המלצה למקדלת מכנית - תקציב עד 500 ש"ח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקדלת מכנית - תקציב עד 500 ש"ח

cablord

Recommended Posts

חדשות טובות וחדשות פחות טובות...

נוסף באתר של אייבורי Ducky Legend!! היא נראית מעולה (לדעתי בהרבה יותר מהSHINE) והמחיר שלה גם תואם בערך את מה שתכננת להוציא עליה. 585 ש"ח.

החדשות הפחות טובות שהם זמינים עכשיו רק בגרסת הסוויצים האדומים. אני חושב שאשלח לאייבורי מייל מסודר בנושא זמינות מקלדות עם סוויצים חומים/כחולים שלא נמצאות באתר.

מי שרוצה מוזמן להצטרף, אשלח מייל מרוכז ואעדכן פה לטובת פותח הדיון ושאר חברי הפורום.

אני מעדיף משהו אחר, שאוכל ללכת לסניפים שלהם ולהתנסות במקלדת 750 ש"ח לפני שאני קונה אותה (לבדוק למשל את טיב החריטה ואיך זה מרגישה לאצבע, אנשים פה כבר התלוננו על זה במקלדות אחרות יותר זולות). הם לא חושבים שזה הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש לך המלצה לחנויות שנותנות לך להנות מהחוויה הזו בלי לשלם על המוצר? אשמח לדעת! :biggrinangelA:

אני לא חשב שנותנים לעשות את זה מסיבה לא ברורה... במקרה שלי התנסתי אצל חבר.. לגבי החריטה, בהנחה שקונים CHERRY תמיד אפשר להחליף (ואני פשוט משתמש בלי חריטה בכלל :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חברים,

לקחתי את העניין ברצינות רבה :welcomeani:. המכתב שנשלח לאייבורי מחשבים מצורף כאן.

אעדכן כשאקבל תשובה רישמית. מוזמנים לקרוא.

כרגע אין לי כל כך הרבה זמן אבל אני חושב שצריך לפתוח דיון בפורום הראשי. אם אחד מהמנהלים רואה זאת, אנא עזור לנו לקדם את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובת אייבורי מחשבים:

שלום XXXXXX,

אני מודה לך על המשוב ועל הזמן שהקדשת בכתיבתו.

נתייחס לפנייה באופן מלא ונעשה את המקסימום לדאוג למה שציינת – מקווה שנוכל להראות את שינוי כבר בתקופה הקרובה.

לגבי ה LEGEND, היא זמינה כרגע רק בסוויץ' כחול, מה שכתוב באתר זו טעות והיא תוקנה – על כך תודה.

בנוגע למקלדת שלא מופיעות באתר, זה מכיוון שהמלאי מצומצם, לדוגמא, אם נשאר מקלדת אחת בסניף מסוים, אין טעם לשים את זה באתר, זה עלול להטעות לקוחות בנוגע לזמינות של מוצרים.

אם ישנו דגם שאתה מעוניין בו בוודאות, אשמח לבדוק איך ניתן לעזור.

שוב, תודה על המשוב ונשמח לדאוג לכך שכלל הקהילה יוכלו למצוא אצלנו את מה שהם מחפשים ובדרך הנוחה ביותר.

בברכה,

אייבורי

אשמח לקבל את תגובותיכם.

נ.ב ראיתם את זה???? http://esport.vgames.co.il/deal/17.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובת אייבורי מחשבים:

שלום XXXXXX,

אני מודה לך על המשוב ועל הזמן שהקדשת בכתיבתו.

נתייחס לפנייה באופן מלא ונעשה את המקסימום לדאוג למה שציינת – מקווה שנוכל להראות את שינוי כבר בתקופה הקרובה.

לגבי ה LEGEND, היא זמינה כרגע רק בסוויץ' כחול, מה שכתוב באתר זו טעות והיא תוקנה – על כך תודה.

בנוגע למקלדת שלא מופיעות באתר, זה מכיוון שהמלאי מצומצם, לדוגמא, אם נשאר מקלדת אחת בסניף מסוים, אין טעם לשים את זה באתר, זה עלול להטעות לקוחות בנוגע לזמינות של מוצרים.

אם ישנו דגם שאתה מעוניין בו בוודאות, אשמח לבדוק איך ניתן לעזור.

שוב, תודה על המשוב ונשמח לדאוג לכך שכלל הקהילה יוכלו למצוא אצלנו את מה שהם מחפשים ובדרך הנוחה ביותר.

בברכה,

אייבורי

אשמח לקבל את תגובותיכם.

נ.ב ראיתם את זה???? http://esport.vgames.co.il/deal/17.html

עכשיו ראיתי, אם זה באמת המחיר אני אקנה ואשווה אולי אני באמת אקח אותה לעבודה :) אמורה להיות שקטה מספיק ונוחה מספיק (ובכל זאת מכנית חחח) ולשדרג את מקלדת הDELL הגנרית שיש לי בעבודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לשים את המסמך DOC פתוח פה אם אתה רוצה שנקרא אותו.

עם כל הכבוד הייתי מצפה שבמחיר של פי 30 ממחיר מקלדת ממוצעת שיהיה להם אופציה של מקלדת זונה שאפשר להזמין לסניף מסויים ביום מסויים כדי להתרשם מאיכות המקלדת ואיכות החריתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה היצע וביקוש, אני שואל מאיין מגיע הביקוש לשלם מחירי עתק למקלדות שבשנות השמונים עלו 25 דולר (IBM/DELL)

- - - תגובה אוחדה: - - -

עכשיו ראיתי, אם זה באמת המחיר אני אקנה ואשווה אולי אני באמת אקח אותה לעבודה :) אמורה להיות שקטה מספיק ונוחה מספיק (ובכל זאת מכנית חחח) ולשדרג את מקלדת הDELL הגנרית שיש לי בעבודה :)

שקטה היא ממש לא

הלוגיטק רעשנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...