black או blue? - חברת WD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

black או blue? - חברת WD

KeepOuT

Recommended Posts

בשבועות אני עומד לרכוש מחשב, ולפני כל רכישת מחשב אני מתייעץ וקורא המון, והשאלה שלי היא כזאת: איזה כונן יותר עדיף? השחור או הכחול? הרבה אנשים אומרים לי שזה סתם חרטא, שסתם מקטלגים אותם בשביל יותר כסף. הבנתי שהשחור יש לו קצב קריאה יותר מהיר על הנייר, אבל לא בהכרח זה בא לידי ביטוי שהוא פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של הדיסק ?

האם תרוץ עליו או שהוא ישמש לאחסון קבצים ?

השימוש הוא בשביל הכל, מאיחסון של דברים במחשב(לא גיבוי) ועד משחקים, תוכנות ומערכת הפעלה..

לשחור יש 5 שנות אחריות והוא אמין מאד - מנסיון של הרבה שנים

אמין אני יודע, וגם מניסיון. הוא החזיק לי במחשב שהתקלקל לי לא מזמן חמש שנים עד שהוא התחיל לעשות מסך כחול במשך שנה ואז הוא פיתח יכולת של מתי מתחשק לו להפעיל את המחשב ומתי לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחד שיש לו את שלושת הצבעים (ירוק,כחול,שחור) הייתי ממליץ ללכת על הכחול או על חברה אחרת (למרות שאצלי תמיד יהיה WD למרות שזאת חשיבה\תפיסה לא נכונה אני עדיין חושב שהאמינות שלהם הכי טובה)

השחור סתם עולה יותר כסף והוא גם הרבה יותר מרעיש שתדע

למערכת הפעלה\משחקים לא הייתי חושב פעמים ומארגן את התקציב כדי שתוכל לרכוש במקום כונן מכאני

הירוק והכחול מחזיקים לי קרוב ל 7 שנים+ אבל אין ערבות בחלקי מחשב בסופו של יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחד שיש לו את שלושת הצבעים (ירוק,כחול,שחור) הייתי ממליץ ללכת על הכחול או על חברה אחרת (למרות שאצלי תמיד יהיה WD למרות שזאת חשיבה\תפיסה לא נכונה אני עדיין חושב שהאמינות שלהם הכי טובה)

השחור סתם עולה יותר כסף והוא גם הרבה יותר מרעיש שתדע

למערכת הפעלה\משחקים לא הייתי חושב פעמים ומארגן את התקציב כדי שתוכל לרכוש במקום כונן מכאני

הירוק והכחול מחזיקים לי קרוב ל 7 שנים+ אבל אין ערבות בחלקי מחשב בסופו של יום

יש לך מזל כנראה, אני החלפתי כבר 3 ירוקים במסגרת האחראיות כשהשחור עובד אצלי כבר יותר מ-5 שנים.

בשחור יש בקר יותר טוב שנותן יותר IOPS וכנראה גם מכאניקה יותר אמינה ו-5 שנות אחראיות.

אני אישית גם לא מכיר אף אחד שהלך לו דיסק שחור ואני מכיר הרבה שקנו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...