הצעות לכרטיס מסך באזור 500-700 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לכרטיס מסך באזור 500-700 ש"ח

ekmo

Recommended Posts

שלום,

סיכוי טוב שכרטיס ה-GTX470 שלי עומד להחזיר את נשמתו ל-nVidia (אחרי כמה דקות של הפעלת גרפיקה כלשהי אני מקבל ריבועים צבעוניים על כל המסך או צורות הנדסיות מוזרות והמחשב מאתחל את עצמו. באנגלית זה נקרא Screen scramble).

מכיוון שמדובר במחשב מסוף שנת 2010 אני לא מעוניין להשקיע סכום גדול בכרטיס חדש, משהו באמצע הדרך, כזה שיספק את התמורה הכי טובה לכסף ועדיין יריץ את המשחקים החדשים ביותר גם אם לא על ההגדרות הגבוהות ביותר. יש לי חיבה לכרטיסים של nVidia וסיכוי גבוה מאוד שאני ארכוש כרטיס חדש מ-RSM בכפר סבא כי שם המחשב שלי נמצא ושם אני מעוניין שירכיבו ויבדקו כרטיס חדש.

1. מה אתם ממליצים בטווח של 500-700 ש"ח (סטייה של 100 ש"ח לא נוראית)?
  2. באופן כללי, האם יש הבדל משמעותי בין כרטיס מסך עם 1GB ל-2GB?

ספק כח: TX 750 Watt

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לnvidia בתקציב הזה (גם לא בחריגה) אין כרטיסים שיותר חזקים (לפחות משמעותית) ממה שעומד להתפגר לך וגם לא מהכרטיסים המוצעים:

http://www.tms.co.il/product/11416

מעל זה יש את ה7950:

http://www.tms.co.il/product/12194

מnvidia יש לך בתקציב גרסאות שונות של 750TI, לא כל כך משתלם לדעתי.

לגבי כמות הזיכרון, לרזולוציה של FHD, כדאי ועדיף 2GB.

לא ראיתי משהו משתלם מדיי בrsm, אני לא הייתי קונה כרגע משם כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל לא בטוח שהבנתי.

לא ציפיתי לקבל במחיר הזה משהו ברמה של 970, ברור לי שאלו לא כרטיסי קצה ושום דבר בתקציב הזה לא יריץ , אבל הם עדיין מספיק טובים בשביל להריץ Witcher 3 ברזולוציה לא גבוהה.

אני אנסח את השאלה אחרת: אם זה כל הכסף שהיה לך בעולם וגורל האנושות כולה היה תלוי ברכישה של כרטיס מסך, במה כן היית משקיע?

לצורך ההבהרה: אני לא ארכוש כלום מ-tms פשוט כי אני לא מגיע לאזור נתניה ולא יכול להרשות לעצמי לחכות שבועיים למשלוח של כרטיס בדואר (אם זו בכלל אופציה). אני מעוניין לסגור את הנושא הזה בהקדם האפשרי כשהעדיפות היא לרכוש בחנות שבה המחשב מטופל גם כי זה נוח יותר וגם כי אני מאוד מרוצה מהחנות והשירות שאני מקבל מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתשובה שלי הייתה מספיק ברורה ומפורטת (ואם תתעמק בה קצת תבין מה אתה תוכל לקנות גם מrsm).

התגובה שלך ילדותית להחריד ודי הורידה את החשק לעזור... בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתשובה שלי הייתה מספיק ברורה ומפורטת (ואם תתעמק בה קצת תבין מה אתה תוכל לקנות גם מrsm).

התגובה שלך ילדותית להחריד ודי הורידה את החשק לעזור... בהצלחה.

:huh:

אוקיי... מישהו כאן התעורר בלי מצב רוח? לא הבנתי ממה נעלבת כ"כ אבל תודה בכל אופן שניסית לעזור.

לצערי הקהילה כאן לא כמו שזכרתי אותה. :embarrassed: אולי זה אני שהתבגרתי מדי? :s0403:

אני מניח שחפירה עמוקה יותר ברשת תספק לי קצת יותר תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...