשיפות בתקשורת.

ואף אחד לא יעיז להעלות את טובת "העובדים" בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. ואם אתה פוליטיקאי ישר מזן נדיר מאוד במחוזותינו שרוצה לעשות את כל זה, אתה ממש תקבל במה תקשורתית להשמיע את דבריך, במקום להתקל במראיין ששאלתו הראשונה תהיה "מר X, מדוע הנך מתכוון לפגוע ממניעים פוליטיים צרים בדרג המקצועי של משרדך, לשלוח מאות עובדים לרחוב ולהציף את במוצרים נחותים שלא עברו כל ביקורת מקצועית וחסרת פניות, רק כדי שלחברים העשירים שלך יהיה זול יותר לייבא את המוצרים הללו? למה, מר X? למה אתה כזה חלאה?". או משהו בסגנון. את הרעיון אתה מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שהיה פוליטיקאי שרוצה לעשות את זה.

הבעיה שיש לנו היא הפוכה, שאין לנו פוליטיקאי שרוצה לתקן את המשרד.

לכן אם התקשורת תרצה לצלוב את הפוליטיקאי היא תעשה זאת מהסיבה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא חושב שחייבו אותם,הוא אמר לי שהם יעשו את זה ללא תשלום נוסף,הוא לא אמר משהו לגבי זה שיחייבו אותם.

אנני גם הייתי צריך למלא את הטפסים ולחתום עליהם (הם רק רשמו את דגם המכשיר ואת מספר המשלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ראיתי שהם אפילו לא ביקשו שאני אחזיר את האוזניות התקולות.

הם פשוט סגרו את הקייס וביקשו חוות דעת ממני.

האם זה הליך רגיל? האם אני צריך לחזור אליהם ולהציע לשלוח אותן חזרה? מישהו התנסה בדבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...