דרוש כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש כרטיס מסך

I7210I

Recommended Posts

שלום רב

אני מחפש כרטיס מסך למחשב שלי :

המפרט שלי הוא

I7-4790K

maximus vii ranger

16 gb ram sport balistex

של 250 GB -840 EVO

עוד שני הארד דיסקים של 1TB כל אחד

ספק סיסוניק 620 (לא זוכר את הדגם המדוייק)

איזה כרטיס מסך כדאי לי לקנות להדמיות לאדריכלות? (אני יכול לקנות גם בחו"ל אם זה לא זמין בארץ)

התקציב יעמוד על 1000 ש"ח (כמובן אם יש משהו זול יותר שיעיל אז אשמח לשמוע)

וכן האם יש איזה שיפור שעלי לעשות למחשב בשביל ההדמיות?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי GTX970 יד שנייה פה באתר עולה 1000 שח זה מחיר מציאה לכרטיס הזה. מצד שני אני לא מבין בעיצב אדריכלי אבל אני מניח שכל הCUDA שיש בכרטיס יעזור קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני מעדיף שלא, ויכול להביא מחו"ל השאלה מה זה נותן לי ואיזה לקחת, אני כתבתי תקציב של 1000 ש"ח למרות שאני מבין שעם הכרטיס המובנה והנתונים שיש לי אני גם עם מחשב חזק מאוד (וזה גם שאלה נוספת מה יש לשפר בו) לכן התקציב הוא 1000 ש"ח כדי להיות עם משהו יותר חזק ממה שיש היום השאלה פה היא מה כדאי לקנות שיצדיק מחיר ששווה את זה ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אני לא מכיר את התוכנה שאתה משתמש בא אבל אם היא לא מנצלת כרטיס מסך אתה יכול לעבוד עם המובנה. בכל אופן אם התוכנה תנצל את הCUDA שברכיס הירוק חדש אתה יכול לקנות 960 צחול בסביבות 1000

אבל 970 יותר חזק ובינינו יש פה בלוח ב-1000-1100 שח עם אחריות לשנתיים +

תחשוב על זה ככה 970 חדש עולה 1900 שח אולי פחות אם יש לך עסק אז תוריד את המעמ בכל אופן הכרטיס הזה חזק מאוד ושווה 1000 למרות שזה יד שנייה. פשוט תבדוק אותו היטב לפני הקנייה

- - - תגובה אוחדה: - - -

תוודא מול ההגדרות של התכנה שאתה יכול לנצל וזה יועיל לך לקחת כרטיס של אנוידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CUDA זה יחידות עיבוד של כרטיסי , יש המון תוכנות שמשתמשות בכרטיסים של החברה לצורך רינדור יותר מהיר.אני לא מכיר את התוכנה אבל תבדוק אם היא תומכת בCUDA אם כן אז אתה יכול לנצל את הכרטיסים של , עכשיו לגבי כרטיס חדש תלך על GTX960 לפי דעתי וזה בהנחה שהתוכנה מנצלת את הכרטיס. אני במקומך הייתי קונה 970 יד שנייה משום שזה אותו מחיר עם 35% יותר ביצועים.

970 מאמזון עולה סביבות 1400

960 עולה בערך 1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הכתוב פה

http://knowledge.autodesk.com/support/3ds-max/learn-explore/caas/CloudHelp/cloudhelp/2015/ENU/3DSMax/files/GUID-7A77F5E1-5F70-484E-8F27-C8535459D0A3-htm.html

(חפש את המילה CUDA) נראה שזה כן תומך ועוזר לזה אם אני מבין נכון

לגבי הכרטיס החדש , הוא תומך CUDA?

אגב מה הדגם במדוייק של הכרטיס החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK ה970 יוצא לי 1500 נגיד ואני מבין שמה שבא אחריו זה ה980 ..?

ה970 זה כרטיס מספיק חזק להדמיות?

דבר נוסף, האם עלי לשנות ספק כוח בשביל כל זה? כרגע יש לי סיסוניק 600 ומשהו וואט כמעט בטוח שזה

http://ksp.co.il/?uin=9815

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא יהיה בעיה. וכן אחריו זה 980 אך לפי דעתי אין כל צורך מה גם שיחס ביצועי מחיר תועלת נמוך מאוד.

עכשיו יש שיגידו אם זה לעבודה,לך על הכי טוב אותו הגיון יגיד גם לקנות כרטיס מסך כמו QUADRO או TITAN באזור ה 5500 שח

אבל מאחר וזה התקציב שלך אני מציע לך 970 משומש.

תחשוב על זה ככה אם אתה מתכוון להזמין מחול יהיה קשה כל ונושא האחריות לשלוח לחול וכדומה, פשוט תקנה יד שנייה פה עם אחריות לעוד שנתיים תאמין לי תהיה מרוצה וגם תחסוך כסף.

אם אתה נעול על חדש אז כן 970 אמור לספק אותך מה גם שהמעבד שלך חזק לדברים מהסוג הזה.

שוב אני חוזר ואומר. אין לי מושג לגבי הדמיות אני רק זורק לך מידע שאני יודע וקצת מנסיון אישי(עריכת סרטונים)

רוב המאמץ יהיה על המעבד, יש לך 16 GB זיכרון (לרינדורים כבדים כן הייתי ממליץ על 32) אבל 16 אמור להספיק.

הCUDA ישחרר קצת מהמעבד מה שיתן לך מהירות גבוהה יותר.

שים לב שהתוכנה שלך מאפשרת שימוש ב וגם איפשרת את זה בהגדרות של התוכנה עצמה,

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עצמי נוסע ככה שאין לי בעיה לקנות, השאלה אם זה משהו שמתקלקל ויש צורך להשתמש באחריות במצב תדיר אז באמת כדאי לקנות בארץ..

לקנות כרטיס ב5500 אני לא יקנה..

מה ההבדל בין ה970 ל960 מבחינת הביצועים?

ושא נוספת,האם אפשרי לחבר שני מסכים לאותו הכרטיס או שצריך SLI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הבאתי לך לינק אליו תומך ב-עד 4 מסכים (שים לב שתמיכה ביותר מ-2 צריך DISPLAY PORT)

אם יש לך שני מסכים רוב הדגמים תומכים טבעי.

לגבי ביצועים 970 חזק יותר בכ-35% תלוי באפליקציה, אם התוכנה שלך תעשה שימוש מלא בכרטיס המסך אכן תרגיש ביצועים שונים אבל אם לא כנראה בשבילך ההפרש יהיה בכ-10%. את זה אתה צריך לבדוק אל מול התוכנה שלך.

לגבי אחריות, ובכן זה מוצר אלקטרוני ככה שזה מזל או שבחיים לא תראה "מוסך" או שכן.

מניסיון אישי אף פעם לא נהרס לי כרטיס(מאוורר כן).

בשביל לחבר שני מסכים לא צריך זה פשוט מאוד להגדרה, יש מדריכים בנושא ומקסימום תמיד אתה יכול לשאול אני אשמח לעזור ברמה עמוקה יותר על ידי ושיתוף מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...