בעיית BLACKSCREEN מוזרה ביותר,אשמח לחוות דעת בנושא - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית BLACKSCREEN מוזרה ביותר,אשמח לחוות דעת בנושא

rollcage

Recommended Posts

לפני חודשיים בערך התחיל להיות לי מסך שחור אם הייתי משאיר את המחשב דלוק ליותר מכמה שעות מבלי לגעת בו(כמו שניכנס לשינה רק שאי אפשר לעשות כלום וחייבים לעשות ריסטרט) כול הזמן הזה עד מלפני שבוע זה היה סביל ביותר ולא קרה יותר מפעם ביום גג ולא היה לי יותר מידי כוח להיתעסק עם זה אז השארתי את זה ככה..

השבוע האחרון זה נהיה בתדירויות ממש גבוהות אבל בסדר לא מובן בכלל ופה התחיל לי כול הבלאגן,אני אפרט:

ברגע שאני מפעיל את הווינדוס אם אני גולש(לא משנה אם זה או FIREFOX) אז בערך יש לי גג 10-15 דקות עד שיהיה לי מסך שחור ואם אני שומע שיוטיוב נניח אז המסך נהיה שחור כמו של שינה המוזיקה ממשיכה לרוץ עוד חצי דקה או לפעמים הקול מתעוות כזה ואז אני חייב לעשות ריסטרט לפעמים אני עושה ריסטרט רק מנסה להפעיל את הדפדפן ובום ישר מסך שחור אבלללל הקטע שמטריף אותי:

במשחקים אין שום בעיה מריץ על הכי גבוה עם מודים מפוצץ מליון מכוניות והכול עובד חלק ויכול לשחק שעות בלי בעייה

אותו דבר במורטל קומבט CHIVELR, וכול משחק אחר.... כלומר ברגע שהמשחק עולה אז הוא יעבוד ולא יהיה מסך שחור אבללל לפעמים בLUNCHER נניח של או אני יכול לקבל מסך שחור...

מה ניסיתי:

4 סטיקים שונים של ב4 SLUTS שונים

2 בשילוב של 2 פעילים 1 ו 1

אפילו עשיתי היום פורמט וכול תהליך ההתקנה עבר מעולה אבל שוב איך שהווינדוס עולה יש לי 10-15 דקות ואז מסך שחור

חשבתי אולי זה הספק או לוח אם או סתם מחשב מקולל אבלללל ושוב אבלללל ניסיתי להריץ מUSB והוא עבד בלי שום בעיה ובלי שום קריסה אז התקנתי את הLINUX(ubuntu 14.4) ועכשיו המחשב עובד מעולה

יש למישהו הסבר/סיבה/השערה מה קורה? כי כבר איבדתי כיוון של מה התקלה....

מפרט מחשב כרגע:

500GB X2

amd fx 8350

16gb ram

2 r9 290 shapire

850W seasonic

--בבקשה אל תגידו שזה הספק חלש מידי ל 2-290 כי זה לא נכון וספציפית הספק הזה עבד 3-4 חודשים בלי הפסקה עם 2 כרטיסי 290 והכול בסדר איתו אז אני לא מאמין שזה הספק--

תודה רבה מראש לכול מי שיעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסית לעשות שחזור מערכת ללפני שלושה או שלושה וחצי חודשים? כי אם אתה יודע שזה בערך חודשיים קח מרחב קצת יותר שזה בטוח לא היה ותשחזר את המערכת ותראה אם זה קורה. אולי אתה יכול להסתכל בעצמך אולי זה וירוס או אולי משהו מתחמם יותר מדי. אני הייתי ממליץ על שחזור מערכת ובדיקה מה התקנת בחודשיים חודשיים וחצי האחרונים.

שים לב שחודשיים שלוש לא מספיקים כדי לדעת שהספק מייצב כמו שצריך את שני הכרטיסי מסך הכבדים האלה. מילא היית אומר שנה שנה וחצי הספק עבד יפה מאוד עם הכרטיסים אבל כולה חודשיים שלושה.. סיסוניק איכותיים ויכול להיות שלקח כמה חודשים עד שזהו.. אז גם את זה תבדוק. חוץ ממה שאמרתי בלי להיות ליד המחשב קשה להתייחס. זה נראה לי בעיה עם ווינדוס

נ.ב רק שאלה. עשית פירמוט מלא של הדיסק קשיח או פירמוט של המערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה לשחזר כי היום כבר עשיתי פורמט ומחקתי את כול הכוננים חילקתי אותם מחדש ועשיתי התקנה חדשה

זה גם לא קשור לכרטיסים כי גם אם אני מוציא אחד זה עדיין קורה ורוב הזמן תכלס לא הייתי עם 2 והבעיה עדיין אותו דבר..

אבל שוב העניין זה שעכשיו עובד לי בלי שום בעיה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלתי מבעיה דומה כ4 חודשים עד שהחלפתי את הכרטיסים לNVIDIA, היו לי 7870XT.

אעזור לך:

הבעיה נגרמת בעקבות טכנולוגיית הZEROCORE של AMD בשילוב עם מסכים ספציפים. הכרטיס לא מצליח להתעורר ממצב השינה ותוקע את המחשב.

הפתרון היחיד שאני מכיר - לבטל את מצב השינה של המסך (לכבות אותו ידנית)

למרות שלפי מה שבדקתי כאן:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=394780&page=2

נראה כי הבעיה נפתרה עם עדכון הOMEGA האחרון.

וודא כי הדרייורים שלך עדכניים (הורד את עדכון הOMEGA) וברר אם הבעיה חוזרת על עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שזה בגלל הכרטיס מסך כי גם אם אני מחבר רק כרטיס אחד זה עדיין קורה, ואני תמיד מבטל את כול האפשרויות של החיסכון חשמל גם של מסך הארד דיסק וכו...

ודרייברים ניסיתי להחליף לכמה גירסאות וכולם קרסו

ומה שעוד יותר מעניין זה שבהתקנה האחרונה של הווינדוס הוא קורס אפילו שבכלל לא התקנתי שום של הכרטיס מסך

אני עוד מעט ינסה להתקין 7 לראות אם זה משנה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי התקנה של 7 ואחרי שהוא עבד מעולה כול הלילה כולל להיכנס למצב שינה כמה פעמים ולצאת מהם בלי שום בעיה היום בבוקר הוא קרס פעמיים כבר בטווח של פחות מ20 דקות......

למישהו יש משהו להציע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...