האם פניה למשרד התקשורת תועיל במשהו? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פניה למשרד התקשורת תועיל במשהו?

Zeev86

Recommended Posts

שלום. יש לי כבר כשנה מלחמה מול התשתית של . לעבור לבזק זה לא פיתרון בשבילי כי אין לי תשתית כזאת בבית, ולשנות תשתית זה כאב ראש גדול יותר (בשבילי).

כבר כשנה שהאינטרנט שלי במצב אקרעי, על בסיס כמעט שבועי, מפסיק לעבוד לחצי יום.

פניתי אינספור פעמים להוט. כל מה שאני מקבל מהם זה או ניתוק בטלפון, או בקשה לבדיקת מהירות בדף הפייסבוק שלהם.

למי אפשר לפנות מעליהם על מנת שמישהו ישמע אותי?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שמשרד התקשורת עצמו יעשה משהו, אך עם זאת, פנייה בכתב לפניות הציבור של , בצירוף העתק למשרד התקשורת, בגלוי, כך שרואים שפנית, יכולה להזיז דברים, לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשנות תשתית זה כאב ראש גדול יותר (בשבילי).

ממליץ לך לבדוק שוב, בתקופה זו, את האפשרות של שינוי תשתית.

לדוגמא:

אתה יכול שתהיה לך תשתית ADSL, בלי לקנות קו טלפון לשיחות, של בזק. (ובלי לשלם עליו כל חודש גם)

הרעיון ש-iwantdell נתן לך, לגבי לעבור לתשתית סלולרית במקום תשתית DSL/כבלים, היא גם אופציה.

אם כי קח בחשבון שאינטרנט סלולרי, שם אותך מאחורי NAT, ולא מאפשר לך לקבל IP שנגיש מבחוץ.

זה אומר שעם תוכנות File Sharing למשל, תהיה לך בעיה..

אבל אם אתה לא משתמש בהן, ולא מריץ שום תוכנת Server אצלך שאתה רוצה שתהיה נגישה למחשבים מחוץ ל-LAN שלך, אז החסרון הנ"ל לא יפריע לך

(אני לא מדבר על ה-NAT שיש לך בראוטר בבית, אלא על NAT ברמת ספק האינטרנט(ספק הסלולר במקרה הזה) - זה NAT שלא תוכל להגדיר עבורו Port Forwarding, כי זה קורה לא אצלך בבית..)

(מעניין אם יש ספק סלולר שנותן וכן נותן IP שנגיש מבחוץ, ולא שם את הלקוח מאחורי NAT. מישהו יודע?)

מישהו שהחסרון הזה לא מפריע לו, יכול בעצם לקבל תשתי+ספק , במחיר של 39שח לחודש..

או אפילו פחות מזה, אם מתחשבים בעובדה שזה בעצם קו סלולרי שני, ואז המחיר יכול להיות עוד יותר נמוך..

לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...