המלצה לעכבר אלחוטי- עד 250 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר אלחוטי- עד 250 ש"ח

SkeletonBoy

Recommended Posts

שלום אנשים,

היה לי Logitech MX1100 במשך כמה שנים, עד שלאחרונה הוא החליט להתחרפן.

אני צריך המלצה לעכבר אלחוטי לשימושים כלליים וקצת גיימינג שיחליף את העכבר הגוסס שלי. התקציב הוא עד 250 ש"ח.

חשוב לי שיהיה נוח, שיהיה ניתן להחליף סוללה במידת הצורך ולא להסתמך רק על מטען, ושיהיה פונקציונלי לפחות כמו הMX1100.

תודה רבה אנשים.

--עריכה--

מה דעתכם על העכבר הבא מאיביי?

http://www.ebay.com/itm/New-LOGITECH-G700s-Gaming-Rechargeable-Mouse-Free-Shipping-/321483207956?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ad9e47514

מומלץ? והאם מומלץ לקנות מאיביי?

המחיר שלו בארץ גבוה לפחות פי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה ספלאשי.

מלבד העובדה שה-Performance MX מעט זול יותר ודומה יותר לMX1100, מה ההבדלים ביניהם?

על מה היית ממליצה יותר לשימושים כלליים וקצת גיימינג?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MX בעל חיישן בטכנולוגיית Darkfield ועובד על כל משטח, לא ממותג כעכבר למשחקים. אם משחקים ו/או יותר כפתורים חשובים לך, ה-G700s עדיף עבורך.

התוכנה של MX היא Setpoint (הדרייבר הרגיל של לוג'יטק) והתוכנה של G700s היא Gaming Software, הדרייבר של עכברי הגיימינג של לוג'יטק.

ה-MX טוב לשימושים כלליים, ה-G700s עדיף למשחקים אך גם טוב לשימושים כלליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... אז לאחר שהסתכלתי על כמה אופציות שיכולות להתאים לי, צימצמתי את ההתלבטות ל3 עכברים. את כל העכברים ראיתי באיביי סביב ה-300 שקלים.

Logitech Performance MX - נראה די דומה לעכבר הקודם שהיה לי (MX1100), אך עם בטריה אחת נטענת, במקום 2 לא נטענות וללא אפשרות לשנות את ה-dpi באמצעות כפתור על העכבר (קצת מפריע לי).

Logitech G700s - נראה עכבר די מרשים, אבל מגיע עם בטריה פנימית שאינה ניתנת להחלפה וזמן פעולה בין טעינות די מאכזב.

Logitech G602 - שתי בטריות לא נטענות ואורך חיים מוצהר של 250 שעות פעולה לפחות. נראה די טוב, למעט העובדה שאין את האפשרות להיפר-גלילה (שוב... קצת מפריע לי).

אני אשמח להמלצות שלכם על מה כדאי ללכת ולמה (מזכיר שזה לצורך שימושים כללים וגיימינג מזדמן).

תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech G700s - נראה עכבר די מרשים, אבל מגיע עם בטריה פנימית שאינה ניתנת להחלפה וזמן פעולה בין טעינות די מאכזב.

ניתן להחלפה, יש לי סט שקניתי במיוחד בשביל זה ועל הדרך יש להם 650mA יותר מהסוללה שמגיע איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה אינה פנימית וכן ניתן להחלפה אם כי אכן הזמן בין טעינות לא משהו.

אפשר להגדיל את הזמן שימוש עם נטענות בעלות קיבולת גבוהה יותר (eneloop xx לדוגמה)

עריכה הספיקו לפני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אז זה בונוס רציני מבחינתי לG700s. לא הייתי רוצה להיתקע עם עכבר שיש לו בטריה שלא מחזיקה מטען.

ובכל זאת... על מה הייתם ממליצים מבין כל העכברים שהעליתי (או אחרים אם יש לכם)?

בינתיים המחירים שראיתי בארץ כמעט כפולים מהמחירים שיש באיביי... יש סיבה לא להזמין משם? האחריות עדיין תקפה?

תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול להמליץ מנסיונו האישי ולהגיד אם העכבר מומלץ או לא?

280 ש"ח מאיביי נחשב מחיר סביר לעכבר הזה? מה לגבי האחריות?

מקווה שתוכלו לתת תגובה מהירה. אני צריך עכבר בהקדם.

תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech G700s עכבר טוב ומתאים לדרישות שלך. ממליצה לקנות מאמזון; אפשר גם באיביי.

אם קונים באמזון ממוכר צד שלישי ולא מאמזון עצמם או מאיביי, כמובן לקנות רק ממוכר שיש לו אחוז פידבקים חיוביים גבוה והרבה מכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...