לא מרוצה מלפטופ שקניתי ב BUG - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מרוצה מלפטופ שקניתי ב BUG

bratwa_tut

Recommended Posts

אולי זה נשמע טריוואלי, אבל כרום עשה לי מלא בעיות - משחקי דפדפן(על מחשב גיימינג) רצו בצורה גרועה עם תקיעות, הפונטים היו מרוחים ועוד בעיות.

כל זה הסתדר כאשר עברתי ל .

תנסה להחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ממש קייס להחזיר אותו. אולי הם יהיו נחמדים ויסיכמו להחליף לך בדגם אחר.

אלא אם הזמנת באינטרנט/טלפון ואז במסגרת מכר מרחוק תוכל להחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק הוא ארוך וסבוך ובמקרה לא חד משמעי כמו שלך קשה לקבוע לפיו. (בטח שכמעט ולא הבאת שום פרטים)

ממה שרשמת הבטיחו לך 'שהמחשב יריץ חלק ושהוא מתאים לחבר אותו לטלביזיה' ואלו דברים נכונים וממש לא נראה לי שיש לך קייס להטעיה.

אם אתה סתם לא מבסוט מהמחשב החוק לא לצדך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החוק:

http://www.nevo.co.il/law_html/law01/089_001.htm

כמו שאתה רואה הוא מאוד ארוך ומסובך.

איסור הטעיית הצרכן מסתכם בעיקר בסעיפים האלו:

http://www.nevo.co.il/law_html/law01/089_001.htm#med1

הבאתי את הרשימה של 'הטעיות הצרכן'

(א) לא יעשה עוסק דבר – במעשה או במחדל, בכתב או בעל פה או בכל דרך אחרת לרבות לאחר מועד ההתקשרות בעסקה – העלול להטעות צרכן בכל ענין מהותי בעסקה (להלן – הטעיה); בלי לגרוע מכלליות האמור יראו ענינים אלה כמהותיים בעסקה:(1) הטיב, המהות, הכמות והסוג של נכס או שירות;(2) המידה, המשקל, הצורה והמרכיבים של נכס;(3) מועד ההספקה או מועד מתן השירות;

(תיקון מס' 1) תשמ"ח-1988

(תיקון מס' 1) תשמ"ח-1988

(תיקון מס' 1) תשמ"ח-1988

(תיקון מס' 8) תשנ"ט-1999

(תיקון מס' 23) תשס"ח-2008

(21) תנאי הביטול של עסקה.

(20) היות מקורו של הנכס הנמכר בפשיטת רגל, בכינוס נכסים או בפירוק של חברה;

(14) חוות דעת מקצועית או תוצאות של בדיקה שניתנו לגבי טיב הנכס או השירות, מהותם, תוצאות השימוש בהם, והסיכונים הכרוכים בהם; (15) השימוש הקודם שנעשה בנכס או היותו חדש או משופץ;(16) שירות אחזקה ותנאיו;(17) תנאי אחריות לנכס או לשירות;(18) כמות הטובין שבמלאי מסוג נושא העסקה;(19) היות העסקה שלא במהלך עסקים;

(6) זהות היצרן, היבואן או נותן השירות;(7) השם או הכינוי המסחרי של הנכס או השירות;(8) מקום הייצור של הנכס;(9) תאריך הייצור של הנכס או תאריך תפוגתו;(10) החסות, העידוד או ההרשאה שניתנו לייצור הנכס או למכירתו או למתן השירות;(11) התאמתו של הנכס או השירות לתקן, למיפרט או לדגם;(12) קיומם של חלפים, אביזרים או חמרים המיוחדים או המתאימים לתיקון הנכס או לשימוש בו;(13) המחיר הרגיל או המקובל או המחיר שנדרש בעבר, לרבות תנאי האשראי ושיעור הריבית;

(4) השימוש שניתן לעשות בנכס או בשירות, התועלת שניתן להפיק מהם והסיכונים הכרוכים בהם;(5) דרכי הטיפול בנכס;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MBOOMER, לא פחות חשוב מהחוק, הוא מה אומרת הפסיקה.

את זה יוכל לומר לו עו"ד שמתמצא בתחום.

בכל מקרה, להבא תעשה את הדברים כמו שצריך. קודם כל תפנה את השאלה לפורום ("איזה לקנות?") עם כל הדרישות שלך, תקבל המלצות, תעבור עליהן ואז תלך לקנות.

יש לי שאלה אליך, נניח אתה מגיע לחנות והמוכר אומר לך בסדר, אתה יכול להחליף את המחשב בכל אחד מהמחשבים הניידים הבאים, שאת כולם החזירו לקוחות שלא היו מרוצים, וכמובן, שתצטרך להוסיף כסף, כי הם יותר יקרים. האם היית קונה מחשב כזה? או מחשב מתצוגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח ה OP מדבר על המחשב הזה http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=22817

המחשב הזה הוא לא מחשב גיימרים, אבל לא אמור להוות בעיה בסרטים (במיוחד יוטיוב , שגם טבלטים ב 2 שקל מריצים סרטונים) ועבודה משרדית.

דווקא על הנייר נראה מעולה...המעבד לא חזק, אבל מחשב כזה עם דיסק קשיח SSD לא צריך מעבד מפלצת I7 ... ה CORE M קריר וחסכוני בסלולה, ומאשר למחשב להיות קל ו"נייד" יותר

https://www.google.com/search?q=ux305+review&ie=utf-8&oe=utf-8

והוא מקבל ביקורות מעולות ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעה - הסיכוי שבאג יקבלו את המחשב בחזרה ויזכו אותך במלואו - לא גבוהה.

באג הם בסה"כ משווק\מוכר - אם יש לך טענות לגבי המוצר היית צריך לבדוק אותו קודם לכן (מתצוגה - חוות דעת וכיוב')

אישית - מבלי לבדוק - אני חושב שיש משהו "מוזר" בהתקנה של המחשב איך שיצאה מהמפעל - כשאני מקבל מחשב חדש - הדבר כמעט ראשון שאני עושה זה להתקין אותו חדש ונקי וללא כל הזבל וההתקנה המוזרה שמגיעה מהמפעל.

אם אתה רוצה אתה יכול לבדוק את התופעה המדוברת חוזרת במידה ואתה מעלה את המחשב ממערכת הפעלה LIVE

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עשית טעות ענקית שקנית את המחשב הזה ועוד במחיר הזה.

ב3 אלף שקל יכולת להביא מחשב עם מעבד חזק יותר ואולי כרטיס מסך נורמלי וחיצוני. בנוסף ממה שהבנתי הרזלוציה שלך היא 3800X1900 שזה כמעט , אם ניסית להריץ סרטים ברזלוציה גבוהה הגיוני שהמחשב לא יעמוד בזה כי אין לך כרטיס מסך חיצוני רק את השבב הגרפי 'החלש' של המעבד.

אין לך כרגע שום דבר לעשות חוץ מלהתחנן לבאג לקבל את המחשב בחזרה, החוק ממש לא איתך במקרה הזה.

אגב, לא מהווה אינדיקציה לכלום, רק שיושבים על הכונן במחשב, לדוגמא תוריד סרט בלוריי במשקל 45GB ואז יהיה אפשר לדבר אם גם אז המחשב לא יריץ אותו חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...