לוב למדינות ערב: ותרו על הנשק האסור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוב למדינות ערב: ותרו על הנשק האסור

miko

Recommended Posts

אני בעד התפרקות נשקים גרעינים למידות הרבה יותר קטנות ממה שיש היום, להשאיר רק כמות כזאת שתוכל להגן

על מדינה מפני אויביה ולא כמות שתספיק להרוס אות העולם(כמה פצצות טקטיות ועוד מספר בודד של ראשי חץ גרעינים

או פצצות מימן יספיקו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל נגד להשמדה המונית. להשמדה המונית הוא פשע נגד האנושות ולאף מדינה אין זכות להחזיק בו, גם לא ארה"ב.

מלחמות קוראות וכמה שזה כואב, זה קורה, וגם חפים מפשע נהרגים. ההבדל בין מלחמה לטרור ואנרכיה הוא שבמלחמה חייל נלחם

בחייל ושניהם חמושים עד השיניים אפילו וישתמשו בכל טקטיקה ותחבולה כדי שהאחד ינצח את השני, ולא כשאיזו ישות פחדנית

תלחץ על כפתור ותשמיד אוכלוסיה שלמה ע"י פצצה זאת או אחרת.

יש האומרים שרק לארה"ב יש את הזכות להחזיק גרעיני. הם אומרים שהנשק הזה נמצא שם בשביל להגן. הם חושבים כנראה

שנולדנו אתמול כי כל תינוק יודע שנשק בקנה מידה כזה נועד להשמיד ולהרוס. הם אומרים שבמקרה ויהיה איום מצד מדינה אויינת

הם *אולי* ישתמשו בנשק הזה. אז נגיד שיש מדינה כזאת והיא תתקוף. במידה וזה יקרה והאמריקאים ישתמשו בנשק הזה, זאת

תהיה נקמנות לשמה והמון אנשים תמימים שלא יכולים להגן על עצמם ימותו, בדיוק כמו שקרה ביפן כך ששום צדק לא יושג כאן.

ונניח סצינריו אחר יקרה. נניח שהממשל בארה"ב יתחלף ויהפוך לרייך של אמריקה? גם גרמניה היתה מדינה חפשית ומאד נאורה

עד שבא דיקטטור דפוק שהסיט את כל העם נגד כל העולם. זה נשמע בלתי אפשרי אבל זה כבר קרה... ותחשבו מה דיקטטור כזה

יכול לעשות עם כזה... מפחיד, לא?

קדאפי עצמו הוא עוף מוזר ואין לדעת מה יש לו בראש, אבל אני בהחלט שמחה אם פיו וליבו שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמובן יפה וטוב , אבל יש הרגשה שמשהו לא כשר ... לא יודע יש הרגשה של גימיק ...

אני רואה שבעוד כמה חודשים(אולי פחות אפילו) אירופה תתחיל ללחוץ על :

תתפרקו מהנשק שלכם , קחו דוגמא מלוב ... איזה טובים הם .

ובכלל , אני חושב שקדאפי הזה פשוט צוחק על כל האירופה הזאת ...

גם בפגישה שלו אם בלייר הוא ישב אם הרגליים למעלה ,שבעולם הערבי זה משדר אי כבוד , כלומר הוא רוצה להראות לערבים בעולם שהוא לא רציני ...

בקיצור ניראה לאן זה יגיע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יתחיל בכך שישראל היא המדינה היחידה שיש עלייה איום קיומי תמידי ואתם שוכחים את זה.

בקשר לזה שאמר שכול מדינה צריכה להחזיק נשק רק להגנה עצמית נו מה עושה, נגיד שלמצריים יש טיל גרעיני אחד הוא עדיןן מספיק חזק כדי להשמיד את ועוד הרבה מסביב לעומת זאת אם תפיל על מצריים טיל גרעיני אחד אז נו טוב חלק ממצריים יכחד אבל זה עדיין לא יספיק כדי לחסל אותה מכאן שעל כול טיל גרעיני שמחזיקה מדינה ערבית (חוץ מלבנון) על להחזיק לפחות 20 מכאן שאנחנו צריכים להחזיק פי 20 טילים מכוןל מדינה ערבית אחד ויש הרבה כאלו.

בקשר לצעד של לוב, לדעתי זה לו גימיק לדעתי קדאפי רצה ללכת בדרך מסויימת של טרור ואלימות הוא ראה שבמשך 30 שנה הדרך הזאת לא מובילה לכלום ורק פוגעת בלוב שהיא מדינה עשירה מאוד(סנקציות אמריקניות וכ'ו), לכן קדאפי רצה לשנות את דרכו והמלחמה בעיראק הוסיפה לרצונו כי הוא פחד שהוא הבא בתור.

לכן לדעתי זהו לא גימיק אלה עזיבה דרך של טרור והליכה בדרך הישר עכשיו הוא צריך לעשות כמה צעדים שיעידו על הכוונות שלו וארצות הברית צריכה לתמוך בו שמה הוא יחזור בו ויהפך לצפון קוראה 2 (לא עלינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ישנו איום קיומי בלתי מבוטל על אבל תזכור שאנחנו נתונים תחת ביקורת קפדנית וגם שאנחנו... מדינה יהודית! וכבר לא צרייך להגיד מה יחשוב העולם הגדול אם אח ורק אנחנו נחזיק בנשק גרעיני, זאת תהיה עוד האשמה פושעת נגדינו על נסיון השתלטות על העולם או משהו כזה. עם כל הסכנות, אני נגד נשקים לא קונבנציונליים והרסניים כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל נכנסנו למעגל מוות שאי אפשר לצאת ממנו, ואין מצב כבר שנשק שכזה יעלם לו מהעולם, וגם הפחתות כלשהן שמדינות עושות כשהן אומרות שהן מפחיתות את מספר ראשי הנפץ זה לא יותר מאשר אקט דבילי, הרי מספיק ראש אחד כדי לחולל אסון אמיתי ותגובת שרשרת הרסנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ואני לא חושבת שיש גוף כלשהו המסוגל באמת לעקוב אחרי צמצום ראשי נפץ כאלו ואחרים כי מי יודע מה קורה מתחת לפני השטח?

מבחוץ אולי הם מתפרקים והכל טוב ויפה אבל מי יודע, אולי אי שם מתחת לאדמה יש להם מעבדה שמפתחת ביולוגי מפחיד כזה

שנגיף האבולה יבקש מפלט מדיני ממנו??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זה מתכון לאסון.

כל הנגיפי האלה זה בכלל מפחיד, לגדל ולשמור על מלאי של דברים כאלה תמיד נראה לי חולני מאד, Where is the love ?

Dead ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפיתרון לבעית הנשק הגרעיני הוא לא להתחיל לשכנע מדינות להיפרק מהנשק הזה אלה ללכת בדרך אחרת.

הדרך שאני חושב שתפתור את הבעיה היא ליצור הגנה של 100 אחוז מנשק גרעיני, כך שבעצם הנשק הגרעיני לא יהיה יותר מאיים, ואז מדינות גם יתחילו לפרק אותו הרי למה להן להחזיק טילים גרעיניים מסוכנים על אדמתם ולתחזק אותם בעלחות של מיליונים הרי הנשק הזה כבר לא יוכל להזיק.

נכון שאולי יחפשו אז נשקים בלתי קונבנציונליים חדשים אבל לפחות בעיית הנשק הגרעיני תילך מהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתם מזה נאיבים ... יכול להיות שהם בונים תכור בשביל חשמל , אבל תיהיו בטוחים ב אלף אחוז שהם יבנו גם גרעיני..

נשק שם אולי יהססו להשתמש בו אבל הם לא יהססו למכור אותו לאירגוני טרור או אפילו להשתמש בו בסופו של דבר כשהם יראו שהסוף מתקרב..

וברגע שזה יקרה , אתה חושב שהם ישימו זין על כמה פלסטינאים שימותו בדרך ? הם התחילו לאהוב אותם רק מאז שהם התחילו לעשות לנו צרות .. אל תשכחו שהם דחו אותם לא ממזמן ולכן הם נתקעו פה באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעד הראשון יהיה לפוצץ תכור לפני שהוא יהפוך למיבצעי ...

אחרי זה כבר נחיה ונראה , ברגע שהכור הופך מבצעי , זאת תיהיה הספירה לאחור עד להשמדת ..

את לא יכול לפלוש למדינה עם כור אטומי משני סיבות:

1) את לא תעזי .

2) זה לא יתן לך כלום , ברגע שהכור מבצעי אי אפשר להפסיק את פעולתו , אפשר אבל זה יגרום נזק אדיר לסביבה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...