צריך עזרה בבחירת בר מים, תמי 4 או אלקטרה בר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת בר מים, תמי 4 או אלקטרה בר

OvOnoob

Recommended Posts

שלום חברים,

לפני שאני מחליט לכאן או לכאן, אשמח לשמוע דעות מאנשים שיש להם את אחד המוצרים ומה הרשמים שלהם מהמוצר (טעם, אמינות וכו').

ההתלבטות היא בין הדגם הפשוט של תמי 4 Family לבין הדגם הפשוט של אלקטרה בר.

אימא שלי מעדיפה את האלקטרה בר בגלל העיצוב אבל אני אקנה לה בסוף את מה שעדיף...

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא זה ולא זה,

אם אתה רוצה מים נקיים וטעימים - רק מערכת אוסמוזה הפוכה.

כל הברים האלה עושים סינון בינוני מינוס עולים הרבה כסף והתחזוקה יקרה.

לטעמי האישי המים של תמי 4 ממש לא טעימים, כשאני לא מתעצל אני קונה שישיות לעבודה בשביל לא לשתות תמי 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמי שהיה לו תמי 4 ועכשיו יש לו אלקטרה בר - אני ממליץ בחום על התמי 4 - המכשיר שלהם יותר אמין והשירות של תמי 4 קצת יותר טוב מזה של אלקטרה.

אני מסכים אם האמור מעלי ש-2 המכשירים האלה עושים עבודה בינונית בקטע של טיהור המים אבל לשאלתך מבין ה-2 עדיף ה-תמי 4

אני רק אעיר שיסתיים לי השרות של האלקטרה בר אני יחזור למכשיר של תמי 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה על התשובה! ,נראה לי שאני אלך על התמי 4 :)

לגבי הטיב של טיהור המים, נסתדר עם מה שיש, הקנייה היא יותר בשביל התכונות (הפונקציונליות) של בר המים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לעשות שילוב של כל בר מים על אוסמוזה, לתמי 4 יש "מעקף" ששמים במקום הפילטרים, תקבל גם מים נקיים וגם פונקציונליות של בר מים.

לי אישית זה לא רלוונטי, אני לא צריך בר מים, כי אין אצלי צורך במים קרים ויש מיחם מיוחד של פנסוניק שמחזיק מים בטמפ' 98 מעלות כל הזמן.

מאז שהתקנתי מערכת אוסמוזה בבית (לפני שנה) לא ראיתי סימני אבנית במיחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים נעים בין 1000-2500 שקלים, יש הפרשים גדולים מאוד בין חנויות ומערכות שונות.

אני בחרתי מערכת 6 שלבים הכל חוץ ממיכל אגירה תוצרת ארצות הברית, עלה לי 1900 כולל התקנה.

אחראיות מלאה בבית לקוח ל-5 שנים בתנאי שמחליפים פילטרים פעם בשנה ע"י טכנאי חברה, עלות 450 ש"ח,

פילטרים לבד למערכת שלי עולים 250 ש"ח.

פעם ב 3-5 שנים צריך להחליף ממברנה, שזה עוד משהו כמו 300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה למחשבה - ברגע שעוברים לאוסמוזה עוברים להישתמש במים האלה גם לבישול, מכונת קפה וכו'.

במיכל אגירה יש משהו כמו 8 ליטר מים מטוהרים זמינים לשימוש.

סביר להניח שכשאמא שלך מכינה היום מרק היא משתמשת במים מהברז, כי אין סבלנות לסנן כמות גדולה של מים.

גם בר מים לא אוגר כמות גדולה של מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה כללית: לגבי הדיון על טיהור המים, אפשר לחשוב שאנחנו חיים במדינת עולם שלישי שהמים מגיעים מהביוב או מהגנגס.

מי הברז מאד נקיים ואני לא זוכר מקרה של הרעלת מים המונית. במקרה הכי גרוע תושבי אזור מסויים קיבלו הנחיה להרתיח את המים, וגם זה לזמן מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כנראה לא מת מיידית, הבעיה לא במים שיוצאים ממקורות הבעיה בצנרת עד שזה מגיע עד הברז.

בתכלס אם אתה לא לוקח את המים לבדיקות במעבדה אתה לא יודע מה אתה שותה.

לפני כמה שנים היה גם מקרה שסולר הגיע לצנרת עירונית בצפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...