האם זה מבצע משתלם לטלויזיה 4K + סאונד בר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה מבצע משתלם לטלויזיה 4K + סאונד בר?

m0shman

Recommended Posts

היי, אני לאו דווקא באמת צריך טלויזיה חדשה אבל מצד שני אני כן אשמח להחליף את הסוני 720P שלי...

בכל מקרה שלשום קיבלתי הצעה לטלויזיה של LG וסאונד באר שלהם במחיר של 6590 שקלים.

רציתי לדעת האם כדאי לי לקנות או לא?

הטלויזיה LG 49UB829Y

http://www.lg.com/il/tv/lg-49UB829Y/technical-specifications

הסאונד בר NB3531A

http://www.lg.com/hk_en/sound-bars/lg-NB3531A

האם זה שווה ב6590 או שעדיף לי להמשיך לחכות עוד כמה חודשים לירידת מחירים נוספת?

תודה רבה ויום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע משתלם למוכר. למעט שגעונות מיסוי רגעיים מחירי הטלויזיה אינם בעלייה. להפך. תלוי כמה אתה לחוץ כי עוד שנה הדגם הזה ירד בגלל תחרות קשה בתחום ה 4k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע משתלם למוכר. למעט שגעונות מיסוי רגעיים מחירי הטלויזיה אינם בעלייה. להפך. תלוי כמה אתה לחוץ כי עוד שנה הדגם הזה ירד בגלל תחרות קשה בתחום ה 4k

היי, אשמח אם תוכל להרחיב, אז אפצל זאת לשאלות.

1. המחיר איננו אטרקטיבי?

2. האם בעצם הטלויזיה עצמה לא איכותית?

3. מה לגבי הסאונד בר? האם הוא קשקוש בלבוש?

4. אני לא נעול על וגם בוודאות הייתי מעדיף לשלם פחות אבל השאלה אם יש משהו איכותי במחיר של נניח 4000 שקלים

5. בעקרון אני חסיד של אבל אין ספק שהיא יקרה בהרבה מהטלויזיות שאני מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונדבר הוא בינוני אבל כמעט תמיד עדיף על הרמקולים הקטנים שמגיעים בטלויזיה . במיוחד עם שילוב של סאב וואפר. איכות הטלויזיה...תלוי מאיזה מרחק את מסתכל ומה המספר של במשקפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונדבר הוא רמקול בינוני אבל כמעט תמיד עדיף על הרמקולים הקטנים שמגיעים בטלויזיה . במיוחד עם שילוב של סאב וואפר. איכות הטלויזיה...תלוי מאיזה מרחק את מסתכל ומה המספר של במשקפיים.

היי, שוב תודה.

בינוני זה גם טוב לי, אני רגיל לבלי רמקולים ואינני מעוניין להוציא הרבה כסף על מערכת סאונד.

לי אין אבל לאישיתי יש.

המרחק של הטלויזיה משתנה ... יש נקודה של פחות ממטר והנקודה הרחוקה ביותר היא 3.5 מטרים

אפשר להשיג 3 מטר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שאין סרטים ב כיום ? לכן הייתי קונה טלויזיה HD רגילה כיום וכשיגיע הזמן אם בכלל אז לשדרג. מה רע הסוני שלך ? מה אתה רואה שהיא מגבילה אותך ?

היי, יש לי סוני 32 אינץ' בחדר שינה שאני רוצה להחליף וסוני 40 אינץ בסלון 40BX400

בעקרון ה32 היא רק 720P והסוני בסלון היא סבבה רק שהחלל בחדר דורש כבר מערכת סאונד נורמלית יותר מהרמקולים הפשוטים.

ברור לי שאין תכנים ב ולכן אני שואל על אופציה אחרת של FULLHD בנניח 4000 שקלים...

הסיבה ששאלתי על הטלויזיה היא בגלל שהיא במבצע עם סאונד בר שעולה כ1000 שקלים...ולכן אני שואל עליה, זה שהיא ואין תכנים זה מובן, אבל זה עושה רושם שזה מחיר טוב, אבל לא אמרת לי איך הטלויזיה עצמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אתה יכול לקרוא ביקורות אבל בסופו של יום כל עין רגישה למשהו אחר. הפאנל שלהם לא השתנה כבר כמה שנים. השינוי הוא מסביב בכל מה שקשור לחיבור לאינטרנט וכו . זה שולי לחלוטין. סהכ הפאנל טוב. הכי טוב ללכת לראות אותה בפעולה. ושוב אם אתה רואה בעיקר כבלים אז ממילא הכל דחוס שם ואין צורך במשהו מעולה. לדוגמא יש אנשים שקונים בשופרסל של פיילוט ומרוצים מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם באינטרנט זה מדריך זוחלים או קורס יוגה... בקיצור אתה צופה בשידור באיכות נמוכה ביותר גם ב SD וגם ב HD .במחשב אין לך כרטיס מסך מתאים ולכן במקומך הייתי הולך על HD טובה ומגדיל את המסך כמה שהכיס מאפשר. אם אתה רוצה להתפנק עם בר אז גם אפשרי. תאמין לי המבצע הזה לא בורח לשום מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אין לי הוט או יס בכלל, התכנים אני מוריד רק מהמחשב...

אני כרגע מוריד בכלל הרוב 720P (ושומר על דיסק נייד 2TB)

בכל מקרה, איזה טלוזייה אתה מציע לי? נניח בעד 4000-4500 שקלים? אולי טיפה יותר

50 אינץ' בא לי טוב (אז גם 49 זה סבבה) ן55 אינץ' גם נתון לשיקול (נניח עד 5000 למרות שזה קצת גבוה לי).

בכל מקרה לדעתך אין יתרון ב בשום צורה.

אפילו לעתיד?

אני לא בן אדם שקונה טלויזיות...יכול מאד להיות שהיא תהיה אצלי גם 10 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום מי שמוריד 720P ולא רואה את ההבדל באיכות בינו ל FHD ברור שגם לא עושה לו את זה אבל מי שנהנה מאיכות מדהימה ותמונה עשירה בפרטים כמובן ש עושה לו את זה ובטווח הזמן של 4 שנים או יותר אין שאלה שיהיה 4קיי כתקן.... ואולי אפילו יותר מזה באינטרנט מהיר באמת....

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני לא טוען שאתה חייב לרכוש את הטלויזיה הזאת המסויימת אלא שהשאיפה אם כבר מחליפים טלויזיה ללכת על .

- - - תגובה אוחדה: - - -

לדעתי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני מוריד 720P היא כי הטלויזיה בחדר שינה היא 720P.

עברתי דירה לפני חודשיים שבמהלך החודשיים הייתי שלושה שבועות בירח דבש .. בדירה החדשה יש לי בסלון טלויזיה 40 אינץ' של סוני אבל קשה לי קצת עם הסאונד שנשרף כי יש חלל גדול

בגלל זה חשבתי על ללכת על הסאונד בר, או לקנות רמקולים + מגבר בכ2000-2500 שקלים יד שניה

הנטיה הטבעית שלי היא לסוני

ראיתי שיש את ה50 אינץ - KDL50W805 ב4800 שקלים

אבל יש עוד כמה דגמים קצת יותר מ5000 לא יודע איך אין...אבל אני יודע ש805 מצויינת (יש לי חבר עם כזאת רק 55 אינץ')

שמתי לב שיש לה תלת מימד שממש לא מעניין אותי...השאלה אם כדאי סוני כזאת או 4K

הKDL50W705 נראית פצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי חפירה עמוקה אני חושב שדי הבנתי מי נגד מי...

אחד מה-4

1. KDL50W705

2. KDL50W828

3.Samsung UE50H6400

4. הLG שפירסמתי במבצע

הבנתי שיש בעיות עם הסאמסונג בגלל יבוא מקביל שזה שנה אחריות...שזה בקטנה אבל טיב המוצר לא זהה?

בכל מקרה ל 1-3 אני מעוניין בתוספת של בר...

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...