התחדשתי בשני כונני SSD - האם יש "הוראות תפעול" מיוחדות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי בשני כונני SSD - האם יש "הוראות תפעול" מיוחדות

bg1948

Recommended Posts

האחד MX 256 GB ( עליו יושבת מערכת ההפעלה WIN 7 64 ותוכנות הכרחיות ביותר: עיבוד ווידאו ותמונה)

והשני 850 EVO 500 GB ( משחקים - סימולטורים)

1. האם יש תפעול מיוחד לכוננים אלו ? ממה עלי להשמר ?

2. המלצות

3. נהלי עבודה קבועים בפרקי זמן מסויימים

4. האם מותר/כדאי לפרמט כוננים כאלו

5. האם מותר להשתמש בכוננים אלו באפשרות "נקודת שיחזור" של מערכת ההפעלה.

אם קיים מדריך כל שהוא אשמח לקישור.

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המסייעים

יחד עם זאת אני מבקש סיוע או מדריך כיצד מעבירים תיקיות השייכות למערכת הפעלה לכונן אחר (שאינו SSD) על מנת לשמור שהכונן לא יתמלא במהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל, כל מה שבד"כ מערכת ההפעלה "זורקת" לכונן הראשי (סרטים, מסמכים וכו')

אבל מכיוון שהכונן הראשי הוא קטן בכמות ויקר, אני מעוניין שרק המינימום הנדרש יהיה עליו וכל השאר יעבור או יועבר אוטומטית לכונן אחר שאינו כבר בעת ההתקנה

האם ניתן לעשות זאת ?

מערכת ההפעלה שברשותי היא WIN 7 64

דבר נוסף אני יודע שגם אם אני מתקין תוכנה/משחק בכונן אחר פיזית או בפרטישן אחר תמיד ישנם רכיבים מאותה התקנה שמותקנים בכונן הראשי עליו יושבת מערכת ההפעלה האם ניתן למנוע זאת ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקיות פרופיל אפשר להעביר בלי בעיות ישירות מחלונית המאפיינים של התיקיה - http://www.techsupportalert.com/content/how-move-windows-7-personal-folders-my-documents-another-drive.htm

תיקיות אחרות אפשר להעביר עם symlink

דבר נוסף אני יודע שגם אם אני מתקין תוכנה/משחק בכונן אחר פיזית או בפרטישן אחר תמיד ישנם רכיבים מאותה התקנה שמותקנים בכונן הראשי עליו יושבת מערכת ההפעלה האם ניתן למנוע זאת ?

אי אפשר למנוע את זה. יש דברים שחייבים להיות מותקנים בתיקית מערכת כלשהי (סתם דוגמה קבצי DLL בתיקית system32, קבצים בתיקית appdata וכו')

אם יש תיקיות ספציפיות לתוכנה/משחק מסויים אפשר אולי להעביר עם symlink אבל כל מקרה צריך לבדוק באופן פרטני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין הפוך

את ה-500 בתור כונן C

ואת ה-250 בתור D

ככה אני התקנתי ועובד מצוין

מצטרף להמלצה - אני גם אוסיף שכונני גדולים יותר גם מהירים יותר (בצורה שהיא לדעתי שולית אבל עדיין - מהירים יותר)

כמו כן -אם תשאל לדעתי - תמכור את ה-250 ותרכוש בכסף איזה כונן מכני גדול לאפסון ככה שתוכל להנות

אנו לאט לאט עדים לכך שכונני ה- הופכים להיות יותר ויותר mainstream זוהי מגמה ברוכה - הדרך עוד ארוכה עד שיהפכו לקיימים בכל מחשב אבל הכיוון הוא ברור.

שיהיה לך בהצלחה והרבה הנאה

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ מעבר למהירות יש עוד איזה סיבה למה לשים כונן גדול יותר למערכת ההפעלה? כי עד לא מזמן היה לי כונן 1 טרה למערכת ההפעלה ולא השתמשתי ביותר מ 300 גיגה. לא מזמן ״גילחתי״ קצת מהקבצים בכונן והשתדרגתי לכונן 250 ג'יגה שכרגע נראה מספיק בהחלט גם מבחינת מהירות וגם מבחינת שטח האחסון הפנוי שנשאר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...